تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

1337

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ 

اگر قصد خرید آپارتمان در تهران را دارید بهتر است بدانید که منطقه ۲۲ تهران، نسبت به سایر مناطق تهران تازه تاسیس است و روز به روز در حال رشد و توسعه می باشد. امکانات رفاهی و تفریحی در این منطقه بسیار گسترده است. علاوه بر این آب و هوای مساعد، جمعیت کم و دسترسی محلی مناسب از عوامل مهمی است که افراد را ترغیب به خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ می‌کند. این منطقه از سمت شمال به رشته کوه های البرز، از سمت شرق به رودخانه کن، از سمت جنوب به اتوبان تهران -کرج و از سمت غرب به وردآورد منتهی می‌شود. ساخت و ساز برج‌های مدرن و دسترسی‌ مناسب به اتوبان تهران و کرج موجب شده افرد بسیاری در چند سال اخیر اولویت خود را برای خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ بگذارند. از مزیت های خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران می توانیم به وجود مراکز تجاری بزرگ ، فضا‌های مدرن و سرسبز ، بیمارستان‌های تخصصی ، دریاچه چیتگر، بزرگ ترین شهربازی خاورمیانه هزار و یک شهر (در حال ساخت) بزرگراه‌های مهم و همچنین تراکم جمعیتی مناسب اشاره کنیم.

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران و سرمایه گذاری در این منطقه،بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید، چرا که سرمایه گذاری در این ناحیه پر سود و ایمن می باشد. اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه 22 را دارید، به صفحه آگهی های خرید آپارتمان در وبسایت آقای املاک مراجعه کرده و نام محله مد نظرتان را وارد کنید.

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ تهران دارای برج ها و ساختمان های مسکونی متعدد با امکانات فوق العاده است که می تواند افراد بسیاری را برای سکونت به خود جذب کند. اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارید بد نیست بدانید که امروزه این منطقه، به قطب گردشگری تهران تبدیل شده است، به همین دلیل دارای امکانات تفریحی و تجاری بسیاری است تا جایی که یک سوم آن را فضای سبز تشکیل می دهد. مراکز تفریحی از جمله پارک جنگلی چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی، لتمان کن، پارک جنگلی خرگوش دره، آبشار تهران، دریاچه چیتگر و بوستان بزرگ جوانمردان، از فضاهای سبز این منطقه به شمار می روند . وجود فضاهای بزرگ و گسترده، آب و هوای این منطقه را نسبت به مناطق دیگر تهران، بهبود بخشیده است. اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارید بد نیست بدانید که با آنکه این منطقه قدمت زیادی در زمینه ساخت و ساز ندارد، اما در یک بازه کوتاه مدت، موفق به دریافت گواهینامه های متعددی شده است 

مطالب مرتبط: معرفی پروژه رونیکا پالاس کوهک

خرید خانه در منطقه ۲۲

امروزه افراد بسیاری با فروش واحد های مسکونی خود در دیگر مناطق تهران، به دنبال خرید خانه در منطقه ۲۲ می روند و در این منطقه سرمایه گذاری کرده و حتی اگر هم شده یک واحد کوچک در این منطقه خریداری می کنند چراکه به گفته برخی کارشناسان بازار مسکن، منطقه ۲۲ تهران، چشم انداز بسیار روشنی در پیش روی خود دارد و میزان رشد و سودآوری این منطقه نسبت به سایر مناطق تهران، از رشد چند برابری بهره مند خواهد شد. منطقه ۲۲ تهران، به دلیل وسعت و حجم سرمایه گذاری های انجام شده، از مهمترین بخش های سرمایه گذاری در کشور می باشد که علاوه بر ارگان های دولتی که سرمایه گذاری عظیمی در این بخش انجام داده اند، بخش خصوصی نیز، اقدام به ساخت مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری نموده است.

بیشتر بخوانید: دهکده المپیک تهران ؛4 شاخصی که این محله را محبوب کرد

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر

خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر از هر جهتی برای سرمایه گذاری سودآور است به همین دلیل توجه بسیاری به این منطقه جلب شده است. برای افرادی که به دنبال خرید آپارتمان در چیتگر هستند نکته قابل توجه این است که این منطقه نوساز و دارای پتانسیل در برخی از نقاط دارای قدمتی ۴۰ ساله بوده و تنوع ساختمانی فراوانی را برای آن رقم زده است. چیتگر دارای محله های متفاوتی از نظر شرایط زندگی و بهره مندی از امکانات رفاهی می باشد که همین امر موجب شده تا توجه افراد و سرمایه گذاران به برخی از محله ها به سبب برتری های آنها بیشتر باشد.

دریاچه چیتگر که عنوان پرطرفدارترین جاذبه در منطقه ۲۲ تهران را از آن خود کرده ، موجب شده تا محدوده اطراف آن از شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری و زندگی برخوردار باشند. محدوده اطراف دریاچه چیتگر که پروژه های تجاری و مسکونی بسیاری را در خود جای داده است یکی از بهترین محله های این منطقه بوده و دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که مهمترین آن همان دریاچه و فضاهای اطراف آن می باشد.

بیشتر بخوانید: محله چیتگر تهران ؛بهترین منطقه برای سرمایه گذاری ملکی

آپارتمان سند دار منطقه 22

یکی از مهمترین مواردی که افراد در هنگام خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران باید به آن توجه کنند، سند دار بودن واحد مسکونی می باشد. سند نوشته ای است که توسط آن می توان بر مالکیت یک زمین، ملک و یا واحد ادعا کرد. سند رسمی نوشته ای قابل استناد می باشد که در حدود صلاحیت و بر طبق مقررات قانونی تنظیم شده است.

همانطور که می دانید برج سازی های گسترده ای در منطقه ۲۲ تهران اجرا و در حال اجرا شدن است. برخی از این ساخت و ساز ها به واسطه تعاونی های همان منطقه و برخی دیگر از این تعاونی ها وابسته به سپاه، ارتش و … می باشند. در بین برج های تعاونی ساز، تعاونی های شخصی سازی نیز وجود دارد. واحدهایی که توسط تعاونی ها ارائه می شوند، تا پایان ساخت با سند تعاونی نقل و انتقال می یابند. تعاونی ها پس از پایان کار می توانند نسبت به دریافت سند تک برگ اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: شهرک گلستان تهران ؛محله ای دنج با امکانات فراوان

البته سندهای تک برگ و تعاونی در قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند. واحدهای موجود در سند تک برگ با موارد مشابه خود اختلاف قیمت دارند. از دیگر تفاوت های سند تک برگ و تعاونی این است که بر روی سند تعاونی امکان دریافت وام مسکن وجود ندارد. همچنین به این گونه سندها اطمینان بیشتری نسبت به سند تک برگ وجود دارد.

برج های سند دار منطقه ۲۲ و فاقد سند در این منطقه در قیمت تفاوت هایی دارند. یکی از مزیت های سند دار بودن املاک، قیمت بالای آن و راحتی خرید و فروش در آنها است. در حقیقت می توان گفت املاک سند دار تفاوت قیمت با املاک بدون سند دارند.

افرادی که قصد خرید آپارتمان در شهرک راه آهن ، چیتگر و یا هر محله ای از منطقه ۲۲ تهران را دارند به راحتی می توانند، نسبت به خرید برج های سند دار اطمینان کرده و خرید و فروش بی دردسری داشته باشند. افزایش قیمت در این برج ها، چندین مزیت به همراه دارد. به عنوان مثال برج پارسیان و برج دانشگاه تهران که در بلوار امیرکبیر ساخته شده است، در کنار یکدیگر قرار دارند اما برج پارسیان دارای سند بوده و قیمت بالاتری نسبت به برج دانشگاه تهران دارد. در ادامه این مطلب به مزیت های خرید آپارتمان سند دار در منطقه ۲۲ تهران پرداخته شده است.

 • ادعای مالکیت در زمان از بین رفتن تعاونی مربوطه
 • امکان دریافت وام مسکن با استفاده از سند ملک
 • اطمینان بیشتر خریداران در معاملات
 • قیمت بالا نسبت به موارد مشابه
 • خرید و فروش آسان و سریع

برای آشنایی با یکی از لوکس ترین پروژه های اداری و تجاری منطقه 22 تهران رویال رزیدنس چیتگر کلیک کنید!

فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران

اگر به دنبال آگهی های فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران هستید، قبل از هر چیز بد نیست بدانید که خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. شما برای انتخاب بهترین گزینه، باید مهمترین ویژگی‌ها را با دقت بررسی کنید. آپارتمان های قدیمی و نوساز هر کدام مزایای خاص خود را دارند و به شما گزینه های مناسب با نیازهای شما را می‌دهند. اگر در هنگام جستجو آگهی های فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران به آپارتمان‌های قدیمی برخورد کرده اید، باید بدانید که یکی از مزیت های مهم این نوع خانه ها قیمت پایین‌تر آنها نسبت به ملک‌های نوساز است. در نتیجه شما می توانید با خرید یک ملک ارزان‌تر، فرصت‌ بازسازی نیز داشته باشید.

در مقابل اگر هنگام مشاهده فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران با آپارتمان‌های نوساز مواجه شدید باید بدانید که خرید این نوع خانه ها چندین مزیت مالیاتی دارد که ممکن است برای شما نیز جذاب به نظر برسد. در حقیقت خرید آپارتمان نوساز معمولاً به معنای نگهداری کمتر و احتمالاً بازدهی اجاره بیشتر است. بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری در بازار اجاره را دارید، آپارتمان‌های مدرن و نوساز برای شما گزینه مناسب تری می باشد. در نتیجه هر کدام از آپارتمان های نوساز و قدیمی دارای مزایا و معایب خود هستند.

قیمت خانه در منطقه 22 تهران

قیمت خانه در منطقه 22 تهران تحت تاثیر عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، متراژ، سال ساخت ، امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری، آپارتمان یا برج ، روف گاردن، لابی، لابی من و ....قرار می گیرد. در نتیجه نمی توان قیمت خانه در منطقه 22 تهران را با نرخ ثابت و مشخص شده، اعلام نمود. در تیر ماه 1403 بر اساس آگهی های ثبت شده پلتفرم آقای املاک قیمت خانه در منطقه 22 تهران بدین شرح می باشد:

در اطراف دریاچه چیتگر ، آپارتمان ۱۲۲متری/ 3 خواب/ ساخت 1403 / طبقه 11 از 15 / دارای پارکینگ ،سه لاین آسانسور ،لابی مجلل ،فضای آموزشی، زمین ورزشی چند منظوره، انباری و... متری ۳۹٬۱۱۴٬۰۰۰ تومان برابر با ۴٬۷۷۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

در شهرک یاس دهکده المپیک یک واحد مسکونی ۷۵ متری/ ۲ خواب/ ساخت 1388/ طبقه 3 از 3/ دارای پارکینگ و انباری متری ۶۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان  معادل با ۴٬۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت دارد.

همچنین در شهر راه آهن آپارتمان ۱۵۵ متری / ۳ خواب / ۱ خواب مستر / ساخت 1403 / طبقه 2 از 3 / دارای ۲ پارکینگ سندی / انباری /اسانسور هر متر مربع ۱۲۱٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۸٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

در شهرک چشمه باید برای آپارتمان ۶۵ متری/ ۱خواب/ طبقه ۱ /ساخت 1384 / دارای پارکینگ و انباری هر متر مربع ۷۶٬۹۲۳٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه پرداخت کرد.

قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران 

قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران همانگونه که به آن اشاره کردیم متغیر است و تحت تاثیر عواملی مانند لوکیشن، سال ساخت، طبقه، امکانات آپارتمان و... می باشد. الگر می خواهید از به روزترین قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران مطلع شوید باید بدامید نسبت به این عوامل قیمت نهایی آپارتمان مشخص می شود. بر اساس آگهی های درج شده مجموعه آقای املاک در تیر ماه 1403 قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران بدین صورت می باشد:

در اطراف میدان اتریش آپارتمان 64 متری/ دو خواب/ ساخت 1386/ طبقه همکف از 3/ دارای پارکینگ و انباری متری ۱۰۴٬۶۸۷٬۰۰۰ تومان برابر با ۶٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بازار مسکن خرید و فروش می شود.

برای یک واحد مسکونی ۱۱۷ متری در هوانیروز / ۲ خواب / ساخت 1395 / طبقه 1 از 3/ دارای پارکینگ / انباری/ آسانسور باید هر متر مربع ۱۰۲٬۵۶۴٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

در منطقه زیبادشت آپارتمان 69 متری /دو خواب/ طبقه همکف / دارای پارکینگ و انباری / هر مترمربع ۸۱٬۱۵۹٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.


سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران چند است؟

  قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران متغیر است بنابراین نمی توان نرخ مشخصی را علام کرد. قیمت نهایی نسبت به عواملی مانند لوکیشن، سال ساخت، متراژ و... مشخص می شود. در تیر ماه 1403 قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران بدین صورت است که برای یک واحد مسکونی در اطراف دریاچه چیتگر 115 متری/ 2 خواب/ ساخت 1403/ طبقه 14/ لابی / زمین چند منظوره ورزشی / سالن بدنسازی مجزا /مهد کودک/ سالن اجتماعات/ لابی من ۲۴ ساعته/ آسانسور/ پارکینگ/ انباری باید متری ۴۱٬۳۹۱٬۰۰۰ تومان برابر با ۴٬۷۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

 • خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران چقدر هزینه دارد؟

  خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران قیمت مناسب تری به نسبت دیگر مناطق غرب استان تهران دارد. البته قیمت خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران به عوامل زیادی مانند لوکیشن، سال ساخت و .... بستگی دارد. در تیر ماه 1403 در محله دهکده المپیک باید برای یک واحد مسکونی ۸۰ متری / دوخواب/ ساخت 1384/ طبقه 3 از 3/ دارای انباری هر متر مربع ۶۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد. همچنین آپارتمان ۱۶۷ متری / ۳ خواب / ۱ خواب مستر/ ۲ پارکینگ سندی / انباری /اسانسور / ساخت 1403/ طبقه 2 از 3/ ۳ طبقه تکواحدی/ زمین ۳۰۰ متری / متری ۱۴۹٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک خرید و فروش می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک