صفحه

1

2

...

159

دهکده المپیک منطقه 22 تهران

دهکده المپیک یکی از محله های قدیمی و سرشناس منطقه 22 شهر تهران محسوب می شود قدمت این محله به حدود ۵۰ سال پیش برمی گردد. دهکده المپیک تا قبل سال ۱۳۸۰ جزء شهرداری منطقه 5 تهران به حساب می آمد.

این منطقه که هم اکنون در شمال غربی تهران واقع شده در گذشته نیز قسمتی از کن و قسمتی از منطقه ۵ شهرداری تهران بود. اما با تقسیم زمین های منطقه ۵ و تأسیس منطقه ۲۲ شهرداری تهران، این محله در لیست منطقه 22 شهرداری جای گرفت.

برای دسترسی به این محله، راه های متعددی وجود دارد. دهکده المپیک از سمت غرب به بزرگراه آزادگان، از سمت شمال به جاده آبشار، از سمت شرق به محله اندیشه و از سمت جنوب به بلوار علامه جعفری منتهی می شود. البته شما با گذر از بزرگراه حکیم، می توانید خود را به این منطقه برسانید.

همچنین بافت قدیمی محله مربوط به ساختمان های دهکده المپیک است و بخش تازه تاسیس آن نیز بلوار دهکده المپیک از بزرگراه همت تا میدان المپیک را شامل می شود. با اینکه که این شهرک در دهه ۱۳۴۰ ساخته شده اما به دلیل کاربری اولیه، از معماری خاصی نیز برخوردارد. به عنوان مثال بلوک های چهار یا پنج طبقه به نام شهرک لاله در این منطقه، با فضای سبز از یکدیگر جدا شده اند و محله ای نسبتا دنج و خاصی را به وجود آورده اند.

بیشتر بدانید: چرا سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران سودآور است؟

خرید آپارتمان در دهکده المپیک

محله دهکده المپیک تهران به جهت داشتن بافت قدیمی، تقریباً از جمعیت اشباع شده است و هیچ گونه بازسازی داخل شهرک آن صورت نگرفته است. بازسازی ها تنها توسط ساکنین و داخل واحدها صورت گرفته در نتیجه این شهرک همچنان ظاهر قدیمی خود را حفظ کرده است. این محله دارای برج های متنوعی است. به عوان مثال برج های دو قلوی میدان المپیک از امکانات فوق العاده ای برخوردار است و رونق بسیاری به بازار خرید و فروش ملک در این محله بخشیده همچنین زیبایی این محدوده را نیز چندین برابر کرده است.

خرید آپارتمان در دهکده المپیک تهران

برای خرید آپارتمان در دهکده المپیک ، در ابتدا باید در مورد انواع شهرک ها، برج ها و ساختمان های آن برای سرمایه گذاری و انتخاب بهتر اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید. که البته مشاوران آقای املاک با شناخت کامل از منطقه به همراه جزئیات لازم می توانند افرادی که قصد سرمایه گذاری در این محله را دارند با بهترین روش راهنمایی کنند.

خرید خانه در دهکده المپیک

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که امکانات رفاهی، امکانات تفریحی، دسترسی مناسب، آرامش منطقه ای برای شما از اهمیت و اولویت زیادی برخوردار است به دنبال خرید خانه در دهکده المپیک تهران بروید. اگر قصد شما برای خرید آپارتمان در تهران زندگی در محله ای آرام و بدون سر و صدا با امکانات رفاهی، آموزشی و... است بدون شک محله دهکده المپیک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود 

 با توجه به رشدی که محدوده محله دهکده المپیک دارد و همچنین دسترسی مناسب به اتوبان‌های همت و آزادگان، ساختمان‌های بسیاری در این منطقه ساخته و در حال ساخت هستند که به دلیل بالا بودن عرضه، سطح قیمت در مقایسه با دیگر محله ای تهران متوسط و مناسب است.

بیشتر بدانید: دهکده المپیک تهران ؛۴ شاخصی که این محله را محبوب کرد!

خرید آپارتمان در محدوده دهکده المپیک

دهکده المپیک به دلیل مجاورت با بزرگترین قطب گردشگری منطقه 22 یعنی دریاچه چیتگر توانسته توجه بسبیاری از افراد را به خود جلب کند. از جمله امکان تفریحی نزدیک به این محله می توان به بوستان بزرگ جوانمردان، آبشار تهران، پارک جنگی چیتگر و دریاچه خلیج فارس تهران در ضلع غربی این محله اشاره کرد.

در محدوده اطراف این منطقه آپارتمان‌هایی در حال ساخت هستند که نرخ قیمت‌هایش معمولا پایین تر از سایر نقاط است. البته در محدوده المپیک خانه‌های ویلایی زیادی نیز قرار دارند که قیمت ان ها بسته به متراژ، موقعیت ملک و امکانات ملک، متفاوت است.

ممکن است برای خرید آپارتمان در محدوده دهکده المپیک ،مانند خرید آپارتمان در چیتگر ، خانه و آپارتمان هایی برای رهن و اجاره یا خرید و فروش وجود داشته باشد، که شما می توانید برای مشاهده فایل های این محله و محله های اطراف آن  به صفحه خرید ملک در دهکده المپیک در وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در دهکده المپیک

قیمت آپارتمان در دهکده المپیک به دلیل بافت قدیمی که در آن حاکم است متوسط می‌باشد. همچنین یکی از مزیت های سکونت در محله دهکده المپیک، وجود متراژ های متفاوت، سن بناهای مختلف و ساختمان های متفاوت در شهرک ها و برج ها می باشد که بازه قیمت متفاوتی را برای افراد فراهم کرده است، بنابراین اگر قصد خرید آپارتمان در دهکده المپیک را دارید با مشورت با مشاوران مجموعه آقای املاک و یا جست و جو در سایت آقای املاک با توجه به بودجه در اختیارخود ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک