آموزش مربی گری فروش املاک با مهندس محمد علیزاده

آموزش مربی گری فروش املاک با مهندس محمد علیزاده

خرید این دوره

آموزش مربی گری فروش املاک

مربی گری فروش در واقع ،آموزشی است که مدیران فروش به نمایندگان خود ارائه می‌دهند. مربیان فروش املاک اساساً یک نماینده برای کل بخش فروش به حساب می آیند که بین همه اعضای تیم، تعامل مولد برقرار می‌کند. به تعبیر دیگر مربی گری یعنی توانایی برقراری یک ارتباط دو جانبه ؛ منظور از این توانایی یعنی برگزاری جلسات برنامه‌ریزی شده بین مدیران و هر یک از نمایندگان فروش به صورت جداگانه. مربی گری فردی به شما این امکان را می‌دهد که انگیزه‌های اصلی هر نماینده را جستجو و مهارت‌های آنها را به صورت فردی خلق کنید و در نهایت به آنها در پیشرفت حرفه خود، کمک کنید.

در مقابل، آموزش فروش در مواقعی کارساز است که شما برای ایجاد مهارت‌های تیم خود به عنوان یک کل، تمرین اسکریپت‌های جدید یا مکالمه درست، آزمایش و اندازه‌گیری روش‌های جدید یا تعریف مجدد فرایند فروش را اختصاص می‌دهید.

به طور کلی مربی گری املاک شامل موارد زیر است:

 • توانایی مکالمه دو طرفه با نمایندگان فروش
 • بررسی میزان جذب مشتری و معاملات با نمایندگان فروش
 • تجزیه‌ و تحلیل تماس‌های آنها
 • کمک به نمایندگان در تقویت مهارت‌های فردی و گروهی

اهمیت مربی گری فروش املاک

در حقیقت مربی گری فروش املاک فرق میان تیم فروش موفق با عملکرد بالا و تیم فروش ضعیف با عملکرد پایین را مشخص می‌کند. مدیران فروش املاکی که از نظر استراتژیک به کمک نمایندگان فروش خود می‌پردازند، مهارت‌های بنیادی ایجاد خواهند کرد که منجر به بهره‌وری بهتر، عملکرد بالاتر و افزایش نرخ برنده و حفظ مجدد مشتری می شود.

مربی گری فروش به نوعی راهی است که شما می‌توانید با توجه به نیازهای خاص، شرایط و انگیزه‌های هر یک از مشاوران املاک را به صورت جداگانه پیدا کرده و متناسب با آنها رفتار کنید. البته این روش فردی در صورتی الزامی است که بخواهید، مهارت‌های فروش مجریان میانی خود را افزایش داده و بهترین بازیکنان را در تیم خود محفوظ نمائید.

اهداف مربی گری فروش املاک

هدف اصلی مربی گری تیم فروش املاک را می‌توان ارتقاء عمومی سطح صلاحیت مشاوران قلمداد کرد. از اهداف اصلی مربیان فروش املاک موفق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارزیابی نقاط قوت و زمینه‌های پیشرفت مشاوران
 • کسب بازخورد مداوم
 • توسعه دانش و مهارت
 • ایجاد خود انگیزشی
 •  تقویت روابط فردی و گروهی
 • یادگیری سریع
 • یافتن نقاط تأثیرگذار بر رفتار مشاوران

مربی گری فروش با مهندس محمد علیزاده

مهندس محمد علیزاده مدرس دوره های آموزشی املاک با ۸ سال سابقه کار در  بازار املاک و مستغلات مشغول فعالیت است هدف اصلی وی در دوره آموزشی آنلاین پیشرفت و موفقیت شغلی مشاوران و مدیران املاک است تا به معاملات شیرین و پرسودی دست پیدا کنند. در ویدیوهای آموزشی مهندس محمد علیزاده به روز ترین آموزش های روز دنیا درآمیخته بر علم کوچینگ و فروش در اختیار مشاوران قرار گرفته است.

در این دوره از ویدیوهای آموزشی محمد علیزاده قصد داریم شما را با روش های جدید علم کوچینگ و فروش مجازی ملک آشنا کنیم و جدید ترین ترفند های فروش، مذاکره، مشتری یابی و... را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

سرفصل هایی که در این ویدیو به شما آموزش خواهیم داد عبارتند از: 

✅منوپل کردن فایل
✅ قلاب مشتری
✅فنون جدید مشتری یابی
✅کوچینگ فروش
✅اگهی نویسی
✅تبلیغات املاک
✅باورهای فروش ملک
✅سرویس دهی مشتری
✅سیستم سازی اصولی املاک
✅مشاوره ی تلفنی
✅فنون مذاکرات چریکی
✅کارشناشی ملک
✅ارتباطات با مشتری
✅تبدیل مشتری معمولی به مشتری وفادار
✅چطور کمسیون بالا بگیریم
✅منوپلینگ فایل
✅چطور نه رو به بله تبدیل کنیم؟

بدون شک به همان میزانی که در زمان، انرژی و هزینه‌ خود برای مربی گری در جهت بهبود فعالیت نمایندگان فروش سرمایه‌گذاری می‌کنید، به همان اندازه به سرمایه خود اضافه خواهیدکرد. البته به شرط آنکه به درستی نکات ارائه شده را رعایت کنید. شما به عنوان یک مربی در تیم فروش املاک به طور موثر به سازگاری، صبر و حوصله و یک استراتژی قوی نیاز دارید.  این سه مورد، دستورالعمل یک تیم فروش غیرقابل توقف را شکل می‌دهند.

تعداد نظرات : 1
 • حمید عاقلی
  29 آذر 1401
  تلاشهای کوچک و بزرگ شما قابل ستایش است با آرزوی موفقیتهای روزافزون