خرید آپارتمان لوکس و لاکچری در تهران

خرید آپارتمان لوکس و لاکچری در تهران

صفحه

1

2

...

122

آپارتمان لوکس تهران

یکی از موضوعاتی که همیشه برای افراد ثروتمند اهمیت و جذابیت داشته، پیدا کردن و شناخت آپارتمان لوکس تهران است. البته نمی توان این ادعا را داشت که لوکس ترین آپارتمان های ایران فقط به شهر تهران اختصاص دارند، اما می توان گفت بیشتر این خانه ها در تهران قرار گرفته اند. احتمالا می دانید که آپارتمان لوکس تهران بیشتر در محله های منطقه 1، 2، 3، 5 مانند شهرک غرب، سعادت آباد، جردن، الهیه، زعفرانیه، کامرانیه، صاحبقرانیه، پاسداران، نیاوران، محمودیه، فرمانیه، قیطریه، ولنجک ، تجریش خیابان فرشته و ... ساخته شده اند.

به تعبیری دیگر تهران شهر برج‌ها و ساختمان‌های سر به فلک کشیده است. یکی از شاخصه‌های بالاشهر تهران که با آن شناخته می‌شود، همین برج‌های لوکس و بلند لست، برج های معروفی مانند:

 • برج چناران الهیه
 • برج آلتون کورت نیاوران
 • برج روما رزیدنس کامرانیه
 • برج رولکس فرمانیه

در حقیقت بازار مسکن به نوبه خود یک بازار مهم و منحصر به فرد است به گونه ای که حتی اگر رکود در آن حاکم باشد و قیمت املاک به شدت نجومی باشد همچنان مشتریانی هستند که تنها به دلیل داشتن ویژگی های خاص، حاضرند به هر قیمتی که شده آن واحد مسکونی را خریداری کنند.

نرخ‌های فوق العاده عجیب و شوکه کننده برخی از آپارتمان های لوکس در شمال تهران از منطق و عرف بازار خارج شده است. شاید باورش سخت باشد، اما برخی مالکان قیمت‌های  ۳۰۰، ۴۰۰ ، 500 ، 600 میلیارد تومان و حتی بالاتر برای پنت‌هاوس، آپارتمان‌های فوق لوکس و ویلا‌های خود تعیین کرده‌اند.

مناطقی که نام آنها در بالا ذکر شد شاید دارای معایبی مانند، ترافیک سنگین و حتی آلودگی زیاد باشند که زندگی در آن را سخت و دشوار کنند اما همانطور که گفتیم هستند افرادی که به دلیل اسم و رسم آن مناطق حاضر هستند با خرید ملک در آن مناطق سکونت کنند. به عنوان مثال یکی از مناطقی که از گذشته تا به امروز مورد توجه خریداران ملک چه برای سرمایه گذاری و چه برای اسم و رسم ، منطقه زعفرانیه بوده است.

مشاوران املاک منطقه زعفرانیه بر این باورند که سرمایه گذاری در بازار مسکن به ویژه خرید آپارتمان در تهران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید.

خرید آپارتمان لوکس تهران

آپارتمان لاکچری

برای خرید و حتی اجاره آپارتمان در تهران ،بهترین و باکیفیت ترین آپارتمان در اولویت است چرا که خانه ها محل سکونت افراد هستند. البته باید بگوییم که کیفیت یک خانه به هیچ عنوان به دکوراسیون داخلی و اسباب و اثاثیه آن مرتبط نیست ولی لاکچری بودن آپارتمان چرا! بنابراین تعریف یک خانه باکیفیت با آپارتمان لاکچری متفاوت است.

خانه و آپارتمان لاکچری دارای ویژگی های مشترکی هستند که آنها را از خانه های معمولی متمایز می سازد. این ویژگی هایی عبارتند از:

 • معماری و طراحی ساخت جذاب و متفاوت

 • هوشمند بودن آپارتمان

 • امکانات رفاهی مانند باشگاه ورزشی، سالن بیلیارد ، سالن ماساژ، سینما و...

 • متریال و مصالح ساختمانی درجه یک تا مبلمان و اثاثیه لوکس و گران قیمت

 • امنیت بالا، (نگهبانی 24 ساعته)

 • موقعیت مکانی و منظره فوق العاده یک خانه لوکس

خرید خانه لاکچری در تهران

خرید خانه لاکچری در تهران را بیشتر افراد مرفه جامعه انتخاب می کنند این در حالیست که متاسفانه امروزه خرید و اجاره خانه به خصوص برای قشر متوسط رو به پایین بسیار دشوار شده و به نوعی به یک معضل تبدیل شده است؛ بنابراین خریداران باید متناسب با بودجه خود، منطقه مناسبی را برای خرید خانه انتخاب کنند. در شهر تهران بر اساس دسترسی ها و لوکیشن، قیمت خرید و اجاره خانه متفاوت است؛ به طوری که قیمت خرید آپارتمان در نیاوران که جزء مناطق لاکچری تهران محسوب می شود قابل مقایسه با قیمت خرید یا اجاره خانه در مناطق متوسط و پایین شهر تهران نیست.

گرانترین خانه های ایران در منطقه یک شهر تهران و یا لواسان قرار دارند. آپارتمان های فوق لوکس و لاکچری در منطقه یک تهران با ویژگی های منحصر به فرد خود، برند شده اند. از جمله این ویژگی ها می توان به مواردی مانند؛ سازنده بنا، امکانات ویژه مانند سالن سینما، روف گاردن و…، تجهیزات و مصالح با کیفیت خارجی، سرایدار در اختیار، آشپزخانه همراه با آشپز 24 ساعته و… تمام این عوامل می تواند قیمت یک آپارتمان را میلیاردی کند.

سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان لوکس تهران چند است؟

  در شهر تهران بر اساس دسترسی ها و لوکیشن، قیمت خرید و اجاره خانه متفاوت است؛ به طوری که قیمت خرید آپارتمان در نیاوران که جزء مناطق لاکچری تهران محسوب می شود قابل مقایسه با قیمت خرید یا اجاره خانه در مناطق متوسط و پایین شهر تهران نیست.

 • قیمت خانه لاکچری در تهران چند است؟

  نرخ‌های فوق العاده عجیب و شوکه کننده برخی از آپارتمان های لوکس در شمال تهران از منطق و عرف بازار خارج شده است. شاید باورش سخت باشد، اما برخی مالکان قیمت‌های  ۳۰۰، ۴۰۰ ، 500 ، 600 میلیارد تومان و حتی بالاتر برای پنت‌هاوس، آپارتمان‌های فوق لوکس و ویلا‌های خود تعیین کرده‌اند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک