درخواست پیش خرید خانه

خرید خانه در فرمانیه

از گذشته تا به امروز املاک محله فرمانیه تهران به ویژه برج ها و پنت هاوس هایش همیشه زبان زد عام و خاص بوده است. در واقع فرمانیه کلکسیونی از برج های لوکس و معروف است که برخی از آنها لقب مشهورترین برج های شهر تهران را از آن خود کرده اند.برج آسمان و برج دوقولوی فرمان برج های معروف این محله محسوب می شوند. اگر در خیابان ها و کوچه پس کوچه های فرمانیه قدم بزنید ، ترکیبی از خانه های ویلایی قدیمی و برج ها و آپارتمان های لوکس را در کنار هم مشاهده خواهید کرد. میانگین قیمت خرید و یا رهن و اجاره خانه در محله فرمانیه همانند قیمت خرید آپارتمان در کامرانیه به دلیل موقعیت جغرافیایی، آب و هوای مساعد و مطلوب امکانات رفاهی فوق العاده خاص و مدرن وجود اماکن دولتی مانند سفارت خانه ها، بسیار بالا می باشد. به تعبیری فرمانیه، محله مورد علاقه افراد مرفه و طبقه بالای کشور می باشد.

خرید آپارتمان در فرمانیه

فرمانیه با قدمت تاریخی و باغ‌های سرسبزی که همچنان در کوچه‌پس کوچه هایش پابرجاست، با مراکز خرید مدرن و لوکس، سفارتخانه‌های مهم و مجاورت با بزرگراه های اصلی مانند بزرگراه صدر، یکی از مهم‌ترین و باارزش ترین محله های شمال شهر تهران به شمار می رود. فرمانیه یکی از جذاب‌ترین مناطق برای خرید ملک در بین افرادیست که تمایل به زندگی در یک محله دوست داشتنی و با اصالت دارند. دسترسی به محله فرمانیه بسیار آسان است؛ اما بهتر است بدانید که برای رسیدن به این محله باید مدت زمان زیاد و ترافیک سنگینی را متحمل شوید. شایان به ذکر است که محله فرمانیه فاقد ایستگاه مترو می باشد، اما نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله نوبنیاد و اقدسیه است. در مقابل این محله به لحاظ حمل‌ونقل عمومی (تاکسی و اتوبوس ) در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

بدیهی است که با این همه ویژگی و مزایا، میانگین قیمت خانه در این محله بسیار بالا باشد.در نتیجه اگر از وضعیت مالی خوبی برخوردارید و علاقه مند به زندگی در بالاشهر تهران هستید، فرمانیه بهترین گزینه پیش روی شما است.

قیمت آپارتمان در فرمانیه

همانطور که گفتیم سطح قیمت آپارتمان در فرمانیه به دلیل عوامل مختلفی همچون آب و هوای بکر و بی نظیر ، دسترسی های آسان به اتوبان و بزرگراه های اصلی مانند ، بزرگراه صدر ، اتوبان ارتش و امام علی و همچنین امکانات رفاهی فوق العاده مدرن و لاکچری و وجود مراکز خرید شیک و لوکس، مراکزدرمانی، فرهنگی و تفریحی در مقایسه با مناطق مختلف شهر تهران بسیار بالا است. معمولا افرادی که از وضع مالی بسیار خوبی برخوردارند ،‌ در محلات بالای شهر علاوه بر محله فرمانیه به دنبال خرید آپارتمان در قیطریه یا خرید آپارتمان در نیاوران برای زندگی هستند. متراژ ببیشتر خانه‌ های محله فرمانیه بالا است. اگر به دنبال آپارتمان بالای ۱۰۰ متر در محله ای لوکس هستید، خرید آپارتمان در فرمانیه بهترین گزینه برای شما خواهدبود. 

خرید خانه ویلایی در فرمانیه تهران

بافت محله فرمانیه، مدرن است اما در این محله خانه‌های ویلایی نسبتا قدیمی نیز دیده می‌شود. تنوع املاک در این محله به گونه ای است که می‌توانید هم در یک آپارتمان ۱۰ طبقه، هم در یک برج بسیار مدرن و لاکچری و هم در یک خانه ویلایی زندگی کنید. اگر به دنبال خرید خانه در فرمانیه هستید، با مراجعه به وبسایت آقای املاک می توانید از به روزترین قیمت خانه های ویلایی اوکازیون باخبر شوید.

قیمت خرید آپارتملن در فرمانیه

معرفی امکانات رفاهی محله فرمانیه

باغ سفارت ایتالیا

باغ سفارت ایتالیا یکی از جذاب‌ترین ساختمانهای این محله به شمار می رود که مشاهده درختان سرسبز و بلند قامتش حال و هوای آدم را زنده می‌کند. باغ سفارت ایتالیا، که در حال حاضر سکونتگاه سفیر این کشور است، بخشی از املاک فرمانفرمایان می باشد. این ملک متعلق به پسرش فیروز بود که توسط او به سفارت ایتالیا فروخته شد و از تخریب در امان ماند. همچنین مدرسه ایتالیایی پیترو دلاواله نیز در مجاورت باغ سفارت ایتالیا واقع است.

با این تفاسیر، این محله یکی از محله‌های دیپلماتیک تهران محسوب می‌شود. البته محله فرمانیه تنها میزبان باغ سفارت ایتالیا نیست. سفارتخانه‌ها و اقامتگاه‌های دیپلمات‌های کشورهای خارجی مانند جمهوری خلق چین،سفارت هلند،سفارت نروژ،سفارت جمهوری چک ،سفارت ترکمنستان و سفارت سوئد نیز در این محله قابل رویت است.

کشتیرانی و سازمان بنادر

از اماکن دولتی مهم واقع در این محله نیز می توانیم به کشتیرانی جمهوری اسلامی و سازمان بنادر اشاره کنیم.

بیمارستان و باشگاه

همچنین بیمارستان فرمانیه مرکز درمانی اصلی این محله و باشگاه فرمانیه، تالاری برای مراسم‌های گوناگون افراد معروف و ثروتمندان ساکن شمال شهر می باشد.

سرای محله فرمانیه

این محله دارای یک مرکز فرهنگی و آموزشی به نام سرای محله فرمانیه است که یکی از بهترین و مهم ترین مراکز فرهنگی در این منطقه می باشد . این مرکز ضمن برگزاری کلاس های آموزشی، در مشارکت های اجتماعی و فرهنگی نیز فعالیت دارد. از جمله امکانات و کلاسهای سرای محله فرمانیه می توان به کتابخانه ،خانه کودک، کلاسهای ورزشی ویژه بانوان، کلاسهای هنری و موسیقی و کلاس های علمی و آموزشی اشاره کرد. سرای محله فرمانیه در خیابان دیباجی شمالی، بن بست شهید شکری، پلاک ۴ قرارد دارد.

دسترسی محلی مناسب

از مهم‌ترین خطوط اتوبوسرانی این محله می‌توانیم به خطوط اتوبوس از پایانه لاله به پایانه پارک وی، شهرک صدف به بلوار صبا و میدان ازگل به پایانه تجریش اشاره کنیم. همچنین دسترسی فرمانیه به اتوبان هایی مانند اتوبان امام علی (ع)، اتوبان صدر و اتوبان ارتش بسیار آسان است. ضمن آنکه این محله به خیابان‌های نیاوران، پاسداران و بلوار اندرزگو دسترسی بسیار مناسبی دارد.

بهترین محله فرمانیه

همانطور که در سطرهای فوق به آن اشاره کردیم محله فرمانیه یکی از بهترین و گرانقیمت ترین محله های شهر تهران می باشد که تمام خیابان‌ها و کوچه‌هایش به لطف باغات به جا مانده زیبا و دیدنی است. چهارراه فرمانیه که تقاطع خیابان‌های شهید لواسانی و پاسداران است، مهم‌ترین خیابان این محله به شمار می رود. خیابانی که قطب اماکن دولتی و املاک اداری است. برج معروف و بلند آسمان نیز درست در همین محدوده قرار دارد. همچنین خیابان اعیان‌نشین دیباجی شمالی نیز یکی از خیابان‌های معروف متصل به فرمانیه است. از دیگر خیابان‌های مهم این محله نیز می‌توان به خیابان کوهستان، تنگستان، شهید ظفری و بازدار اشاره کرد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک