رهن و اجاره خانه، آپارتمان و ملک در نیاوران

سوپر اپلیکیشن آقای املاک
اینستاگرام آقای املاک

اجاره آپارتمان در نیاوران

نیاوران، یکی از محله هاى بکر با آب و هوای بسیار مطلوب واقع در شمال شرقی شهر تهران است. محله نیاوران در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته است. این محله با اصالت و قدیمی که در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده از سمت شمال به ارتفاعات کلک چال، از سمت غرب به محله تجریش، از سمت شرق به دارآباد و از سمت جنوب به فرمانیه،‌کامرانیه و دزاشیب متصل می شود. خیابان نیاوران خیابان اصلی این محله به شمار می رود که از میدان نیاوران شروع و تا میدان قدس تقاطع خیابان شریعتی به پایان می رسد. از مهم ترین محلات نیاوران می توانیم به جمال آباد، جمشیدیه و بوکان اشاره کنیم. اگر قصد اجاره آپارتمان در نیاوران را دارید قبل از هر چیز باید بدانید که میانگین قیمت آپارتمان در این منطقه به دلیل وجود برج‌ها و پنت ها‌وس های بسیار لوکس و لاکچری بالا است . در حقیقت برای خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در این محله باید سرمایه هنگفتی در اختیار داشته باشید.

رهن آپارتمان در نیاوران

نیاوران، یکی از محله هاى بکر با آب و هوای بسیار مطلوب واقع در شمال شرقی شهر تهران است. محله نیاوران در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته است.این محله در شمالی‌ترین نقطه شهر تهران و در منطقه یک شهرداری واقع شده است. این محله از گذشته تاکنون به دلیل آب‌وهوای مطلوب نظر بسیاری از پادشاهان قاجار و سیاستمداران دولتی را به خود جلب کرد. دو کاخ قدیمی و معروف به نام های کاخ نیاوران و کاخ صاحبقرانیه در این محله ساخته شده اند . نیاوران علاوه بر بناهای تاریخی معروف مانند تکیه نیاوران و موزه جهان‌ نما از امکانات بسیار خوب رفاهی، خدماتی، درمانی و آموزشی برای ساکنان برخوردار است این محله با اصالت و قدیمی که در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده از سمت شمال به ارتفاعات کلک چال، از سمت غرب به محله تجریش، از سمت شرق به دارآباد و از سمت جنوب به فرمانیه،‌کامرانیه و دزاشیب متصل می شود. خیابان نیاوران خیابان اصلی این محله به شمار می رود که از میدان نیاوران شروع و تا میدان قدس تقاطع خیابان شریعتی به پایان می رسد. از مهم ترین محلات نیاوران می توانیم به جمال آباد، جمشیدیه و بوکان اشاره کنیم. اگر قصد اجاره آپارتمان در نیاوران را دارید قبل از هر چیز باید بدانید که میانگین قیمت آپارتمان در این منطقه به دلیل وجود برج‌ها و پنت ها‌وس های بسیار لوکس و لاکچری بالا است . در حقیقت برای خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در این محله باید سرمایه هنگفتی در اختیار داشته باشید.

قیمت اجاره خانه در نیاوران

محله نیاوران محله محبوب افراد مرفه و همچنین بسیاری از افراد معروف کشور است این محله مرفه در قسمت شمالی کوهپایه های تهران واقع شده و یکی از بهترین محله های شهر تهران به شمار می رود. محله نیاوران به دلیل بافت لوکس و مدرنی که دارد دارای مراکز خرید لاکچری و برند می باشد به گونه ای که این منطقه به یکی از مکان های معروف برای اجناس مجلل و گرانقیمت مبدل شده است. پس از انقلاب ، محله نیاوران همانند بسیاری از محله های شمال شهر مانند زعفرانیه، کامرانیه و... مورد توجه اقشار مختلف قرار گرفت. آب و هوای بسیار مطلوب و وجود مراکز فرهنگی و ورزشی قدیمی مانند کاخ نیاوران و پارک نیاوران، این محله را نسبت به دیگر محله های شمال شهر تهران متمایز کرده است. نیاوران به محله ای لوکس و اعیان نشین شهرت دارد. بافت شهرسازی نیاوران به دلیل متقاضیان بسیار زیاد برای خرید و فروش خانه، لوکس و مدرن می باشد. همین امر موجب شده قیمت خرید و قیمت اجاره خانه در نیاوران بسیار بالا باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک