خرید و فروش خانه، آپارتمان و ملک در مشهد

خرید و فروش مسکونی آپارتمان در مشهد

بنر آموزش املاک ( مقاله )
بین آگهی آقای ترکیه

خرید خانه در مشهد

مشهد از کلانشهرهای تاریخی شمال شرقی کشور و مرکز استان خراسان رضوی می باشد که به دلیل جاذبه های تاریخی و مذهبی لقب دومین شهر مذهبی جهان را از آن خود کرده است. مشهد در مجاورت با شهرهای سرخس، درگز، چناران و نیشابور قرار گرفته و با کشورهای افغانستان، ترکمنستان هم مرز است. مشهد به دلیل آنکه در منطقه‌ای نسبتا خشک قرار گرفته، روزهای گرم و شب‌های خنک و مطبوعی دارد. سکونت در این شهر مناسب افرادی است که به دنبال آرامش با امکانات رفاهی گسترده هستند. اگر قصد خرید خانه در مشهد را دارید و به دنبال محله ای آرام و خلوت برای سکونت هستید، بلوار سجاد، خیابان های ابوذر غفاری، ناصر خسرو، ملاصدرا و بابک واقع در محله (احمدآباد)، خیابان های معاد و عدل و بلوار باهنر بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

قیمت آپارتمان در مشهد

شهر مقدس مشهد که در شمال شرقی کشور واقع شده دارای جاذبه‌های گردشگری مذهبی، تاریخی و طبیعی فراوان می باشد. میانگین قیمت آپارتمان در مشهد متفاوت است به گونه ای که محله‌های دلاوران و سرافرازان به دلیل بافت قدیمی ارزان‌تر از سایر مناطق مشهد است در مقابل محله های احمد آباد،بلوار سجاد و بلوار هاشمیه جزء بهترین و گرانترین مناطق شهر مشهد به شمار می روند. چرا که بافت مدرن ، برج های لوکس و امکانات رفاهی در این محلات به وفور دیده می شود. همچنین میانگین قیمت آپارتمان در محله نوساز الهیه که جزء مهندسی ساز ترین محلات شهر مشهد به شمار می رود،‌متوسط است.در حقیقت مناطقی مانند الهیه، هاشمیه، بلوارهای نماز و فکوری بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری محسوب می شوند. از طرفی در اطراف محله هایی مانند بلوار سجاد، خیابان احمدآباد، بلوار امامت و میدان دکتر شریعتی مراکز خرید متعدد، بازار میوه تره بار و هایپرمارکت هایی وجود دارند که مایحتاج و نیازهای روزانه ساکنین را برطرف می کند.

فروش آپارتمان در مشهد

خرید و فروش آپارتمان در مشهد ( نزدیک حرم ) نسبت به سایر نقاط شهر بیشتر است. با اینکه بیشتر محله‌های نزدیک حرم از بافت قدیمی و کوچه‌های باریک تشکیل شده اند، اما از متقاضیان زیادی برای خرید و اجاره آپارتمان برخوردارند. اگرچه بسیاری از خانه های قدیمی در اطراف حرم تخریب شده اند و جای خود را به مسافرخانه و هتل‌های لوکس داده اند اما ساختار خانه ها به همان شکل قدیمی خود پابرجاست. به علاوه از بهترین و گرانترین محله‌‌های مشهد،می توانیم به محله های احمدآباد، بلوار سجاد و بلوار هاشمیه اشاره کنیم. همچنین محله هایی مانند الهیه، قاسم‌آباد و گلبهار در حال حاضر از رونق بسیار خوبی برخوردارند و برای سرمایه‌گذاری ملکی بسیار مناسب هستند. به طور کلی سرمایه گذاری در شهر مشهد حتی در ارزانترین محله ها یک فرصت اقتصادی ویژه برای افراد محسوب می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک