خرید و فروش خانه، آپارتمان و ملک در صادقیه

اینستاگرام آقای املاک
سوپر اپلیکیشن آقای املاک

خرید آپارتمان در صادقیه

خرید آپارتمان در صادقیه متقاضیان زیادی دارد. در سالهای اخیر ساخت و ساز در محله صادقیه بسیار افزایش پیدا کرده و به دلیل ویژگی های مثبت فراوان مانند دسترسی مناسب،مراکز خرید متعدد، ایستگاه مترو به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین محله های غرب تهران شناخته شده است . همین موضوع تاثیر مستقیمی بر قیمت خرید خانه در صادقیه داشته است. سکونت در محله صادقیه دارای شرایط بسیار مناسبی است. این محله علاوه بر بافت اداری و تجاری از لحاظ دسترسی محلی در وضعیت بسیار خوبی قرار گرفته همچنین موقعیت جغرافیایی صادقیه به گونه ایست که چهار بزرگراه بزرگ نظیر بزرگراه محمد جلال آل احمد ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه یادگار امام در اطراف آن قرار گرفته است. صادقیه به دلیل وجود ایستگاه مترو صادقیه و طرشت یکی از محله های پرتردد غرب تهران به شمار می رود. همچنین امکانات رفاهی بسیار مناسب برای ساکنین موجب شده افراد زیادی این منطقه را برای زندگی انتخاب کنند. میانگین قیمت خرید آپارتمان در صادقیه به دلیل دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر، مراکز تجاری بزرگ و معروف و دیگر امکانات رفاهی بالا می باشد.

فروش آپارتمان در صادقیه

بیشتر آپارتمان‌های واقع در محله صادقیه تهران نوساز است. سطح قیمت آپارتمان در این محله به دلیل امکانات رفاهی گوناگون و بسیار مناسب رو به بالا است. در این منطقه هر چه از سمت جنوب به سمت شمال پیش برویم قیمت خرید و فروش آپارتمان در صادقیه افزایش می یابد. بر اساس آخرین آمار در آبان ماه ۱۴۰۰ قیمت خرید آپارتمان (نوساز) در محدوده بلوار گلاب صادقیه متری ۴۳ میلیون تومان و قیمت آپارتمان نوساز در اطراف میدان خبرنگار متری ۵۰ میلیون تومان می باشد. صادقیه قطب مرکز خرید درغرب استان تهران است این محله علاوه بر مجتمع های تجاری متنوع از مراکر آموزشی، تفریحی و درمانی خوب و معتبری برخوردار است. اما بارزترین شاخص محله صادقیه حمل و نقل شهری فراوان اوست که ایستگاه متروصادقیه ، ترمینال تاکسیرانی و خط ویژه BRT از مهم ترین آنهاست.

قیمت آپارتمان در فلکه اول صادقیه

محله صادقیه دارای دو میدان به نام‌های فلکه اول و فلکه دوم می باشد .حد فاصل میان این دو فلکه مجتمع های تجاری و آموزشی متعددی وجود دارد که از معروف ترین آن می توانیم به مجتمع تجاری گلدیس اشاره کنیم. محله صادقیه از شمال به باغ فیض ، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به آیت الله کاشانی محدود می‌شود. خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های اصلی محله صادقیه به شمار می رود. در حقیقت میدان فلکه اول صادقیه اولین میدان محله صادقیه بود. نام قدیمی این میدان آریا شهر نام داشت که به مرور زمان به فلکه اول صادقیه تغییر پیدا کرد. فلکه اول صادقیه یکی از شناخته شده ترین مکان های این منطقه به شمار می رود. در واقع فلکه اول صادقیه تقاطعی است که خیابان های ستارخان ، خیابان رحیمی و خیابان گلناز دهم را به هم وصل می کند به همین جهت میانگین قیمت آپارتمان در فلکه اول صادقیه رو به بالا است.

قیمت آپارتمان در فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه مهم ترین و بزرگترین ورودی محله صادقیه می باشد. فلکه دوم صادقیه تقاطع خیابان های معروف ستارخان ، خیابان آیت الله کاشانی ، بلوار اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح است. فلکه دوم صادقیه مهمترین و بزرگترین ورودی محله صادقیه است. فلکه دوم صادقیه مهمترین تقاطعی است که خیابان های معروف ستارخان ، بلوار آیت الله کاشانی ، بلوار اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح را به یکدیگر متصل می کند. از طرفی این فلکه محله هایی مانند محله بلوار فردوس شرق ، محله اباذر ، محله مهران، محله مرزداران و محله باغ فیض را به همدیگر وصل کرده است. اماکن مهم مانند پایانه تاکسیرانی صادقیه ، ایستگاه مترو صادقیه ، بیمارستان ابن سینا ، مجتمع تجاری گلدیس، افق و تهرانی در اطراف این میدان واقع شده اند. از طرفی این میدان یکی از مهمترین مسیرهای ورودی به بزرگراه شهید فهمیده و اتوبان تهران- کرج می باشد. با وجود امکانات رفاهی بسیار مناسب مانند ایستگاه مترو، مراکز خرید معروف، پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی میانگین قیمت آپارتمان در فلکه دوم صادقیه بالا است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک