تماس بگیرید

صفحه

1

2

خرید آپارتمان در شهرزیبا

خرید آپارتمان در شهرزیبا همانند خرید آپارتمان در دهکده المپیک تهران امروزه خواهان زیادی دارد چرا که این محله دارای ترکیبی از دو بافت قدیمی و نوساز و لوکس می باشد. شهرزیبا در منطقه 5 و در غرب استان تهران واقع شده است. از مهم ترین و بهترین خیابان‌های شهر زیبا می‌توانیم به خیابان سرو آلاله، کیهان و مرادی اشاره کنیم. در این خیابان‌ها انواع و اقسام ساختمان‌های تجملاتیو لاکچری بسیاری دیده می شود. شهرزیبا بیشتر برای بازنشستگان و افرادی که خواهان مکانی دنج و آرام هستند، مناسب می بشد. از آنجایی که شهرزیبا به ارتفاعات بسیار نزدیک است، دارای  آب و هوایی خنک و پر از اکسیژن می باشد. همچنین تراکم جمعیت در این محله پایین است به همین دلایل خرید آپارتمان در شهرزیبا امروزه بسیار رایج شد است.

شهرزیبا تهران از سمت شرق به محله جنت آباد، از سمت غرب به دهکده المپیک، از سمت شمال به شهران و از سمت جنوب به بلوار فردوس غرب متصل می‌شود. محله شهرزیبا به لحاظ داشتن وسایل حمل و نقل عمومی، دارای خطوط اتوبوسرانی و پایانه تاکسیرانی است. با اینکه این محله ایستگاه مترو ندارد، اما ساکنین آن می‌توانند از طریق پایانه‌ تاکسیرانی که در میدان اصلی شهرزیبا، خیابان شهدای کن، خیابان کاشانی قرار دارد، به میدان صادقیه و متروی صادقیه دسترسی پیدا کنند. 

خرید خانه در شهرزیبا

خرید خانه در شهرزیبا تهران از هر نظر سودآور است چرا که اين محله به پارك ارم و مجموعه ورزشی آزادی دسترسي آسانی دارید. از دیگر امکانات رفاهی محله شهر زیبا، می‌توانیم به موزه‌ پول، موزه‌ صنایع هوایی، شهرکتاب، فرهنگ سرای معرفت، فروشگاه‌ها و مراکز خرید و پاساژ‌های فراوان، مراکز درمانی و درمانگاه‌های شبانه روزی و همچنین بوستان و پارک‌های سرسبز  و متعدد در شهر زیبا اشاره کنیم. از سوی دیگر در این محله می‌توان مراکز خرید متعددی را یافت؛ از بازارچه قدیمی گرفته تا مراکز خرید مدرن و نوسازی که در اطراف شهر زیبا واقع شده‌اند تا نیازهای ساکنان این محله را برآورده کنند. شایان به ذکر است که بازار میوه و تره‌بار این محله نیز در خیابان شربیانی واقع شده است.

خرید آپارتمان در شهرزیبا تهران

شهرزیبا یکی از محلات سرشناس و پر رونق جهت خرید و فروش آپارتمان به شمار می رود. به دلیل نزدیکی و موقعیت بسیار مناسب شهر زیبا به مراکز خرید بسیار خوب منطقه 5 و منطقه 22 شهرداری تهران از جمله مرکز خرید کوروش، مرکز خرید ایران مال، هایپر استار ، مرکز خرید سمرقند و مراکز تفریحی بزرگ و معروف این مناطق از جمله پارک جنگلی چیتگر، پارک خرگوش دره ، پارک ارم، پارک کوهسار ، بوستان جوانمردان ، دریاچه چیتگر، آبشار تهران و بسیاری دیگر از اماکن تفریحی و گردشگری غرب تهران ، دارای رونق بسیار خوبی است.

بیشتر بدانید: صفر تا صد معرفی محله شهرزیبا ؛ محله محبوب کارمندان و فرهنگیان!

خرید آپارتمان در شهر زیبا سازمان آب

خرید آپارتمان در شهر زیبا سازمان آب بسیار پرطرفدار است چرا که یکی از بهترین مناطق شهر زیبا محله سازمان آب می باشد. سازمان آب یکی از محله هایی است که به لحاظ هویتی با محله شهر زیبا ارتباط داشته و در گذشته جزء منطقه شهر زیبا محسوب می شد. محله سازمان آب را امروزه با نام خیابان آلاله شرقی و خیابان شربیانی شرقی می شناسند. محله سازمان آب یا خیابان های آلاله شرقی و خیابان های سرو و نیلوفر آلاله جزء بهترین محلات شهر زیبا هستند. این محله در منطقه ۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه آیت الله کاشانی، خیابان کاشانی و خیابان جوانمردان، از شرق با بزرگراه باکری، از جنوب با خیابان بهار شمالی و از غرب با بزرگراه علامه جعفری و بلوار جوانمردان محدود شده است و با محله‌هایی از جمله جنت آباد جنوبی، ارم، اندیشه، سازمان برنامه جنوبی، سازمان برنامه شمالی، شهر زیبا مجاورت دارد.

از مراکز مهم این محله می‌توان به بوستان آموزگار، بوستان سرو، بوستان سحر، بازار میوه و تره بار شهید باکری، بوستان توسکا، مسجد الرضا، کتابخانه عمومی آسیا، رستوران کبابخانه خورشید، کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مرکز خرید گذرگاه اشاره کرد.

قیمت بلوک های شهر زیبا

قیمت بلوک های شهر زیبا در سال های گذشته همانند دیگر محلات شهر تهران به همراه تورم افزایش قابل توجه ای داشته است. قیمت بلوک های شهر زیبا به نسبت آپارتمان های شهر زیبا از قیمت پایین تری برخوردار است و به همین دلیل بلوک های آجری رنگ محله شهر زیبا تهران برای بخشی از خریداران ملک در این محله، جذابیت بسیار زیادی دارد.

قیمت آپارتمان در شهرزیبا تهران

اگه شما در محله شهر زیبا تهران صاحب ملکی هستید یا قصد فروش یا اجاره ملک خود را دارید یا حتی اگر قصد دارید این محله را برای خرید آپارتمان انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم برای مشاهده فایل های خرید آپارتمان در شهر زیبا و اجاره آپارتمان در شهر زیبا ، به وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک