اجاره آپارتمان در بندر انزلی

اجاره آپارتمان در بندر انزلی

صفحه

1

2

...

18

اجاره آپارتمان در بندر انزلی

شهر بندرانزلی یکی از مهم‌ترین شهرها به لحاظ جاذبه های گردشگری و یکی از شهرستان‌های مهم ایران از لحاظ اقتصادی به شمار می رود. بندرانزلی که در شمال ایران قرار گرفته در غرب استان گیلان واقع شده است. این شهر بعد از گیلان دومین شهر پرجمعیت استان گیلان است و یکی از متراکم‌ترین شهرهای ایران به لحاظ تراکم جمعیت می‌باشد. اگر قصد اجاره آپارتمان در بندر انزلی را دارید؛ باید بدانید که این شهر پر باران‌ترین شهر ایران است و دارای آب و هوای گرم و مرطوب در تابستان‌ها و معتدل در زمستان می باشد. بندرانزلی جزء شهرهای قدیمی ایران است که از گذشته تا به امروز از طریق دریا و کشتی‌ها با سایر نقاط جهان داد و ستد  انجام می‌دهد و به همین دلیل آن را به دراوزه‌ اروپا می شناسند. 

از آنجایی که بندرانزلی یکی از مناطق آزاد به حساب می آید موجب افزایش و رونق بازار مسکن شده است. از جاهای دیدنی و گردشگری بندرانزلی می‌توان به تالاب بندرانزلی، پناه‌گاه، حیات وحش سرخانکل، دهکده‌ ساحلی، کاخ موزه‌ نظامی، بازار بندرانزلی، پارک جنگلی انزلی و.. اشاره نمود.

رهن و اجاره آپارتمان در بندر انزلی

 بندرانزلی سومین بندر تجاری مهم کشور است و جزء مناطق آزاد کشور محسوب می شود؛ در نتیجه قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بندر انزلی به طرز قابل توجهی در سال‌های اخیر چندین برابر شده است. این شهر زیبا و خوش آب و هوا به دو قسمت بالاشهر و پایین‌شهر تقسیم می‌شود. بالاشهر بندرانزلی بعد از پل غازیان و در قسمت شمال غربی شهر قرار دارد و پایین‌شهر آن، قبل از پل غازیان و در قسمت جنوب شرقی آن واقع شده است.

در بندرانزلی قیمت املاک با توجه به نزدیکی و دوری به دریا و اینکه ملک قبل از پل غازیان قرار دارد یا بعد آن سنجیده می‌شود. از محله های گرانقیمت بندرانزلی می‌توانیم به خیابان پاسداران، خیابان تهرانی، اسکله‌ موج‌شکن، مطهری و... اشاره کنیم. همچنین از محله های متوسط و رو به بالا جهت رهن و اجاره آپارتمان در بندرانزلی می‌توان به محله هایی از جمله: میدان گاز، میدان مالا، منطقه‌ آزاد بندرانزلی، حسن رود آزادی ..اشاره نمود.

رهن و اجاره آپارتمان در بندر انزلی

اجاره خانه در بندر انزلی

در چند سال گذشته بسیاری از مردم اقدام به خرید و اجاره خانه در بندر انزلی کرده‌اند چرا که با توسعه منطقه آزاد انزلی سرمایه‌گذاری در بخش املاک در این شهر بندری بسیار رونق داشته است. اگر قصد اجاره خانه در بندر انزلی را دارید حتما می دانید که این شهر یکی از مدرن‌ترین شهرهای ایران به حساب می آید. در حقیقت سازه های شهری، مناطق و محله های انزلی قاعده و معماری قابل توجهی دارند. به طور کل بومیان شهر انزلی، این بندر را به دو منطقه مهم انزلی و غازیان تقسیم بندی می‌کنند.

اجاره آپارتمان در انزلی پاسداران

برای افردی که قصد اجاره آپارتمان در انزلی پاسداران را دارند دانستن این نکته که خیابان پاسداران در نوار ساحلی بندرانزلی قرارگرفته و یکی از مناطق لوکس‌نشین وگران‌قیمت بندرانزلی می باشد، بسیار مهم است. خیابان پاسداران یکی از مناطق مهم تفریحی و گردشگری بندرانزلی می باشد. در طی سال‌های اخیر اجاره آپارتمان در انزلی پاسداران باافزایش قیمت‌ بیشتری معامله می‌شود. لازم به ذکر است که بهترین هتل‌ها و آپارتمان‌های شهر بندرانزلی در این خیابان قرار گرفته اند. خیابان پاسداران انزلی جزء خیابان‌های بسیار عریض است و یکی از طولانی‌ترین خیابان‌های این شهر به حساب می آید.

یکی از نقاط مثبت محله پاسداران بندرانزلی پارک ساحلی آن است. به دلیل قرارگیری این پارک در نزدیکی ساحل و منظره‌ بسیار زیبای آن به دریا، این پارک از محوببیت بالایی برخوردار است. برای افرادی که به دنبال محله‌ بسیار شیک با آپارتمان‌های بسیار مدرن و مجهز هستند و می‌خواهند محله‌ای زیبا با دسترسی آسان به سایر نقاط شهری را برای رهن و اجاره آپارتمان در بندرانزلی انتخاب کنند، خیابان پاسداران بهترین گزینه خواهدبود.

اجاره آپارتمان مبله در بندر انزلی

برای اجاره آپارتمان مبله در بندر انزلی یا اجاره آپارتمان در بندرعباس یا حتی اجاره آپارتمان در تهران نیز باید چند شرط وجود دارد که باید موجر و مستاجر به آنها دقت کنند.

امکانات ضروری جهت اجاره آپارتمان مبله در بندر انزلی

  • اتاق نشیمن مبله که دارای یک مبل و میز است.
  • کف پوش؛ حداقل موکت یا فرش شده باشد.
  • اتاق‌ خواب دارای تختخواب باشد.
  • آشپزخانه دارای امکانات اساسی نظیر لوازم شامل یخچال، اجاق‌ گاز، آبگرمکن و ماشین لباسشویی باشد.

در اجاره آپارتمان مبله، مبلغ اجاره متناسب با مدت اقامت خواهد بود؛ پس در ابتدا باید مدت اقامت و مبلغ اجاره در قرارداد مشخص شود. هزینه دریافتی با توجه به موقعیت آپارتمان و تجهیزات آن، به‌ عنوان اجاره‌بها تعیین می‌شود.

همچنین در برخی ایام سال که جابه‌جایی‌ها کمتر است مانند فصل زمستان، موجران به ناچار در قیمت‌ها تجدیدنظر می‌کنند که لازم است مستاجران این نکته را در نظر داشته باشند. در آخر بهتر است قبل از اجاره دادن آپارتمان از وسایل عکس گرفته شود.

اجاره روزانه آپارتمان در بندر انزلی

فاصله بندر انزلی با خودرو حدود 5 ساعت است، به جرات می‌توان گفت این شهر به دلیل امکانات فراوان خود برای تمامی سلیقه‌ها جاذبه‌ای خاص در دل خود نهفته دارد، از سازه‌های تاریخی 200 ساله تا مناطق گردشگری مدرن امروزی که همگی در فاصله اندک و چند کیلومتری از یکدیگر قرار گرفته‌اند. با توجه به توریستی بودن بندر انزلی در سرتاسر آن اقامتگاه‌، سوئیت و خانه و آپارتمان هایی با امکانات رفاهی بیشتر و مجهزتر و همچنین مقرون به صرفه‌تر از هتل‌ها وجود دارند و گردشگران نیز به همین دلیل اجاره روزانه آپارتمان در بندر انزلی را گزینه مناسب‌تری می‌دانند.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک