خرید ویلا در نور

خرید ویلا در نور

صفحه

1

2

...

134

خرید ویلا در نور

خرید آپارتمان در مازندرانو خرید ویلا در مازندرانجذاب است.قبل از خرید ویلا در نور باید اطلاعات کاربردی و مفیدی از این شهر داشته باشید . شهر نور یکی از شهرهای شمالی کشور می باشد که امروزه افراد متعددی را برای سرمایه گذاری به خود جذب کرده است. آب و هوای عالی و طبیعت بکر این شهر موجب شده تا ویلاهای متعددی در آن ساخته شود. شهر نور واقع در استان مازندران آب و هوای مطلوبی دارد و یکی از انتخاب های مناسب برای تعطیلات یا اقامت دائم محسوب می شود. این شهر دارای تمام ویژگی های جذاب گردشگری است و دسترسی خوبی به امکانات تفریحی و اجتماعی دارد. با این تفاسیر خرید ویلا در نور یک سرمایه گذاری بسیار عالی در بازار مسکن به حساب می آید.

افرادی که خرید ویلا در نور را انتخاب می کنند نه تنها از آب و هوای مطبوع این شهر بهره مند می شوند، بلکه می توانند طبیعت سرسبز و دیدنی را نیز مشاهده نمایند. در این شهر ویلاهایی با قیمت های مختلف و تجهیزات متفاوت وجود دارد. این یکی از مزیت های در خرید ویلا در نور محسوب می شود.

هنگامی که تقاضا برای خرید ویلا در نور کاهش می یابد، می توانید ویلایی با قیمت مناسب خریداری کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. هر چه کیفیت تجهیزات و اثاثیه ویلا بالاتر باشد قطعا قیمت فروش نیز بالاتر خواهد رفت. در حال حاضر خرید ویلا در نور یکی از بهترین گزینه هایی است که اکثر خریداران ویلا شمال به دنبال آن هستند. شاید مهم ترین دلیل این باشد که قیمت خرید ویلا در شهر نور ارزان تر از سایر مناطق شمالی کشور است. اگر به فکر سرمایه گذاری مناسب در شمال کشور هستید بودجه نسبتا کمی در اختیار دارید، خرید ویلا در نور را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید خانه ویلایی در نور

خرید خانه ویلایی در نور موجب زندگی راحت برای افراد می شود. یکی از دلایلی که این شهر در بین شهرهای برتر شمال قرار گرفته، جاذبه های گردشگری فراوان آن است.  با خرید خانه ویلایی در نور به راحتی می توانید این شهر را محل سکونت خود قرار دهید و روزهای کاری خود را در تهران بگذرانید. در این صورت به جای تنفس هوای آلوده تهران، زندگی آرام و آسوده ای در شهر نور تجربه خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم خرید خانه ویلایی در نور را انتخاب می کنند. به طور مثال هر سال گردشگران متعددی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور برای دیدن مناظر تاریخی، آبشارهای زیبا و طبیعی به شهرستان نور مراجعه می کنند.

با توجه به اینکه سالانه گردشگران زیادی به شهرک نور تردد می کنند، علاوه بر خرید، اجاره ویلا در نور همیشه بازار داغی دارد. اگر به هر دلیلی قصد سکونت در شهر نور را ندارید و یا به دلیل مشغله کاری زیاد نمی توانید نور را محل زندگی خود قرار دهید، خرید خانه ویلایی در نور فرصتی برای کسب درآمد مناسب و دائمی برای خود فراهم می کند.

قیمت خرید ویلا در نور

خرید ویلای لاکچری در نور

امروزه کمتر افرادی پیدا می شوند که نگران هزینه خرید در جنبه های مختلف زندگی خود نباشند. حتی اگر جزء طبقه متوسط ​​جامعه هستید، می توانید لاکچری ترین ویلاهای نور را با قیمت کمتری خریداری کنید. البته برخی از افراد به ویژه افراد مرفه خرید ویلای لاکچری در نور را برای سکونت و یا اوقات فراغت خود انتخاب می کنند. به همین منظور معماران و فعالان ساختمانی شاغل در این زمینه فرصت خرید ویلا برای طبقات بالا و متوسط جامعه را ایجاد کرده اند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نور کلیک کنید. 

قبل از خرید ویلای لاکچری در نور ، باید به این فکر کنید که هدف شما دقیقا از خرید ویلا چیست. به طور مثال دوست دارید شخصاً از آن استفاده کنید و تعطیلات خود را در آن بگذرانید؟ یا می خواهید فقط برای حفظ ارزش سپرده های خود ویلایی خریداری کرده و آن را اجاره دهید. هر دو هدف امکان پذیر است.

خرید ویلا دوبلکس در نور

اگر قصد شما خرید ویلا دوبلکس در نور باشد باید مد نظر داشته باشید که قیمت خرید ویلا دوبلکس در نور متفاوت می باشد. در حقیقت قیمت نهایی ویلای دوبلکس در این منطقه به عواملی مانند لوکیشن، متراژ، سال ساخت، متریال به کار رفته و ... بستگی دارد. طبق آخرین آمارها و بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در اردیبهشت ماه 1403 خرید ویلا دوبلکس در نور به شرح زیر می باشد:

ویلای جنگلی دوبلکس مدرن/ با 230 متر زمین/ 200 متر بنای داخلی/ سه خواب / ساخت 1401/ دارای پارکینگ، انباری، بالکن / انشعابات نصب / داخل شهرک برند با گیت نگهبانی ۲۴ساعته / متری ۷٬۹۵۶٬۰۰۰ تومان معادل با ۱٬۸۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

ویلای جنگلی دوبلکس با 550 متر زمین/ 350 متر بنا / 3 خواب مستر / ساخت 1395/ دارای پارکینگ، انباری، بالکن / انشعابات نصب / داخل بافت و... هر متر مربع ۶٬۳۶۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۳٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

خرید ویلا استخردار در نور

خرید ویلا استخردار در نور نیز همانند خرید ویلا دوبلکس در نور پر تقاضا است. ویلاهای استخردار با توجه به عواملی مانند لوکیشن، متراژ، سال ساخت ، متریال به کار رفته و ... قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در اردیبهشت ماه 1403 قیمت خرید ویلا استخردار در نوربدین صورت می باشد که برای یک ویلا باغ جنگلی_ کوهستانی استخردار واقع در شهرک/ با 400 متر زمین/ 200 متر بنا/ 3 خواب/ دارای 3 کنتور نصب/ فول فرنیش/ پلاک ۱جنگل/ ساخت 1402 / دارای پارکینگ، انباری، بالکن باید هر متر مربع ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هرینه کرد.

همچنین ویلایی جنگلی/ نوساز ساخت 1402/ فول فرنیش/ دارای استخر چهارفصل/ سنددار/ با 250 متر زمین/ 200 متر بنا/ دارای پارکینگ، انباری، بالکن / داخل شهرک برند با گیت نگهبانی ۲۴ساعته و... متری ۷٬۱۶۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱٬۷۹۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معامله می شود.

قیمت ویلا در نور

قیمت ویلا در نوربه نسبت لوکیشن، متراژ، سال ساخت ، فلت، دوبلکس یا تریبلکس ، متریال به کار رفته، شمالی و جنوبی بودن آن، چشم انداز و بسیاری از عوامل دیگر مشخص می شود. در نتیجه نمی توان قیمت ویلا در نور را با یک نرخ ثابتی عنوان کرد. به عنوان مثال قیمت ویلا در نور با توجه به سال ساخت و متراژ و... در برخی از مناطق در اردیبهشت ماه 1403 طبق آگهی های ثبت شده آقای املاک بدین شرح است:

ویلا تریپلکس نما مدرن/ استخردار/ روف گاردن/ رو به جنگل الیمالات/ دسترسی به دریاچه و امکانات رفاهی/ 300 متر رمین/ 300 متر بنا / سه خواب/ ساخت 1403/ انشعابات :اختصاصی/ شهرکی با گیت نگهبانی ۲۴ ساعته / دارای پارکینگ، انباری، بالکن هر متر مربع ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک