خرید خانه و آپارتمان در کرمانشاه

خرید آپارتمان در کرمانشاه

صفحه

1

2

...

62

خرید آپارتمان در کرمانشاه

اگر قصد خرید آپارتمان در کرمانشاه را دارید باید از این کلانشهر اطلاعات کاملی داشته باشید تا در آینده با مشکلات متعددی مواجه نشوید. کرمانشاه، مرکز استانی به همین نام و نهمین شهر پرجمعیت کشور است. این شهر کوهستانی که قدمت آن را تا ۳۵۰۰ سال پیش از میلاد تخمین زده‌اند، یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین شهر ایران به حساب می آید. افرادی که برای خرید آپارتمان در کرمانشاه اقدام کرده اند باید گفت که این شهر زیبا دارای آثار باستانی ارزشمندی می باشد. در رابطه با موقعیت جغرافیایی این منطقه باید گفت که استان كرمانشاه ناحیه‌ای كوهستانی است كه بین فلات ایران و جلگه بین‌‌النهرین قرار گرفته و سراسر آن را قله‌ها و ارتفاعات سلسله كوه‌های زاگرس پوشانده‌اند. 

اگر برای خرید آپارتمان در کرمانشاه مصمم هستید باید بدانیدکه این شهر از سمت شمال به استان كردستان، از جنوب به استان‌های لرستان و ایلام، از سمت شرق به استان همدان و از سمت غرب به كشور عراق محدود شده است. شهر كرمانشاه مركز استان كرمانشاه است. شهرستان‌های این استان شامل اسلام‌آباد غرب، پاوه، جوانرود، روانسر، ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، كرمانشاه، كنگاور، گیلان غرب و هرسین می باشد.

با توجه به اینکه مسافت کرمانشاه به سلیمانیه، اربیل، بغداد نزدیک است گردشگران فراوانی از این مناطق به کرمانشاه سفر می کنند.

خرید خانه در کرمانشاه

خرید خانه در کرمانشاه مزیت های متعددی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در ابتدا باید اشاره کرد که استان کرمانشاه در معرض جبهه‌های مرطوب مدیترانه‌ای قرار دارد که در برخورد با ارتفاعات زاگرس، موجبات ریزش برف و باران را فراهم می‌سازد و چند نوع آب و هوای متفاوت را به وجود می‌آورد.

به عنوان مثال زمستان ملایم و تابستان گرم و خشک شهرستان‌های قصر شیرین، سرپل ذهاب و دهستان ازگله در جنوب غربی شهرستان جوانرود را شامل می‌شود. زمستان و تابستان خنک شهرستان‌های پاوه و جوانرود (به‌جز دهستان ازگله) و بخش کرند از توابع شهرستان اسلام‌آباد غرب را در بر می‌گیرد.

آب و هوای نیمه‌خشک و استپی خنک شهرستان‌های سنقر و دهستان پشت دربند از توابع شهرستان کرمانشاه را در بر می‌گیرد.  آب و هوای نیمه خشک و استپی گرم هم شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین را شامل می‌شود. اگر به دنبال خرید خانه در کرمانشاه هستید باید بدانید که استان کرمانشاه به لحاظ شرایط آب و هوایی به دو منطقه‌ گرمسیر (غرب) و سردسیر در سایر نواحی تقسیم می‌شود.

خیابان ها و محله های خوب و لوکس جهت خرید خانه در کرمانشاه عبارتند از خیابان نوبهار، خیابان بـرق، گلستان، فردوسی، کسری و زیباشهر، شریعتی، میدان مرکزی و... قیمت خرید خانه در کرمانشاه در مناطق بالانشین مانند برق و نوبهار، گلستان، میدان مرکزی، فردوسی، بهار و... بسیار بالا می باشد.

خرید آپارتمان وام  دار در کرمانشاه

خرید آپارتمان وام  دار در کرمانشاه کار دشواری نیست فقط باید راه و روش آن را بدانید. امروزه با توجه به بودجه محدود افراد برای خرید خانه و همچنین کاهش پیوسته ارزش پول کشور، بیشتر مردم در سراسر کشور به دنبال خرید خانه وام دار هستند در این میان مردمان کرمانشاه نیز به دنبال خرید آپارتمان وام  دار در کرمانشاه هستند. 

مزیت های بیشماری جهت خرید آپارتمان وام  دار در کرمانشاه وجود دارد که در ادامه برخی از آنها را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • امکان فروش سریع ملک توسط فروشنده آن وجود دارد.
 • امکان تسویه بدهی سازنده یا فروشنده مسکن به بانک به واسطه وام تعیین شده روی خانه ها فراهم می باشد.
 • خریدار نیاز به داشتن پول نقد کمتر جهت خرید خانه وام دار دارد.
 • فشار مالی کمتری برای خریدار این نوع خانه ها با پرداخت نقد و اقساطی بهای ملک ایجاد می گردد.

قیمت خرید آپارتمان در کرمانشاه

خرید آپارتمان کرمانشاه کسری

محله کسری یکی از محله‌های اعیان نشین شهر کرمانشاه می باشد که در جنوب شهر کرمانشاه واقع شده و یکی از محله‌های بسیار مرفه‌نشین به شمار می رود. اگر انتخاب شما خرید آپارتمان کرمانشاه کسری است باید بدانید که این محله در غرب میدان فردوسی قرار دارد و جزئی از شهرداری منطقه 4  و منطقه 8 کرمانشاه محسوب می‌شود. برای افرادی که به دنبال خرید آپارتمان کرمانشاه کسری هستند شهرک های متخصصین و ژاندارمری قسمتی از این محله هستند . محله کسری در جنوب شهر کرمانشاه قرار دارد و در جنوب شرق با شهرک صادقیه در شرق با زیباشهر در شمال شرق با دلگشا و در شمال با محله بهار مجاور دارد

اگر برای خرید آپارتمان کرمانشاه کسری تصمیم نهایی خود را گرفتید باید بدانید که این محله دارای چند بلوار می باشد که عبارتند از: 

 • بلوار امام سجاد
 • بلوار شهید جعفری (کسری)
 • بلوار خلیج فارس
 • بلوار باغچه بان
 • بلوار فرهیختگان

همچنین از خیابان های این محله می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خیابان شهید جعفری (کسری) واقع در ضلع شرقی میدان فردسی
 • خیابان متخصصین واقع در شهرک متخصصین 
 • خیابان سراب واقع در ضلع جنوبی میدان فردوسی
 • خیابان دارایی (که امتداد آن به محله بهار می رسد.)

پیش خرید آپارتمان در کرمانشاه

پیش خرید آپارتمان در کرمانشاه مزایای متعددی دارد به عنوان مثال این نوع سبک خرید را می توان به افرادی پیشنهاد کرد که پول کافی برای خرید خانه در اختیار ندارند.

از دیگر مزیت های پیش خرید آپارتمان در کرمانشاه این است که این خانه ها قیمت پایین تری نسبت به خانه های تکمیل شده دارند. این میزان بین 10 تا 30 درصد است.

افرادی که به دنبال پیش خرید آپارتمان در کرمانشاه هستند، می توانند قرارداد قسطی ببندد و پول خرید مسکن را به صورت قسطی پرداخت کنند . این گونه پرداخت برای خریدار بسیار راحت است و بهتر از این است که همه پول را به صورت یک جا پرداخت کند.

یکی از مزیت های مهم پیش خرید آپارتمان در کرمانشاه این است که از آنجایی که آپارتمان به صورت کامل تکمیل نشده است خریدار می تواند حتی در روند ساخت خانه نظرات خود را اعمال کند و از وسایلی در ساخت خانه استفاده کند که به دلخواه خود وی استفاده شده است.

فروش آپارتمان در کرمانشاه

اگر در سایت های ملکی به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در کرمانشاه هستید چند نکته را باید مدنظر قرار دهید. اول اینکه در زمان خرید خانه هزینه قابل پرداخت خود را بررسی کنید، شما با این کار می توانید با توجه به نیاز خود یک خانه مناسب تهیه کنید.  از دیگر نکات حائز اهمیت در مورد خرید و فروش آپارتمان در کرمانشاه توجه به رهن یا توقیف نبودن خانه است. شایان به ذکر است که به منزلی که در توقیف یا رهن نباشد، ملک آزاد یا طلق گفته می شود.

قاعدتا می دانید که برای خرید و فروش آپارتمان در کرمانشاه و یا هر شهر دیگری باید به بنگاه املاک و سایت های تخصصی املاک مراجعه شود، اما یک نکته حائز اهمیت  که باید به آن توجه ویژه ای داشت، مراجعه به بنگاه املاک و سایت های معتبر است. با توجه به اینکه امروز کلاهبرداری ها افزایش یافته است، باید به بنگاه املاک معتبر مراجعه کرد، تا هیچ گونه کلاه برداری و سوء استفاده انجام نشود. 

قیمت آپارتمان در کرمانشاه

قیمت آپارتمان در کرمانشاه به بسیای از عوامل بستگی دارد به عنوان مثال ( لوکیشن، طبقه، متراژ، سال ساخت و...) در نتیجه نمی توان رقم ثابتی را برای قیمت آپارتمان در کرمانشاه اعلام کرد. طبق آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک در دی ماه 1402 قیمت آپارتمان در کرمانشاه بدین شرح می باشد:

️️آپارتمان 100 متری رو به نما، ️️دو خواب بزرگ،، ️️طبقه دوم، ساخت 1401، با آسانسور، ️️پارکینگ سندی، ️️بالکن، پکیج، کولر، ️️انباری، متری 34 میلیون و 500 هزار تومان، معادل 3 میلیارد و 450 میلیون تومان می باشد.

قیمت خانه در کرمانشاه

قیمت خانه در کرمانشاه همانگونه که به آن اشاره کردیمبه عوامل مختلفی از جمله ( لوکیشن، طبقه، متراژ، سال ساخت ، امکانات ساختمان، متریال به کار رفته و...) بستگی دارد به همین منظور نمی توان رقم ثابتی را برای قیمت خانه در کرمانشاه تعیین کرد. طبق آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک در دی ماه 1402 قیمت خانه در کرمانشاهبدین شرح می باشد:

برای یک واحد اپارتمان 100 متری ، دو خواب، واقع در شهرک متخصصین، ساخت 1390، آسانسور، پارکینگ، انباری ، دوربین مدار بسته و... متری 30 میلیون تومان، معادل 3 میلیارد تومان می باشد.

قیمت آپارتمان در گلستان کرمانشاه

قیمت آپارتمان در گلستان کرمانشاه همانند دیگر محله های کرمانشاه به فاکتورهایی از جمله ( لوکیشن، طبقه، متراژ، سال ساخت ، امکانات ساختمان، متریال به کار رفته و...) بستگی دارد .در نتیجه نمی توان رقم ثابتی را برای قیمت آپارتمان در گلستان کرمانشاه مشخص کرد. در دی ماه 1402 قیمت آپارتمان در گلستان کرمانشاه به شرح زیر است:

آپارتمان ۱۰۶متری ، دو خواب، ساخت 1388 ، طبقه اول، دارای سانسور، پارکینگ، انباری و... متری ۲۸٬۷۲۶٬۰۰۰ تومان، معادل ۳٬۰۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت خانه در الهیه کرمانشاه

قیمت خانه در الهیه کرمانشاه نیز همانند محله گلستان و دیگر محله های کرمانشاه به موقعیت جغرافیایی ، متراژ، طبقه و ... بستگی دارد. به همین منظور اینکه قیمت ثابتی را برای قیمت خانه در الهیه کرمانشاه اعلام کنید منطقی نیست. در دی ماه 1402 قیمت خانه در الهیه کرمانشاه طبق آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک بدین شرح می باشد:

آپارتمان 180 متری واقع در الهیه کرمانشاه ، سه خواب ، دارای آسانسور، ️️پارکینگ، ️️انباری، ساخت 1400 ، متری 40 میلیون تومان، معادل 7 میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.


سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان در کرمانشاه چگونه است

  قیمت آپارتمان در کرمانشاه به بسیای از عوامل بستگی دارد به عنوان مثال ( لوکیشن، طبقه، متراژ، سال ساخت و...) در نتیجه نمی توان رقم ثابتی را برای قیمت آپارتمان در کرمانشاه اعلام کرد. در دی ماه 1402️️ آپارتمان 100 متری رو به نما، ️️دو خواب بزرگ،، ️️طبقه دوم، ساخت 1401، با آسانسور، ️️پارکینگ سندی، ️️بالکن، پکیج، کولر، ️️انباری، متری 34 میلیون و 500 هزار تومان، معادل 3 میلیارد و 450 میلیون تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک