خرید ویلا در لاهیجان

خرید ویلا در لاهیجان

صفحه

1

2

...

51

خرید ویلا در لاهیجان

خرید آپارتمان در گیلان و یا خرید ویلا در گیلان بسیار جذاب است. افرادی که قصد خرید ویلا در لاهیجان را دارند باید این نوید را به آنان داد که این شهر با چشم انداز و طبیعت فوق العاده زیبای خود مانند کوه های تالش و سبلان و همچنین دریاچه انزلی ، محبوبیت بالایی در میان گردشگران و سرمایه‌ گذاران دارد. علاوه بر مناظر طبیعی خاص لاهیجان ، خدمات و امکانات شهری متعددی مانند مراکز خرید، رستوران‌ها، هتل‌ها و مراکز تفریحی، این شهر را به یک منطقه پرطرفدار جهت خرید ملک به ویژه خرید ویلا در لاهیجان مبدل کرده است. 

از طرفی قیمت بسیار مناسب زمین و ملک در شهر لاهیجان، برای اشخاصی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار مسکن را دارند، فرصت بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. عواملی مانند لوکیشن مناسب و خدمات و امکانات رفاهی به همراه قیمت مناسب ملک ، امروزه شهر لاهیجان را به یکی از مناطق مشهور جهت سرمایه‌گذاری در زمینه ملک تبدیل کرده است. در حقیقت خرید ملک و زمین به خصوص خرید ویلا در لاهیجان یک فرصت طلایی به شمار می رود، البته این موضوع به چند عامل مهم نیز بستگی دارد.

نه تنها قبل از خرید ویلا در لاهیجان ،بلکه قبل از هر سرمایه‌گذاری دیگری نیاز است که تحقیقات صورت گرفته و کلیه بخش های مربوط به خرید ملک مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. به عنوان مثال بررسی وضعیت بازار ملک و اجاره در منطقه مورد نظر و ارزیابی دقیق امکانات و شرایط ملک الزامی می باشد.

قیمت خرید ویلا در لاهیجان

خرید خانه ویلایی در لاهیجان 

همانندخرید آپارتمان در لاهیجان، خرید خانه ویلایی در لاهیجان  مزایای بیشماری به همراه دارد .لوکیشن عالی، کوهپایه ای بودن، فضای سبز و پوشش گیاهی خارق العاده و همچنین جاذبه های گردشگری متعدد این شهر را به یک منطقه بی نظیر جهت سکونت و اوقات فراغت تبدیل کرده است. با این تفاسیر می توان اینگونه برداشت کرد که خرید خانه ویلایی در لاهیجان یک انتخاب هوشمندانه می باشد. در نتیجه اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید، به هیچ عنوان فرصت خرید خانه ویلایی در لاهیجان را از دست ندهید.

همانطور که به آن اشاره کردیم موقعیت جغرافیایی، پوشش گیاهی عالی، آب و هوای مطلوب و همچنین امکانات و خدمات رفاهی مطلوب جهت زندگی یکی از بهترین اهداف خرید خانه ویلایی در لاهیجان می باشد. جاذبه های گردشگری متنوع علاوه بر آب و هوای مساعد و امکانات و خدمات شهری از مزیت های خرید خانه ویلایی در لاهیجان به حساب می آید.

خرید خانه ویلایی در لاهیجان خیابان کارگر 

خرید خانه ویلایی در لاهیجان خیابان کارگر امروزه بسیار باب شده است. قیمت خرید خانه ویلایی در لاهیجان خیابان کارگر بسیار بالا است. جالب است بدانید که این خیابان بالاترین قیمت ملک در لاهیجان و همچنین شمال کشور را به خود اختصاص داده است. یکی از دلایل اصلی قیمت بالای ملک در خیابان کارگر این است که در یکی از محلات لوکس و مرفه و همچنین بالاشهر لاهیجان قرار گرفته است. محبوبیت خرید ملک و خانه ویلایی در خیابان کارگر شهر لاهیجان به حدی بالا است که در برخی مواقع قیمت خرید خانه ویلایی در این منطقه با مناطق بالای شهر تهران برابری می کند. 

طبق آگهی ها منتشر شده آقای املاک در خرداد ماه 1403 قیمت خرید خانه ویلایی در لاهیجان خیابان کارگر بدین شرح می باشد:

خانه ویلایی با 280 متر زمین، 200 متر بنا، ساخت 1402 ، نوساز، 2 خواب ، دارای 2 پارکینگ ، خواب مستر ، انباری ، بالکن متری ۲۳,۲۱۴,۰۰۰ تومان برابر با ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

فروش ویلا در لاهیجان 

اگر در پلتفرم تخصصی و جامع آقای املاک به دنبال آگهی های فروش ویلا در لاهیجان هستید باید بگوییم خوشبختانه دست شما باز است چرا که تعداد آگهی های این منطقه بسیار بالا بوده که در نتیجه شما می توانید با توجه به بودجه، اولویت و هدف خود هر کدام از ویلاهای مد نظر را انتخاب کنید و با مشاوران و بنگاه های مربوطه وارد معامله شوید.

خرید و فروش ویلا در لاهیجان امروزه در بازار املاک بسیار رایج شده است چرا که این شهر زیبا علاوه بر بافت خاص خود دارای امکانات و خدمات رفاهی متعددی نیز می باشد. اگر در سوپر اپلیکیشن آقای املاک به دنبال آگهی های فروش ویلا در لاهیجان هستید باید به خوبی جزئیات ویلا را مورد بررسی قرار دهید و تمام عکس های ثبت شده را با دقت مشاهده نئید به عنوان مثال متراژ، تعداد خواب، سال ساخت ، مشاعات آبی، قیمت و .... را با دقت نگاه کنید و متناسب با بودجه خود یکی از ویلاها را برای خود در نظر گرفته و سپس با مشاور املاک و آژانس املاک مربوط به آن ارتباط برقرار کنید و وارد معامله شوید. 

قیمت ویلا در لاهیجان

قیمت ویلا در لاهیجانبا توجه به موقعیت جغرافیایی (منطقه، محله، خیابان، کوچه)، متراژ، سال ساخت ، فلت، دوبلکس یا تریبلکس ، متریال به کار رفته، شمالی و جنوبی بودن آن، ساحلی یا جنگلی، چشم انداز و بسیاری از عوامل دیگر تعیین می شود. بنابراین نمی توان برای قیمت ویلا در لاهیجان نرخ ثابتی را مشخص کرد. به عنوان مثال قیمت ویلا در لاهیجان با توجه به سال ساخت و متراژ و... در برخی از مناطق در تیر ماه 1403 بدین صورت ارزش گذاری شده است:

در کوهبنه لاهیجان ویلای 202 متری با سال ساخت 1402، دوبلکس، طبقه همکف، 101 متر بنا طبقه بالا 101 متر بنا، دارای سه خواب یک خواب مستر، دارای بالکن 20 متر، حیاط و باغچه بزرگ جلو 87 متر ،حیاط خلوت پشتی 20 متر، دارای استخر شنای گرم و سرد، 3 پارکینگ متری ۵۹٬۴۰۵٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت خانه ویلایی در لاهیجان 

قیمت خانه ویلایی در لاهیجان همانطور که به آن اشاره کردیم به عواملی مانند متراژ، سال ساخت، لوکیشن ، دوبلکس، فلت، تریبلکس، مصالح به کار رفته و ... بستگی دارد. در نتیجه نمی توان برای قیمت خانه ویلایی در لاهیجان قیمت مشخصی را اعلام نمود. به عنوان مثال در تاریخ تیر ماه 1403 بر اساس آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک قیمت خانه ویلایی در لاهیجان بدین شرح می باشد:

در محله بازکیاگوراب یک ویلای 70 متری با متراژ زمین 142 متر، یک خواب، ساخت 1402، داری پارکینگ، انباری، بالکن متری ۱۹٬۰۱۴٬۰۰۰ تومان برابر با ۲٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک