اینستاگرام آقای املاک
آموزش مشاور املاک

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از بلوارهای سرشناس و معروف شهر تهران به شمار می رود. این بلوار که بزرگراه ستاری آن را به دو بخش شرقی و غربی به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم کرده نظر بسیاری از افراد را برای سکونت به خود جلب کرده است. به تعبیری خرید آپارتمان در بلوار فردوس به دلیل دسترسی مناسب آن به اتوبان ها ، بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی ، مترو ، مراکز تفریحی و ورزشی متعدد، بسیار پرطرفدار است.در حقیقت تعداد معاملات خرید و فروش و یا رهن و اجاره در بلوار فردوس شرق به دلیل امکانات رفاهی فراوان مانند بیمارستان ، انواع رستوران ها ، وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به بلوار فردوس غرب بیشتر است. اگر دنجی و خلوتی یک محله برایتان اهمیت دارد سکونت در بلوار فردوس غرب برای شما مناسب تر خواهد بود.فردوس غرب علاوه خلوت بودن و دسترسی مناسب به بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی مانند هایپراستار از فضاهای سبز زیبا مانند پارک ارم و پارک بزرگ الهام برخوردار است.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق

میانگین قیمت خانه در بلوار فردوس شرق در نسبت با بقیه مناطق تهران متوسط رو به بالا است . یکی از ویژگی های بارز این محله نزدیکی آن به میدان و مترو صادقیه و چند مرکز خرید اصلی و معروف و همچنین رستوران های متعدد می باشد. این محله به دلیل امکانات بسیار خوب از لحاظ درمانی ،‌آموزشی ، ورزشی متقاضیان زیادی برای خرید و رهن و اجاره آپارتمان دارد.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب

میانگین قیمت در بلوار فردوس غرب به دلیل بافت نوساز و دسترسی بسیار مناسبی که به بزرگراه‌ های ستاری، باکری ، اتوبان های تهران_کرج و همت دارد در مقایسه با مناطق مختلف تهران متوسط رو به بالا است. همچنین دسترسی آسان فردوس غرب به مراکز خرید اصلی، مراکز آموزشی و تفریحی مانند شهربازی ارم این محله را به یکی از محله های پرطرفدار غرب استان تهران برای سکونت تبدیل کرده است .

سوپر اپلیکیشن آقای املاک