اجاره روزانه ویلا

اجاره روزانه ویلا

صفحه

1

2

...

617

ویلا اجاره ای

ویلا اجاره ای در هر منطقه ای که باشد به شما امکان اقامت کوتاه مدت در میان مردم بومی و محلی را می دهد در حقیقت با اقامت در ویلا اجاره ای به جای اینکه در هتل‌ها توسط دیگر مسافران و گردشگران آن شهر احاطه شوید، مردم بومی منطقه مورد نظر را در اطرافتان می بینید. شاید این فرصتی برای آشنا شدن با خلق و خو و آداب و رسوم مردم آن منطقه باشد و به یکی از زیباترین تجربه‌های سفر شما تبدیل شود. 

یکی دیگر از مزایای مهم ویلا اجاره ای نسبت به هتل‌ها به خصوص زمانی که یک سفر طولانی در پیش دارید این است که امکانات جامعی از زندگی در اختیار شما قرار می‌گیرد. وقتی قرار است یک سفر طولانی را برنامه ریزی کنید باید پیش از هرچیز به این فکر باشید که در طول سفر اقامت راحتی را تجربه کنید.

برای داشتن یک اقامت دلنشین و خاطره انگیز هرچه مکان موزد نظر شباهت بیشتری به خانه شما داشته باشد احتمال خسته شدن از سفر کمتر می شود بنابراین با اجاره ویلا به جای رزرو هتل شما به یک خانه با امکانات کامل زندگی دسترسی پیدا می‌کنید که این موضوع تاثیر بسزایی در کیفیت سفر شما خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت روز خرید ویلا ساحلی کلیک کنید.

قیمت ویلا اجاره ای

اجاره روزانه ویلا

در میان ویلاهای اجاره ای، اجاره روزانه ویلا خواهان و محبوبیت بالایی دارند. به این منظور که برخی از گردشگران به جای اقامت در هتل ها به سراغ اجاره روزانه ویلا در شهرهای مختلف می روند. یکی از مزایای مهم و اصلی اجاره روزانه ویلا در مقایسه با رزرو هتل موضوع هزینه اجاره است. به عنوان مثال هزینه‌ اقامت در ویلاها با توجه به امکانات موجود در آن نسبت به هتل‌ها بسیار کمتر است. ویلاهای دربست در مقایسه با خدمات و امکاناتی که به شما ارائه می‌دهند اجاره‌ پایین‌تری نسبت به هتل‌ها دارند و همین موضوع موجب شده که طرفداران اجاره روزانه ویلا در میان گردشگران و مسافران روز به روز افزایش پیدا کند. به گونه ای که امروزه شاهد افزایش ساخت و ساز ویلاهای دربست برای اجاره هستیم ه همین موجب شده هتل‌های شمالی کنار گذاشته شوند و مسافران به نسبت چند سال گذشته تمایل کمتری برای اقامت در هتل‌ها پیدا کنند.

همه ما برای انجام کارهای روزمره خود به دنبال راحت ترین روش هستیم. با انتخاب وبسایت آقای املاک برای اجاره روزانه ویلا در تمام شهرهای ایران، می توانید از مزایای متعددی بهره مند شوید. 

ویلا اجاره روزانه

اجاره‌ یک ویلای دربست چه در دل جنگل باشد چه در کنار ساحل، دارای اتاق‌های مجرا و فضاهای اشتراکی از جمله نشیمن و آشپزخانه است اگر به صورت گروهی سفر می کنید اجاره این توع ویلاها از هر لحاظ به نفع گروه می باشد. با اجاره ویلا به صورت روزانه شما دارای یک مکان امن با امکاناتی نظیر آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب و... خواهید بود،. همچنین شما با اجاره ویلا دیگر با قوانین خشک هتل‌ها مواجه نخواهید شد در عوض صفر تا صد مدیریت آن فضا بر عهده‌ شما خواهد بود همین می‌تواند تجربه‌ خوشایندتری از یک سفر گروهی برای شما به ارمغان بیاورد. علاوه بر این برخی ویلاهای اجاره‌ای دارای امکانات بیشتری نظیر استخر، جکوزی، زمین‌های بازی و… هستند که برای خوش گذراندن در طول یک مسافرت گروهی واقعا ایده آل می باشند.

برای اطلاع از قیمت روز خرید ویلا جنگلی کلیک کنید.

قیمت اجاره ویلا

قیمت اجاره ویلا نسبت به منطقه ( شهر_ روستا) ، شکل ساختمان (فلت،دوبلکس، تریبلکس) متراژ، سن ساختمان، امکانات داخلی ویلا ، ساحلی یا جنکلی، میزان دسترسی به شهر و ... متفاوت است. بر اساس آگهی های ثبت شده وبسایت های مربوطه در مهر 1402 قیمت اجاره ویلا در منطقه ماسال به شرح زیر می باشد:

یک واحد حیاط‌دار دوبلکس در ماسال (در مجاورت جنگل) ، دوخوابه با تراس و ویو عالی، فلت، متراژ زمین 500 متر، متراژ بنا 112 متر، تعداد پله ها کمتر از 5 ، 4 نفر ظرفیت استاندارد + 3 نفر اضافه (هزینه هر نفر اضافه به ازای هر شب 230,000 تومان) شبی 1,100,000 تومان می باشد.

سوالات متداول

  • قیمت اجاره ویلا چند است؟

    قیمت اجاره ویلا نسبت به منطقه، شکل ساختمان (فلت،دوبلکس، تریبلکس) متراژ، سن ساختمان، امکانات داخلی ویلا ، ساحلی یا جنکلی، میزان دسترسی به شهر و ... متفاوت است. بر اساس آگهی های ثبت شده وبسایت های مربوطه در مهر 1402 باید برای یک واحد حیاط‌دار دوبلکس در منطقه ماسال (در مجاورت جنگل) ، دوخوابه با تراس و ویو عالی، فلت، متراژ زمین 500 متر، متراژ بنا 112 متر، تعداد پله ها کمتر از 5 ، 4 نفر ظرفیت استاندارد + 3 نفر اضافه (هزینه هر نفر اضافه به ازای هر شب 230,000 تومان) شبی 1,100,000 تومان پرداخت کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک