فروش فوری آپارتمان

فروش فوری آپارتمان

صفحه

1

2

...

42

فروش فوری آپارتمان

فروش فوری آپارتمان به ترکیبی از آماده سازی دقیق، بازاریابی استراتژیک و راهنمایی های یک متخصص نیاز دارد. به عنوان مثال شما می توانید جذابیت های محدود ملک خود را افزایش دهید تا تأثیری ماندگارتری بر خریداران بگذارد. می توانید فضا را از لوازم شخصی تخلیه کنید تا به خریداران اجازه دهید زندگی خودشان را در آنجا تصور کنند. همچنین می توانید بهترین ویژگی خانه خود را با صحنه آرایی موثر و عکاسی حرفه ای به نمایش بگذارید. ملک خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری کنید تا علاقه طیف وسیع تری از خریداران را به خود جلب کنید. شایان به ذکر است که تعیین قیمت واقعی و رقابتی یکی از بهترین راه ها برای فروش سریع خانه شما است.البته قیمت گذاری بیش از حد بالا فقط خریداران را می ترساند و منجر به زمان بیشتری برای فروش در بازار می شود. به هر حال ممکن است شما در حین مذاکره قیمت را پایین بیاورید. پس فراموش نکنید که افزایش قیمت فقط فرایند فروش خانه شما را طولنی تر می کند.

جهت قیمت گذاری آنلاین آپارتمان خود کلیک کنید.

همچنین شما می توانید از یک استراتژی بازاریابی قوی، از جمله سایت های آنلاین و رسانه‌های اجتماعی، برای دستیابی به مخاطبان گسترده استفاده کنید.

این موضوع را از یاد نبرید که سریع ترین راه برای فروش خانه و کسب سود شیرین، کار با یک مشاور املاک است، کسی که در صدر صنعت است و سابقه طولانی در فروش خانه های فوری دارد. کار با یک مشاور املاک حرفه ای از طرفی پول بیشتری در جیب شما می گذارد و از طرفی دیگر خانه شما را سریع می فروشد چرا که آنها دقیقا می دانند که چگونه:

 • خانه خود را برای خریداران آماده کنید
 • به شما کمک می کند پیشنهاد مناسب را انتخاب کنید
 • به شما این امکان را می دهد در بهترین معامله مذاکره کنید

به یاد داشته باشید، یک مشاور املاک باتجربه قبلاً بارها فرآیند فروش خانه را طی کرده است. آنها به شما کمک می کنند تا از اشتباهات جلوگیری کنید و زمان طولانی را برای فروش خانه خود تلف نکنید. پس ارزش همکاری با یک حرفه ای را دست کم نگیرید!

برای کسب اطلاع از آگهی های خرید آپارتمان زیر قیمت کلیک کنید.

فروش فوری آپارتمان زیر قیمت

خرید فوری آپارتمان

خرید خانه به ویژه خرید خانه در تهران معمولا فرایندی زمان بر است که به بررسی و دقت نیاز دارد. خرید خانه یکی از بزرگترین تصمیمات هر فرد به شمار می رود در نتیجه باید به بهترین شکل و با دقت کافی انجام شود در این میان برخی از افراد به دلایل مختلفی قصد خرید فوری آپارتمان دارند که در ایجا دانستن چند نکته مهم برای بستن بهترین قرارداد الزامی می باشد. از آنجایی که برای خرید فوری آپارتمان زمان کمی در اختیار دارید می توانید با پرسیدن چند سوال ساده از سازنده یا مالک ساختمان و بررسی های لازم  بهترین گزینه را انتخاب کنید. علاوه بر مواردی مانند سن بنا، متراژ،تعدا خواب، لوکیشن، طبقه، نوع سند ساختمان، انباری، آسانسور، پارکینگ و... که مشاور و یا مدیر آژانس املاک در اختیار شما قرار می دهد، اما سوالات مهم و جزئی تر نظیر اینکه:

 1. نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه چیست؟
 2. نوع اسکلت ساختمان چیست؟
 3. چه مصالحی در ساختمان به کار رفته است؟
 4.  پوشش سقف یا بام آپارتمان چگونه است؟
 5. خلافی ساختمان پرداخت شده است؟
 6. برای تامین امنیت ساختمان از چه مواردی استفاده شده است؟
 7. وضعیت عایق صوتی و گرمایشی سرمایشی دیوارها، چطور است؟
 8.  پوشش سقف یا بام آپارتمان چگونه است؟

آپارتمان فوری فروشی

اگر می خواهید ملک خود را در وبسایت آقای املاک با عنوان آپارتمان فوری فروشی آگهی کنید چند نکته را باید درنظر بگیرید. اینکه در ابتدا مراقب چیزهایی باشید که در روند بسته شدن مشکل ایجاد می کنند. با مشاوراملاک خود در مورد اصلاحاتی که باید در خانه انجام شود، صحبت کنید، مانند:

 • مشکلات لوله کشی
 • خرابی سقف
 • مسائل برق

اینها مواردی هستند که از شما انتظار می رود قبل از بازدید خریداران به خانه شما به آنها رسیدگی شود، همچنین ممکن است این اصلاحات برای کمک به فروش سریع خانه شما کمک کند. مشاور املاک می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری در مورد به‌روزرسانی‌ها یا پروژه‌های کوچکی که در نظر خریدار ارزش افزوده می‌دهد، کمک کند. کار مهمی لازم نیست انجام دهید اما به‌روزرسانی‌های ساده می‌توانند دنیای متفاوتی ایجاد کنند، مانند:

 • یک لایه رنگ تازه
 • فرش تمیز یا نو
 • کف های چوبی صیقلی یا صاف شده
 • تجهیزات جدید آشپزخانه

جذابیت های محدود را فراموش نکنید. اگر اولین چیزی که خریداران می بینند (چه به صورت حضوری و چه در تصاویر) جلوی خانه شما است، آن را بدرخشید. مدتی را صرف درب ورودی و محوطه سازی کنید. ممکن است مجبور شوید برای این به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات کمی پول خرج کنید. اما ارزشی که آنها به فروش خانه شما اضافه می کنند بیش از آن است که هزینه های آنها را جبران کند.

خرید فوری خانه

خرید فوری خانه نیاز به دقت بیشتری دارد چرا که وقت شما اندک است و احتمال اینکه نقاط ضعف و ایرادهای خانه از نگاه شما پنهان بماند بسیار زیاد است. بنابراین باید تا جای ممکن دقت لازم را در هنگام بازدید از ملک مورد نظر داشته باشید.  علاوه بر سوالاتی که در بالا ذکر کردیم، در هنگام خرید فوری خانه پیش از تنظیم قرارداد باید چند نکته حقوقی را در نظر بگیرید:

پیگیری موقعیت و وضعیت ملک، از این بابت که در رهن و توقیف نباشد و یا اطمینان از داشتن گواهی پایان کار، توسط خریدار از دفاتر اسناد رسمی و شهرداری.

پیگیری وضعیت مالکیت فروشنده، با بررسی اسناد ملک، از این جهت که وی، دارای اختیار فروش هست یا خیر.

پیگیری ملک، از اینکه دارای سند رسمی است یا دارای سند عادی و قولنامه و چنانچه دارای سند عادی بوده، آخرین مبایعه نامه های آن، به نام فروشنده فعلی است یا خیر.

استعلام وکالت نامه وکیل و بررسی اعتبار آن، چنانچه فروشنده، مدعی است که وکیل مالکین قانونی ملک مورد نظر، برای فروش می باشد و وکالت در فروش دارد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک