مستاجر هستم دنبال خونه میگردم

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از بلوارهای سرشناس و معروف شهر تهران به شمار می رود. این بلوار که بزرگراه ستاری آن را به دو بخش شرقی و غربی به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم کرده نظر بسیاری از افراد را برای سکونت به خود جلب کرده است.

اما دلایل اصلی جذابیت محله بلوار فردوس برای سکونت چست؟

به تعبیری خرید آپارتمان در بلوار فردوس  همانند خرید آپارتمان در صادقیه به دلیل دسترسی مناسبش به اتوبان ها، بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی ، مترو ، مراکز تفریحی و ورزشی متعدد، بسیار پرطرفدار است. در حقیقت تعداد معاملات خرید و فروش و یا رهن و اجاره در بلوار فردوس شرق به دلیل امکانات رفاهی فراوان مانند بیمارستان ، انواع رستوران ها ، وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به بلوار فردوس غرب بیشتر است.

اگر دنجی و خلوتی یک محله برایتان اهمیت دارد سکونت در بلوار فردوس غرب برای شما مناسب تر خواهد بود.فردوس غرب علاوه بر خلوت بودن و دسترسی مناسب به بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی مانند هایپراستار از مراکر تفریحی بزرگ و فضاهای سبز زیبا مانند پارک ارم و پارک بزرگ الهام برخوردار است.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب

همانطور که گفتیم بلوار فردوس غرب نسبت به بلوار فردوس شرق خلوت تر و دنج تر است. این محله بیشتر مناسب افرادیست که خلوتی و دنج بودن برایشان در اولویت قرار دارد.

مزایای سکونت در بلوار فردوس غرب 

خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب مانند خرید آپارتمان در شهرزیبا چند مزیت دارد؛ اولین مزیت آن نزدیکی به بزرگراه همت، بزرگراه شهید باکری و اتوبان تهران_کرج است. همچنین شهربازی ارم در ضلع جنوبی این محله قرار گرفته علاوه بر این مراکز خرید بزرگ مانند هایپر استار و مترو ارم سبز در این محله واقع هستند. به تعبیری می توان گفت این محله با وجود دنج بودنش تمام امکانات رفاهی را در خود جای داده است.

قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب

شایان به ذکر است که بافت این محله مدرن و نوساز است و دارای آپارتمان های لوکس و برج های لاکچری و معروف مانند سولماز که محل زندگی برخی از سلبریتی ها است، می باشد. اگر شما در غرب تهران به دنبال خانه هستید و خلوتی، دسترسی محلی و امکانات رفاهی متعدد برایتان ارجعیت دارد، بد نیست به این محله باصفا سری بزنید.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق نسبت به بلوار فردوس غرب کمی متفاوت است. اول آنکه این محله به دلیل نزدیکی به محله صادقیه، ایستگاه مترو صادقیه، فلکه دوم صادقیه و مراکز خرید متعدد نسبت به بلوار فردوس غرب شلوغ تر و البته سر زنده تر است. این محله پرهیاهو بیشتر مناسب افرادیست که با شلوغی و ترافیک نسبتا سنگین مشکلی ندارد. البته سلیقه افراد برای سکونت در یک محله متفاوت است. به عنوان مثال سلیقه و اولویت های افرادی که قصد خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی را دارند با افرادی که قصد خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی را دارند متفاوت است

بسیاری از شهروندان امکانات رفاهی مانند رستوران، مراکز خرید اصلی، دسترسی آسان به مترو و ایستگاه تاکسیرانی و اتوبوسرانی برایشان در اولویت است و به نوعی محله  پر رفت و آمد را می پسندند که بلوار فردوس شرق دقیقا مناسب همین افراد است این محله امکانات رفاهی بی نظیری برای ساکنان خود فراهم کرده است اگر به دنبال خرید آپارتمان در یک محله همه چیز تمام را دارید بلوار فردوس شرق را از یاد نبرید

قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق

میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق نسبت با بقیه مناطق تهران متوسط رو به بالا است . یکی از ویژگی های بارز این محله نزدیکی آن به میدان فلکه دوم صادقیه، مترو صادقیه و چند مرکز خرید اصلی و معروف و همچنین رستوران های متعدد می باشد. این محله به دلیل امکانات بسیار خوب از لحاظ درمانی ،‌آموزشی ، ورزشی متقاضیان زیادی برای خرید و رهن و اجاره آپارتمان دارد. وبسایت آقای املاک شما عزیزان را از به روزترین آگهی های قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق مطلع خواهدکرد.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب

میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب به دلیل بافت نوساز و دسترسی بسیار مناسبی که به بزرگراه‌ های ستاری، باکری ، اتوبان های تهران_کرج و همت دارد همانند بلوار فردوس شرق در مقایسه با مناطق مختلف تهران متوسط رو به بالا است. همچنین دسترسی آسان فردوس غرب به مراکز خرید اصلی، مراکز آموزشی بسیار متنوع و مراکز تفریحی معروف مانند شهربازی ارم این محله را به یکی از محله های پرطرفدار در غرب استان تهران برای سکونت تبدیل کرده است.

به جرات می توان گفت که محله بلوار فردوس غرب یکی از بهترین محله های غربی استان تهران به شمار می رود اگر قصد خرید خانه در مناطقغربی تهران را دارید بهتر است در ابتدا این محله را برای جستجوی خانه دلخواه خود انتخابکنید.

وبسایت آقای املاک جدیدترین آگهی های قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب را در اختیار شما قرار داده است.


سوالات متداول

 • بلوار فروس منطقه چنده ؟

  بلوار فردوس تهران یکی از محله های خوش نام و معروف در منطقه ۵ شهرداری تهران است که توانسته با امکانات رفاهی بسیار مناسب خود در میان محله های غربی استان تهران به یکی از مناطق جذاب و پرطرفدار برای سکونت تبدیل شود.

 • بلوار فردوس برای زندگی خوبه ؟

  بلوار فردوس غرب و شرق به دلیل امکانات رفاهی فوق العاده خود مانند دسترسی به اتوبان ها، بزرگراه ها، مراکز خرید اصلی ، مترو ، مراکز تفریحی و ورزشی متعدد، برای سکونت بسیار پرطرفدار است. اگر دنجی و خلوتی محله برای شما در اولویت اول قرار دارد ، بلوار فردوس غرب را به شما پیشنهاد می کنیم اما در مقابل اگر شلوغی و حجم ترافیک نسبتا بالا برای شما اهمیت ندارد و فقط نزدیکی به امکانات رفاهی برای شما در اولویت است، محله بلوار فردوس شرق بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 • قیمت آپارتمان در بلوار فردوس چقدر است؟

  میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس به دلیل امکانات رفاهی عالی نظیر دسترسی های محلی مناسب، ایستگاه مترو، مراکز تفریحی و ورزشی و مراکز خرید اصلی متعدد نسبت به سایر مناطق مختلف تهران متوسط رو به بالا می باشد .البته قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق و غرب به دلیل امکانات رفاهی مختلف کمی متفاوت است.

 • بلوار فردوس کجاست ؟

  بلوار فردوس بلواری معروف در غرب استان تهران می باشد که به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است. بخش شرقی این بلوار محله بلوار فردوس شرق نام دارد که از شمال به بلوار آیت الله کاشانی از شرق به صادقیه از جنوب به اتوبان تهران_کرج و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می شود. همچنین بخش غربی آن که محله بلوار فردوس غرب نام دارد از شمال به بزرگراه علامه جعفری از شرق به بزرگراه ستاری از جنوب به اتوبان تهران_کرج و از غرب به استادیوم آزادی متصل می شود.

 • بلوار فردوس مترو دارد ؟

  بلوار فردوس دارای دو محله به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب است که هر دوی این محله ها دارای ایستگاه مترو می باشند . در ضلع جنوب شرقی محله بلوار فردوس شرق ایستگاه مترو صادقیه قرار دارد و در بلوار شقایق محله بلوار فردوس غرب ایستگاه مترو ارم سبز واقع است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک