آموزش فروش اینترنتی ملک ؛با محمدرضا شایگان (فصل سوم)

آموزش فروش اینترنتی ملک ؛با محمدرضا شایگان (فصل سوم)

خرید این دوره

آموزش فروش اینترنتی ملک

از دهه ۸۰ و حتی اوایل دهه ۹۰ که اینترنت نفوذ چندانی در بین مردم نداشت، تنها راه تبلیغات و بازاریابی مشاورین املاک، تبلیغات محیطی و استفاده از روش‌های سنتی بازاریابی بود همین موضوع موجب می‌شد مشاوران املاک نتوانند حوزه فعالیت خود را گسترش دهند.

در گذشته برای گسترش محدوده فعالیت یک بنگاه املاک راه اندازی دفتر املاک جدید در منطقه جدید بود. اما با گذشت زمان و ورود اینترنت به زندگی روزمره مردم، همه چیز دگرگون شد. در سال‌های اخیر نه تنها مردم بسیاری از کارهای روزمره خود، از قبیل پرداخت قبوض، خرید و… را با استفاده از اینترنت انجام می‌دهند. بلکه از اینترنت برای برقراری ارتباط، وقت گذرانی و تفریح و سرگرمی نیز بهره می گیرند. تا جایی که در این سال‌ها مردم بیشتر زمان خود را در اینترنت به سر می‌برند. در نتیجه اینترنت قطعا فضای مناسبی برای بازاریابی املاک و مشاورین املاک به حساب می آید. تا جایی که با پتانسیل موجود در اینترنت، مشاورین املاک برای دیده شدن دیگر نیازی به راه اندازی دفتر املاک در مناطق جدید نیستند.

بنابراین می‌توان اینگونه برداشت کرد که برای رشد و توسعه در شغل املاک، استفاده از اینترنت الزامی است. اما در این میان این سوال به وجود می آید که بازاریابی اینترنتی املاک را چگونه و با چه روش‌ و ابزاری باید انجام داد؟ که در ویدیوهای آموزشی این مقاله به این موضوع به طور کامل پرداخته شده است.

دوره آموزشی مشاور املاک

برخی از افراد قبل از ورود به هر شغلی دوره های آموزشی آن را سپری می کنند چه برای گذراندن این دوره ها باید پولی پرداخت کنند چه به دنبال دوره‌های آموزشی رایگان باشند. مشاورین املاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برخی به دنبال دوره رایگان مشاور املاک می‌باشند. حتی برخی از افراد برای انتخاب شغل های مدنظر خود. ابتدا به سراغ  فیلم های آموزشی آن می‌روند تا یک آشنایی ابتدایی در خصوص مسیر پیش رو و بررسی تطابق آن با شخصیت خود انجام دهند.

در حقیقت گذراندن دوره‌های آموزشی مشاور املاک یک دید کلی و آموزش اولیه به مشاوران املاک می‌دهد و ذهن آنها را برای ورود به آموزش‌های پیشرفته و تخصصی‌‌تر آماده می‌کند.

محمدرضا شایگان کیست

محمدرضا شایگان مدیر و موسس آکادمی آموزشی املاک به نام شروما می باشد که با همراهی تیم خود به مشاوران املاک و همچنین افراد جهت خرید و فروش املاک کمک می کند. برای مشاوران املاکی که قصد پیشرفت در شغل خود را دارند مشاهده ویدیوهای آموزشی مجموعه شزوما بهترین انتخاب خواهد بود.

محمدرضا شایگان فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ در زمینه مشاور حقوقی و سرمایه گذاری املاک و مستغلات آغاز کرد. وی نویسنده پرفروش ترین کتاب آموزش املاک (چاپ پنجم) و همچنین عضو هیئت تحریریه نشریات و سایت های اینترنتی صنعت ساختمان می باشد.

آموزش املاک به روش شزوما

در این مقاله از فصل سوم (آموزش فروش اینترنتی ملک) توسط مجموعه شزوما نکاتی مهم جهت فروش بیشتر برای مشاوران املاک گردآوری شده است. در این فصل به موضوعات زیر پرداخته شده است:

  • راهکارهای فروش 
  • اسناد و قوانین املاک 
  • اینستاگرام مارکتینگ
  • راه انداری سایت و کمپین های فروش
  • جلسه تاثیری گذاری 
  • جلسه متقاعد سازی
  • جلسه مدیریت زمان 
  • مدیریت انگیزه