صفحه

1

2

...

16

خرید ویلا ساحلی

خرید ویلا ساحلی مزایای متعددی دارد. به عنوان مثال آب دریا و هوای دریا، برای بدن و روح خوب است. تحقیقات به ما می گوید که صدای امواج، الگوهای امواج در مغز را تغییر می دهد و شما را به حالتی عمیقا آرام و آرام می رساند. استراحت در ویلاهای ساحلی می تواند به احیای ذهن و بدن شما کمک کند.

یکی دیگر از مزایای سلامتی زندگی در یک ویلای ساحلی یا در ملک ساحلی، خود ساحل است. وقتی در ساحل دراز می کشیم، تابش خورشید بسیار آرامش بخش خواهدبود. این به این دلیل است که گرمای خورشید بر غدد درون ریز ما تأثیر می گذارد. یکی از مزایای واقعی هر خانه ساحلی منظره آن است. با وجود چیزی بین ویلای شما در ساحل و اقیانوس درخشان، چشم‌انداز مطمئناً چشمگیر خواهند بود. معماران اهمیت این موضوع را می دانند، به همین دلیل است که بسیاری از ویلا های ساحلی دارای پنجره های بزرگ و ساختمان وسیع هستند. هنگامی که در اطراف خانه ساحلی شما زیبایی های طبیعی فراوانی وجود داشته باشد، نیاز به بیرون رفتن نیست. البته زندگی درون و بیرون به محوطه سازی باغ های شما و طراحی خود ملک بستگی دارد.

خرید ویلا ساحلی در کنار ایجاد سلامتی روح و روان شما برای سرمایه گذاری در آینده مثمرثمر خواهدبود . بارزترین مزیت سودآوری این گونه ویلاها، پتانسیل برای اجاره  دادن آنها در تعطیلات است. یک مکان ساحلی نه تنها در تمام طول سال تقاضا خواهد داشت، بلکه انحصاری بودن آن امکان نرخ برتر را نیز فراهم می کند.

یک ویلای ساحلی یک سرمایه گذاری امن برای زمان تعطیلات است، زیرا جذابیت آن توسط پروژه های ساخت و ساز یا توسعه از بین نمی رود. با داشتن پتانسیل درآمد در تمام طول سال و تضمین آینده به عنوان یک دارایی ارزشمند، به راحتی می توان فهمید که چرا خانه های ساحلی برای فروش اغلب مدت زیادی در بازار باقی نمی مانند.

همچنین شما در یک خانه ساحلی حریم خصوصی بیشتری نسبت به بسیاری از مکان های دیگر خواهید داشت. در بسیاری از موارد شما استخر خصوصی خود را خواهید داشت که نیازی به اشتراک گذاری آن با سایر مسافران ندارید. برخی از ساکنین خانه های ساحلی نیز پیاده روی خصوصی خود را به ساحل ارائه می دهند.

خرید ویلا ساحلی در شمال

قیمت ویلا ساحلی

قیمت ویلا ساحلی همانند قیمت خرید ویلا جنگلی متغیر است. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخص شده ای برای آن تعیین کرد. قیمت ویلا ساحلی به عوامل محتلفی مانند، لوکیشن ویلا، سن ساختمان، متراژ، امکانات داخلی آن، متریال به کار رفته و... بستگی دارد.

طبق آگهی های ثبت شده در وبسایت های ملکی در مهر ماه 1402 قیمت ویلا ساحلی به شرح زیر می باشد:

قیمت ویلای ساحلی در سرخرود، تریبلکس مدرن، نوساز ، متراژ زمین: 300، متراژ بنا: 320، 3 خواب، دارای نورگیر عالی، استخر، روف گاردن، حدودا ۲۰۰ متری خیابان اصلی و ۱۵۰۰ متری دریای خزر، دسترسی عالی به امکانات رفاهی و شهرک خانه دریا، دارای سند تک برگ 7.5 میلیارد تومان می باشد.

خرید ویلا ساحلی در شمال

 اگر به دنبال خرید ویلا ساحلی در شمال هستید به انتخاب خود شک نکنید به طور کلی ویلاهای شمال به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود و قیمت‌های متنوع، خواهان زیادی دارند. خرید ویلا ساحلی در شمال جهت سرمایه‌گذاری مزایای زیادی را نصیب افراد کرده به همین منظور سرمایه‌گذاران تمایل به خرید املاک و ساخت و ساز در این شهرها دارند. جاذبه‌های گردشگری در شهرهای شمالی و بهره‌مندی از آب و هوای پاکیزه و سالم از جمله فاکتورهای موثر برای جذب خریداران ویلا ساحلی در شمال محسوب می‌گردد. 

با خرید ویلا ساحلی در شمال می‌توانید در هر زمان وارد ملک شخصی خود شده و یا اقامت دائمی نهایت لذت را ببرید. حتی شما می توانید پس از خرید ویلای ساحلی مدنظور خود آن را به مسافران اجاره داده و از این راه درآمد کسب کنید. برای انتخاب بهترین ویلا لازم است که به عوامل موثر توجه داشته باشید. به عنوان مثال آشنایی کامل با منطقه از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر بتوانید با یک فرد آشنا به منطقه و مسلط به امور خرید املاک مشورت کنید با بودجه دراختیار خود بهترین ویلای موجود به شما پیشنهاد خواهد شد. لازم است قیمت ویلای پیشنهادی را با سایر املاک مشابه در همان منطقه مقایسه کنید تا بتوانید نتیجه خوبی از سرمایه‌گذاری خود بگیرید.

برای کسب اطلاع از قیمت روز خرید ویلا در رشت کلیک کنید.

قیمت ویلا ساحلی در شمال

قیمت ویلا ساحلی در شمال به لوکیشن ، متراژ، سن بنا، فلت،دوبلکس،تریبلکس و ... بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت ویلا ساحلی به اینکه در کدام استان قرار گرفته باشد بستگی دارد طبیعتا قیمت یک ویلا در استان مازندران با قیمت ویلا در استان گیلان متفاوت خواهدبود. همچنین اینکه ویلاها در کدام یک از شهرها و روستاهای این دو استان قرار دارند، بسیار حائز اهمیت خواهبود.

سوالات متداول

  • قیمت ویلا ساحلی چند است؟

    طبق آگهی های ثبت شده در وبسایت های ملکی در مهر ماه 1402 قیمت ویلای ساحلی در سرخرود، تریبلکس مدرن، نوساز ، متراژ زمین: 300، متراژ بنا: 320، 3 خواب، دارای نورگیر عالی، استخر، روف گاردن، حدودا ۲۰۰ متری خیابان اصلی و ۱۵۰۰ متری دریای خزر، دسترسی عالی به امکانات رفاهی و شهرک خانه دریا، دارای سند تک برگ 7.5 میلیارد تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک