دوره پیشرفته بیزینس کوچینگ املاک محمد علیزاده

دوره پیشرفته بیزینس کوچینگ املاک محمد علیزاده

خرید این دوره

بیزینس کوچینگ چیست

کوچینگ به معنی کسب و کار برای مدیران و صاحبان مشاغلی که می خواهند خود و شرکت هایشان را ارتقا دهند. امروزه بیزینس کوچینگ به یک روش رایج و مهم تبدیل شده است. با این حال، بسیاری از رهبران کسب و کار به درستی نمی دانند که کوچینگ در واقع چیست. به طور خلاصه، کوچینگ کسب و کار یک رابطه مشترک بین صاحبان یا مدیرعاملان کسب و کار و یک مربی حرفه ای است که هدف آنها توسعه استراتژیک یک کسب و کار موفق است. بیزینس کوچینگ به شما کمک می کند چشم اندازی روشن برای کسب و کار خود طراحی کنید که با ارزش های شما و اهدافی که برای زندگی خود دارید، هماهنگ باشد. با در دست داشتن این چشم انداز، آنها راهنمایی، پشتیبانی و مسئولیت پذیری لازم برای تعیین و پیشبرد اهداف خود را در اختیار شما قرار می دهند و به شما این امکان را می دهند که کسب و کار خود را از جایی که هست به جایی که می خواهید، ببرید.

بیزینس کوچینگ فرآیندی است که در آن یک کوچ حرفه ای، یک تاجر را در تعقیب اهداف کاری خود راهنمایی می کند. یک مربی کسب و کار ممکن است به مشتری خود در ایجاد مهارت های رهبری، ایجاد استراتژی های تجاری یا بهبود طرز فکر خود کمک کند. همه چیز بستگی به این دارد که فردی که مربی را استخدام می کند از رابطه چه می خواهد. مهمتر از همه، مربی گری کسب و کار در مورد رشد است.

پیش خرید آپارتمان در تهران

بیزینس کوچینگ در ایران

بیزینس کوچینگ به تازگی در ایران مطرح شده به گونه ای که تعداد افراد قوی در این حوزه انگشت‌شمار می باشند. معمولا افرادی که بیزینس کوچ‌ انجام می دهند دارای تجارب زیادی هستند و در چند کسب‌وکار فعالیت دارند. اما بیشتر این افراد خود وارد میدان نمی‌شوند. چرا که بیزینس کوچ‌ها سرد و گرم روزگار را چشیده‌اند، زیر بار سختی‌ها ایستادگی کرده‌اند و امروز، توان تحلیل از بیرون کسب‌وکارها را دارند.

همانطور که به آن اشاره کردیم بیزینس کوچینگ در ایران به تازگی رونق گرفته است. امروزه کسب‌وکارهای نوپا و استارت‌آپ های متعددی در ایران شکل گرفته‌اند که هر روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. اما شاید آنطور که باید گرفتن یک کوچ برای کسب‌وکارهای ایرانی ملموس نباشد، اما نکته قابل توجه این است که تمام کسب‌وکارها نیازمند حداقل یک بیزینس کوچ هستند. جالب است بدانید که بیزینس کوچ‌ها نه تنها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند، بلکه می‌توانند به افراد مهم کسب‌وکارها نیز کمک کنند. در ایران کسب‌وکارها به تازگی در حال استفاده از بیزینس کوچ‌ها هستند. هر چه میزان استفاده از بیزینس کوچ‌ها بیشتر شود احتمالا شاهد موفقیت بیشتری در  کسب‌وکارها خواهیم بود.

بیزینس کوچینگ املاک

بیزینس کوچینگ املاک فرآیندی است که توانایی های مشاوران و مدیران املاک و فرصت های پیش روی کسب و کار آنها را شناسایی می کند و این امکان را فراهم می کند تا کسب و کار آنها در مسیر موفقیت پیش برود و رشد و توسعه یابد. مشاوران و مدیران املاکی که می خواهند اوضاع کسب و کار خود را بهبود ببخشند می توانند از کمک های یک بیزینس کوچ ماهر و حرفه ای بهره مند شوند. شخصی که در بیزینس کوچینگ املاک فعالیت می کند از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است و قاعدتا دانش و تخصص لازم را دارد، از این رو می تواند به رشد کسب و کار مشاوران و مدیران املاک بسیار کمک کند.

بیزینس کوچینگ املاک از شما حمایت می کند تا ایده های خلاقانه جدیدی ایجاد کرده و آن ها را عملی کنید این نوع بیزینس موانع راه را تشخیص می دهد و با ایجاد یک برنامه و ترسیم راه، پیشرفت را در پیش رو دارد.

بیزینس کوچینگ املاک با محمد علیزاده

اگر شما به عنوان یک مشاور املاک قصد دارید در زمینه املاک فعالیت کنید و یا مدیر دفتر املاک هستید و به فکر پیشرفت، کسب موفقیت و افزایش درآمد خود می باشید، به شما توصیه می کنیم دوره های پیشرفته بیزینس کوچینگ املاک توسط محمد علیزاده را تا انتها دنبال کنید. ویدیوهای آموزشی این مقاله به بررسی کامل و جامع بیزینس کوچینگ املاک پرداخته است.

پروژه میلینیوم محمودآباد

سرفصل های دوره بیزینس کوچینگ

✅تحلیل رفتار مشتریان
✅ تحلیل بازار املاک
✅تحلیل بازار های مالی
✅سیستم فروش متخصص
✅تبلیغات هوشمند
✅فنون مذاکراتی پیشرفته
✅رفتار شناسی مشتری
✅مبایعه نامه نویسی
✅قرار داد نویسی
✅منوپلینگ فایل ها
✅کارشناسی املاک
✅فن بیان
✅سرویس دهی
✅کارشناسی تخصصی املاک
✅نهایی سازی فروش
✅فنون مذاکراتی پیشرفته

تعداد نظرات : 1
 • مهدی توانا
  19 آذر 1401
  نیاز دارم با شما تلفنی صحبت کنم جهت یادگیری تهاتر بهصورت حرفه ای و گذراندن دوره تخصصی
  ادمین آقای املاک
  19 آذر 1401
  سلام و عرض ادب کاربر محترم آفای املاک در اولین فرصت کارشناسان ما با شما جهت راهنمایی و آموزش تماس خواهند گرفت. ممنون از اعتماد شما