تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

4192

خرید آپارتمان زیر قیمت

 خرید آپارتمان زیر قیمت از آن معامله‌های شیرینی است که طعم آن تا مدت‌ها زیر زبان شما باقی می‌ماند. این تصور که این فرصت فقط برای عده خاصی که در بازار ملک فعال هستند رخ می‌دهد، اشتباه است.
خرید خانه زیر قیمت مانند هر کار دیگری نیاز به کمی مهارت و البته صرف وقت دارد. در ادامه به شما خواهیم گفت که به چه روش‌هایی می‌توانید موفق به خرید زیر قیمت خانه شوید.

با مراجعه به وبسایت آقای املاک، میتوانید در بخش جستجو، به آگهی های مربوط به خرید آپارتمان در تهران و سایر آگهی ها دسترسی پیدا کنید.

پول خود را تا حد امکان نقد کنید تا آپارتمان زیر قیمت بخرید

یکی از بهترین تکنیک‌ها برای خرید آپارتمان زیر قیمت این است که تا حد امکان پول نقد داشته باشید. در معاملات مربوط به ملک، خریداری که قادر است در اولین قسط خود پول نقد بیشتری بپردازد، می‌تواند تخفیف چشمگیرتری بگیرید.
هر فردی که با هدف تغییر دارایی خانه خود را می‌فروشد تمایل دارد هرچه زودتر به میزان بیشتری از پول قابل خرج یا تبدیل کردن دست پیدا کند؛ بنابراین اگر بتوانید پول نقد بیشتری تهیه کنید با احتمال بسیار بیشتری موفق به خرید زیر قیمت آپارتمان می‌شوید. وبسایت آقای املاک، برای آگهی های مربوط به خرید ویلا زیر قیمت یک صفحه جداگانه اختصاص داده است.

ایده آل‌های خود را کنار بگذارید تا موفق به خرید آپارتمان زیر قیمت شوید

بدیهی است که همه دوست دارند خانه‌ای فول امکانات داشته باشند. اما وقتی زور جیبتان کمتر از ایده‌آلهایتان است، بهتر است از برخی از آن‌ها کوتاه بیایید.
به طور مثال موضوع پارکینگ یکی از اصلی‌ترین چالش‌های زندگی در شهرهای بزرگ است. به همین دلیل خانه‌هایی که پارکینگ دارند بیشتر مورد استقبال خریداران واقع می‌شوند. اگر بتوانید مشکل نداشتن پارکینگ برخی از آپارتمان‌ها را نادیده بگیرید، احتمالا می‌توانید موفق به خرید خانه زیر قیمت شوید.
اگر متراژ خاصی مد نظرتان است، در خصوص آن انعطاف به خرج دهید. خریدن آپارتمانی که چند متر از ایده‌آل شما کوچکتر است بهتر از نداشتن خانه‌ای است که دقیقا با ایده‌آل شما یکی است.

در آگهی‌های خاص به دنبال خرید آپارتمان زیر قیمت باشید

بسیاری از فروشندگان خانه در آگهی‌های فروش خود موضوع اشتیاقشان برای فروش سریع‌تر و زیر قیمت ملک را بیان می‌کنند. رصد مداوم این آگهی‌ها به شما کمک می‌کند در فرصت مناسب اقدام به خرید خانه زیر قیمت بکنید. 
عباراتی نظیر :
• فوری، فروشی
• زیر قیمت
• قیمت توافقی
• فروش به دلیل مهاجرت
• پول لازم
• فروش شرایطی
• تخفیف دارد
و مواردی از این دست را حتما جدی بگیرید. در ضمن حتی اگر محلی که خانه در آن قرار دارد با جایی که شما قصد خرید خانه در آن را دارید فاصله زیادی دارد، باز هم به آن سر بزنید. گاهی در دل این دید و بازدیدها اتفاقات خوشایندی رخ می‌دهد و فرصت‌های دیده نشده زیادی برایتان فراهم می‌شود.

با مراجعه به وبسایت آقای املاک و در بخش جستجو، می توانید به آگهی های مربوط به خرید زمین زیر قیمت نیز دسترسی پیدا کنید.

خانه‌های نه چندان خوش نقشه انتخاب‌های خوبی هستند

یکی از معیارهای بالا بردن غیر اصولی قیمت خانه، خوش نقشه بودن آن است. برعکس این موضوع نیز صادق است. یعنی وقتی آپارتمانی زیاد خوش نقشه نیست، می‌توان بر سر قیمت اصلی آن بیشتر از حد معمول چانه زد.
وقتی برای بازدید خانه‌ها می‌روید و تصمیم به خرید آپارتمان زیر قیمت را دارید، به این موضوع دقت کنید که آیا بر سر نقشه خانه می‌توانید با فروشنده بیشتر از حد معمول چانه بزنید یا خیر؟
به یاد داشته باشید که با ایجاد تغییرات جزیی و امکانات امروزی مانند سقف‌ها و دیوارهای کاذب و مواردی از این دست به راحتی می‌توانید از یک آپارتمان بد نقشه یک خانه رویایی بسازید.

در جایی به جز کلان شهرها و شهرهای بزرگ به دنبال خرید آپارتمان زیر قیمت باشید

شهرهای تازه تاسیس یا شهرک‌های حاشیه‌‌ای اغلب پر از آگهی‌های فروش آپارتمان زیر قیمت هستند. یکی از دلایل رونق بازار فروش و خرید آپارتمان زیر قیمت در چنین مناطقی، دید سرمایه‌گذاری میان و بلند مدت افراد در این مناطق است. یعنی عده بسیار زیادی نه به قصد سکونت که با هدف سرمایه گذاری اقدام به خرید ملک در این مناطق می‌کنند. اما پس از مدتی به دلایل متفاوتی اعم از جذابیت سایر بازارهای مالی، تصمیم به خروج از بازار ملک می‌گیرند. به همین سبب برای تسریع سرعت در نقد شوندگی دارایی خود اقدام به فروش آپارتمان زیر قیمت می‌کنند.
این می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای شما باشد. اگر قصد خرید آپارتمان زیر قیمت را دارید و هنوز موفق نشدید در شهرهای بزرگ به این هدف دست پیدا کنید، به سراغ شهرهای جدید و حاشیه‌ای بروید.
اقای املاک با توجه به نیازهای کاربر صفحات مجزا و منحصر به فردی  را طراحی، و در اختیار آنها قرار می دهد. و در راستای همین امر جهت تسهیل نیاز کاربران برای یافتن خانه و آپارتمان مورد نظر خود در مناطق ویژه ی تهران صفحات خرید آپارتمان در منطقه 22 و خرید آپارتمان در شمیرانات را در اختیار کاربران قرار داده است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک