user-image

رحیم قربانی

logo

تهران - پونک

لینک ها

درباره من

رحیم قربانی مدیر گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی، یکی از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان می‌باشد که با پشتوانه‌ی نیروی کار متخصص ایرانی در جهت ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت ، رعایت اصول معماری و شهرسازی ، استفاده‌ی درست از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌بینظیر مسکن تاسیس گردیده است. در رزومه حاج رحیم قربانی مدیر شرکت ابنیه سازان مقاوم چندین مورد طراحی، مشاوره، بازسازی، انبوه‌سازی انواع ساختمان‌های مسکونی، مشارکت در ساخت، ساخت واحدهای تجاری، اداری، آموزشی، صنعتی، بیمارستانی و ساخت مدرسه به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه‌هایی نظیر انجام کلیه امور خرید و فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و همچنین انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی نیز فعالیت بسیاری انجام می‌دهد. نکته حائز اهمیت این است که فروش کلیه پروژه های حاج رحیم قربانی فقط از طریق دفتر رسمی فروش ایشان واقع در پارک اداری رونیکا پالاس انجام می گیرد
افتتاح حساب:

رحیم قربانی کیست

مهندس رحیم قربانی ،یکی از چهره های سرشناس در صنعت ساخت و ساز و انبوه سازی می باشد که در مدت زمان ۳۰ سال با ساخت حدود ۲۵ هزار واحد مسکونی، تجاری و اداری ،افتخارات بسیاری را در عرصه ساخت و ساز به دست آورده است.

رحیم قربانی سازنده

وی اولین پروژه ساخت و ساز ملکی خود را در سال ۱۳۷۲در منطقه ۵ شهرداری تهران، محدوده شهرزیبا آغاز کرد. مهندس رحیم قربانی پس از موفقیت و به ثمر رساندن اولین پروژه ملکی خود، به دنبال بررسی اولیه پروژه های جدید خود رفت که یکی پس از دیگری پروژه های کوچک و بزرگ را با پیروزی به پایان رساند.

مهندس حاج رحیم قربانی

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی

شرکت ابنیه سازان مقاوم  قربانی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف ساخت مسکن انبوه ، آغاز کرد. از فعالیت های این شرکت می توان به امور پیمانکاری از قبیل ابنیه شامل طراحی، مشاوره، محاسبه نظارت و اجرا در زمینه ساخت، مشارکت در ساخت، ساختمان سازی نوسازی و بازسازی، انبوه سازی انواع اماکن مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بیمارستانی، صنعتی و ساخت مدرسه، انجام کلیه امور خرید، فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و همچنین تمامی کالاهای مجاز بازرگانی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره نمود.

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه صنعت ساختمان می‌باشد که به واسطه نیروی کار متخصص به منظور ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت، رعایت اصول معماری و شهرسازی و استفاده‌ بهینه و مناسب از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌جدید مسکن مشغول به فعالیت است.

یکی از مهمترین دستاورد های این شرکت ساختمانی می توان به ساخت ‌چندین هزار واحد مسکونی با امکانات هتلینگ، ایجاد رونق اقتصادی و افزایش شغل در بخش های مرتبط اشاره کرد.

آدرس شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی

تهران، میدان پونک، اشرفی اصفهانی، نبش غروی، پارک اداری رونیکا پالاس، طبقه اول

پروژه های حاج رحیم قربانی

پروژه بام پونک

این پروژه به دلیل آنکه در ارتفاع بالا واقع شده است دارای چشم انداز بسیار خیره کننده و زیبا رو به شهر تهران و رو به کوهستان می باشد. همچنین این برج ها نیز همانند دیگر پروژه های مدرن و مجلل مهندس رحیم قربانی ، دارای یک مجموعه فول مشاعات می باشد که از تمامی امکانات رفاهی برخوردار است.

پروژه برج های مجلل بام پونک شامل ۴ بلوک ۱۱ طبقه می باشد که بلوک های A و B رو به خیابان واقع اند و بلوک های  C و D در پشت سر این دو بلوک قرار گرفته اند. این پروژه در سال ۱۳۹۹به ساکنین تحویل داده شد و ۶ ماه پس از تحویل پروژه سندهای تک برگ آن نیز به دست ساکنین رسید.

پروژه برلیان قربانی

پروژه برج های مجلل برلیان یکی از مدرن ترین سازه ها در منطقه جنت آباد تهران می باشد.این پروژه به لحاظ موقعیت جغرافیایی ،در بهترین منطقه جنت آباد مرکزی ساخته شده است که منطقه ای دنج،آرام و کم رفت و آمد است. همچنین مجموعه برج های مجلل برلیان به لحاظ دسترسی به شریان های اصلی و بزرگراه ها از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است. برج های برلیان از سمت شمال به بزرگراه شهید آبشناسان،از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت،از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری و از سمت شرق نیز به بزرگراه شهید ستاری متصل می شود.

همچنین این پروژه همانند تمامی پروژه های مهندس رحیم قربانی ،دارای یک مجموعه فول مشاعات می باشد که امکانات رفاهی زیادی را در خود جای داده است. البته برج های برلیان در کنار امکانات رفاهی ،دارای مشاعات آبی نیز می باشد. این پروژه مدرن و زیبا دارای استخر، سونا، جکوزی و حمام ترکی می باشد 

پروژه برج های برلیان شامل ۳ بلوک می باشد که تعداد ۲ بلوک این مجموعه،۱۳طبقه هستند و یک بلوک آن،۱۴طبقه می باشد. بلوک A بلوک شمالی این مجموعه است و دارای ۱۳ طبقه می باشد. در مقابل بلوک C بلوک جنوبی پروژه برلیان است که دارای ۱۳طبقه تیز می باشد. همچنین بلوک B نیز بلوک مرکزی این مجموعه می باشد که دارای ۱۴طبقه است.

 پروژه برج های گل نرگس 

برج های گل نرگس مرتفع ترین سازه در منطقه فردوس غرب به شمار می رود. موقعیت جغرافیایی این پروژه مدرن و لاکچری در منطقه بلوار فردوس غرب،خیابان بهار شمالی،خیابان منوچهری غربی می باشد. به لحاظ دسترسی،این مجموعه نیز مشابه سایر مجموعه های ساخته شده در نزدیکی شریان های اصلی می باشد. به گونه ای که از سمت شمال به بزرگراه شهید حکیم، از سمت جنوب به بزرگراه شهید فهمیده، از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری و بلوار اصلی الهام و از سمت شرق نیز به بزرگراه شهید ستاری دسترسی دارد.

پروژه برج های گل نرگس مساحتی به وسعت ۶.۵۰۰ متر مربع دارد. زیر بنای این مجموعه نیز حدود ۴۰ هزار متر مربع است که شامل ۱۵هزار متر مربع مشاعات و ۲۵هزار متر مربع واحدهای مسکونی پروژه می باشد برج های کل نرگس شامل ۴ بلوک ۱۱ طبقه ای می باشد که مجموع آنها در این ۴ بلوک، دارای ۲۵۳ واحد مسکونی است. متراژ واحدهای مسکونی این پروژه از ۵۳ متر تا ۱۳۵متر در قالب آپارتمان های یک خواب، دو خواب و سه خواب می باشد.

برج های گل نرگس فردوس غرب

از مشاعات و امکانات VIP این پروژه لوکس و اعیانی می توانیم به : ۳۰۰۰ متر لابی مجلل و مبله به ارتفاع ۷ متر، کافی شاپ ،چند هزار متر حیاط سازی به سبک باغ هلندی، مهد کودک اختصاصی ،سالن سینما و آمفی تئاتر اختصاصی، سالن اجتماعات و کنفرانس، تالار پذیرایی مجلل ، باشگاه ورزشی ویژه خانمها و آقایان، سالن بیلیارد،پینگ پونگ و فوتبال دستی، اتاق مانیتورینگ و لابی من ۲۴ ساعته، نمازخانه، مجموعه هایپر مارکت و تره بار و... جهت رفاه حال ساکنین مجموعه اشاره کنیم.

پروژه قیطریه حاج رحیم قربانی

پروژه قیطریه حاج رحیم قربانی یکی از لوکس ترین و مجلل ترین پروژه های حاج رحیم قربانی می باشد. پروژه قیطریه حاج رحیم قربانی دارای یک بلوک 7 طبقه ای می باشد که در هر طبقه، 5 واحد مسکونی قرار دارد . واحدهای مسکونی این مجتمع ، دارای 3 الی 4 خواب می باشد که 2 خواب آن به صورت مستر می باشد .

از امکانات این مجتمع مسکونی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استخر، سونا ، جکوزی
 • سالن برگزاری مراسم با ظرفیت 250 نفر
 •  مهد کودک
 • روف گاردن
 • سالن بدنسازی
 • لابی من و لابی وومن ۲۴ ساعته
 • تیم حفاظتی و امنیتی ۲۴ ساعته
 • لابی بسیار مجلل با ارتفاع سقف 9 متر

پروژه پاسداران حاج رحیم قربانی

پروژه پاسداران حاج رحیم قربانی که به پروژه رونیکا پالاس پاسداران (هروی) مشهور است، یکی از عظیم ترین پروژه های شرکت ابنیه سازان قربانی است که با همکاری و مشارکت تعاونی وزارت دفاع ساخته و به خریداران وی و کارکنان وزارت دفاع تحویل داده شده است. 

مشخصات پروژه رونیکا پالاس پاسداران

 • تعداد برج : ۱۶برج
 • تعداد طبقات : ۱۱طبقه
 • تعداد واحدهای مسکونی: ۱۸۱۷ واحد
 • تعداد واحد در طبقات:  ۹ واحدی و۱۲واحدی
 • حداقل متراژ واحد ها: ۱۰۱ متر مربع
 • حداکثر متراژ واحد ها: ۱۹۵متر مربع
 • تعداد پارکینگ: ۲۴۵۷ واحد پارکینگ
 • تعداد انباری: ۱۸۱۷انباری
 • اسکلت: بتنی

امکانات پروژه رونیکا پالاس پاسداران

 • سالن مراسمات با ظرفیت۳۵۰ نفر
 • باشگاه بدنسازی ویژه آقایان و بانوان
 • سالن بیلیارد و بازی
 • مهد کودک 
 • تیم حفاظتی ۲۴ساعته
 • لابی مجلل و مبله به ارتفاع ۷ متر
 • فرهنگسرا
 • ساختمان پزشکان و داروخانه شبانه روزی
 • پارک و فضای سبز ،پیست تندرستی و دوچرخه سواری و… 

بررسی سرمایه گذاری در پروژه های مهندس رحیم قربانی

بر اساس آخرین گزارش ها از سوی دفتر جذب سرمایه گذاران گروه ابنیه سازان مقاوم قربانی تا تاریخ پنجم شهریورماه سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۳.۲۴۵ هزار نفر سرمایه گذار به صورت مستقیم و مداوم در چرخه خرید و فروش پروژه های شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی حضور فعال دارند.نکته قابل توجه این است که هیچ پروژه ای در هیچ کدام از استان های کشور چنین استقبالی از جانب سرمایه گذاران در یک پروژه دیده نشده است.

علت اصلی این استقبال از سوی سرمایه گذارن چیست؟

به گفته برخی از سرمایه گذاران در پروژه های مهندس رحیم قربانی،قیمت های ارزنده این پروژه ها دلیل جذب آنها شده است. به عنوان مثال از زمان فروش واحدها بر روی خاک تا زمان تحویل کلید واحدها،واحدها حداقل ۵ تا ۶مرحله بین سرمایه گذاران جابجا ( خرید و فروش ) می شوند.

انجام امور خیرخواهانه توسط مهندس رحیم قربانی 

مهندس رحیم قربانی در کنار فعالیت های موفقیت آمیز خود در صنعت ساخت و ساز در امور خیریه نیز فعالیت دارد؛ به عنوان مثال از فعالیت های خیرخواهانه ایشان می توانیم به افتتاح کلینیک درمانی شهر چالوس اشاره کنیم که در حال حاضر آماده خدمات رسانی به هموطنان می باشد.

همچنین از کمک های مالی مهندس رحیم قربانی می توانیم به آسایشگاه ها،شیرخوارگاه ها و مراکز نگهداری از کودکان و افراد بی سرپرست اشاره کنیم