خرید و فروش خانه، آپارتمان و ملک در چیتگر

سوپر اپلیکیشن آقای املاک
آموزش مشاور املاک

خرید آپارتمان در چیتگر

خرید آپارتمان در چیتگر به ویژه سکونت در برج های چیتگر، علاوه بر زندگی راحت و مدرن فرصت سرمایه گذاری ویژه ای را برای مالکان و ساکن فراهم خواهد کرد . منطقه چیتگر با امکانات فراوان مانند مراکز خرید و تجاری بزرگ، مراکز تفریحی و فضای سبز وسیع، به قطب گردشگری شهر تهران تبدیل شده است علاوه بر این امکانات، آب و هوای مناسب و دنج بودن این محله باعث شده بسیاری از افراد محله چیتگر تهران را برای سکونت انتخاب کنند.

قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

امروزه بیشترین و مدرن‌ترین امکانات ساختمانی مانند لابی، نگهبان ، استخر، سالن ورزشی ...در برج‌ها قابل رویت است. معمولا برای ساخت این برج‌ها از متریال و تجهیزات مرغوب و استاندارد استفاده می شود. برج های اطراف دریاچه چیتگر نیز از این امر مستثنی نیست. قیمت برج های موجود در منطقه چیتگر متفاوت است. به تعبیری هرچه دسترسی یک برج به اتوبان و بزرگراه ها، خیابان های اصلی، امکانات رفاهی مانند فروشگاه ها، مراکز خرید و مراکز بهداشتی و درمانی و تفریحی نزدیک تر باشد، از قیمت بالاتری نسبت به برج های دورافتاده برخوردار است. در این میان برج های اطراف دریاچه چیتگر به دلیل همین امکانانت و چشم انداز بی نظیر قیمت بالاتری نسبت به دیگر برج های این منطقه دارد. اگر شما به دنبال زندگی در برج های لوکس و لاکچری با امنیت بالا هستید برج های اطراف دریاچه چیتگر گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهدبود. یکی از ویژگی بارز برج های اطراف دریاچه چیتگر استفاده از متریال بکار رفته باکیفیت، عایق بندی کف، دیوارها، سقف و سیستم تهویه مطبوع است. برج های اطراف دریاچه چیتگر مانند برج برلیان، برج های آسمان، برج پارسیا، برج امین، برج عرفان و صیاد شیرازی چشم انداز بسیار زیبایی دارد.

منطقه چیتگر تهران کجاست

در شمال غربی استان تهران محله ای بسیار بزرگ با شهرک های مدرن و نوساز و برج های بلند قامت به نام محله چیتگر قرار دارد. چیتگر در منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده که از جاذبه های گردشگری بسیار متنوعی مانند دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس) و پارک جنگلی چیتگر برخوردار است. چیتگر از سمت شمال به اتوبان شهید همدانی از سمت شرق به بزرگراه آزادگان از سمت جنوب به آزادراه تهران_کرج و از سمت غرب به پیکان شهر و آزاد شهر محدود می شود. دریاچه و پارک جنگلی چیتگر که یکی از جاذبه های اصلی این منطقه به شمار می رود، فعالیت های بسیار سرگرم کننده ای را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد. چشم انداز دریاچه در هنگام غروب بسیار دلنشین و جذاب می شود. در واقع محیط زیبای این دریاچه باعث شده بازدیدهای گردشگری این منطقه روز به روز در حال افزایش باشد. پارک جنگلی چیتگر که در ضلع جنوبی این محله واقع شده از امکانات رفاهی متعدد مانند مجتمع فرهنگی و ورزشی، پیست دوچرخه سواری، رستوران، بوفه، آلاچیق و ... برخوردار است. قسمت غربی دریاچه چیتگر به دلیل ساخت شهرک ‌های بسیار مدرن و مجتمع‌های مسکونی بسیار لوکس و همچنین امکانات رفاهی بسیار مناسب نظر بسیاری از افراد را برای سرمایه گذاری به خود جلب کرده است. تا جایی که در یک بازده زمانی کوتاه این منطقه به یکی از گزینه های مناسب و خوب برای خرید و سرمایه‌ گذاری در بازار مسکن تبدیل شد.

پیش فروش آپارتمان در چیتگر

با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در شهر تهران و کاهش قدرت خرید مردم برای خانه دار شدن، بسیاری از افراد به پیش‌ فروش آپارتمان در تهران روی می آورند. منظور از پیش فروش آپارتمان یعنی ، خرید زیر قیمت یک واحد (تجاری ، اداری و یا مسکونی) در حال اجرا و ساخت و پرداخت پول به‌صورت اقساط.. با توجه به گرایش و تمایل افراد به خانه های پیش فروش بیشتر سازندگان از این موقعیت استفاده کرده و اقدام به‌ پیش فروش آپارتمان‌های خود در تهران کرده اند. در منطقه چیتگر اغلب آپارتمان ها به صورت پیش فروش خریداری می شوند . در واقع ۹۰ درصد آپارتمان ها و برج‌های اطراف دریاچه چیتگر تعاونی ساز هستند. پیش فروش آپارتمان در چیتگر به سه دسته: خرید به‌صورت سهام ،خریداری امتیاز و خرید برج‌های شخصی ساز تقسیم می شود. اگر قصد پیش فروش آپارتمان در چیتگر را دارید باید به نکات مهمی چون :رزومه سازنده پروژه پیش فروش آپارتمان ، استعلام شهرداری پروژه پیش فروش آپارتمان، آگاهی کامل از مفاد قرارداد پیش فروش آپارتمان و دریافت اسناد و محکم کاری در قرارداد پیش فروش دقت و توجه ویژه ای داشته باشید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک