صفحه

1

2

...

69

خرید آپارتمان در سازمان آب 

خرید آپارتمان در سازمان آب تهران همانند خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی پرتقاضا است. چرا که این محله یکی از محله های شناخته شده در غرب شهر تهران است و یکی از محله های خوب در منطقاحت باشه 5 شهرداری به شمار می رود. دو بزرگراه آیت‌الله کاشانی و شهید حکیم در مجاورت محله سازمان آب قرار دارند. منطقه سازمان آب تهران از سمت شمال به بزرگراه آیت الله کاشانی ، خیابان کاشانی و خیابان جوانمردان، از سمت شرق به بزرگراه باکری، از سمت جنوب به خیابان بهار شمالی و از سمت غرب نیز به بزرگراه علامه جعفری و بلوار جوانمردان محدود می شود و از محله‌های فردوس، تهران ویلا، ستارخان ( آلستوم) و صادقیه عبور می‌کند. محله سازمان آب تهران دارای چندین مجتمع مسکونی نظیر؛ سهند، بهنام، نور، فراز و شهرک مسکونی بهاران می باشد.. شایان به ذکر است که این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد قرار ندارد. اگر به دنبال خرید آپارتمان در سازمان آب هستید بد نیست بدانید که خیابان شربیانی، بلوار فرساد شرقی و خیابان نیلوفر معابر اصلی این محله به شمار می روند.

سازمان آب در رابطه با دسترسی های محلی نیر در جایگاه خوبی قرار گرفته است به عنوان مثال دسترسی به این محله از طریق ایستگاه های اتوبوس واقع در بزرگراه آیت الله کاشانی ، بلوار جوانمردان و بزرگراه علامه جعفری ، تاکسی های موجود در تقاطع بزرگراه کاشانی و بلوار جوانمردان امکان پذیر می باشد. همانگونه که به آن اشاره کردیم سازمان آب در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد قرار ندارد و به راحتی می توان با خودروی شخصی و وسیله حمل و نقل عمومی به این محله تردد کرد. علاوه بر این به دلیل قرار گیری در میان سه بزرگراه، دسترسی آسانی به این منطقه وجود دارد .

خرید آپارتمان در سازمان آب تهران

خرید خانه در سازمان آب 

خرید خانه در سازمان آب مزایای زیادی دارد به عنوان مثال امکانات رفاهی آموزشی، درمانی و... و خدمات شهری در این محله بسیار مناسب است. از مراکز آموزشی و فرهنگی مهم واقع در این محله می توانیم به کتابخانه عمومی آسیا ، دبیرستان پسرانه آزادگان اسلام ، مجموعه فرهنگی یاحسین، کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، دبستان پسرانه نسیم دانش ، هنرستان فنی آیت الله طالقانی ، مجتمع آموزش فنی و حرفه ای محرابی ، مدرسه مقدس اردبیلی ، دبستان پسرانه و دخترانه شهید کاظم موسوی، مدرسه حضرت ابراهیم، موسسه آموزش علمی کاربردی صنعت آب و برق ، مرکز مطالعات سازمان و منابع انسانی صنعت آب و برق و سرای محله سازمان آب اشاره کنیم. همچنین مراکز درمانی این محله درمانگاه شبانه روزی شهرزاد، مجموعه درمانی رضوی و کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی بهاران می باشند. بنابراین اگر به دنبال خرید خانه در سازمان آب تهران هستید، خیالتان باید از بابت امکانات رفاهی و دسترسی راحت باشد.

فروش خانه در سازمان آب

تعداد خرید و فروش خانه در سازمان آب امروزه در بنگاه های املاک و وبسایت های ملکی زیاد است. دلیل اصلی آن هم مجارت این محله با محله های محبوب دیگر مانند صادقیه می باشد. از مراکز تفریحی این محله می توانیم به بوستان سرو، بوستان توسکا، بوستان آموزگار، بوستان سحر اشاره کنیم. همچنین مرکز خرید رضوی واقع در محله سازمان آب تهران، خیابان عدالت،خیابان دوم و بازارچه تعاونی سازمان آب واقع در بلوار آیت الله کاشانی مهم ترین مراکز خرید این محله به حساب می آیند. در رابطه با اماکن مذهبی واقع در این محله می توان از مسجد الرضا و مسجد الرسول یا کرد. شایان به ذکر است که شرکت آب و فاضلاب منطقه ۳ تهران بزرگ و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در این محله قرار دارند.

قیمت آپارتمان در سازمان آب تهران

قیمت آپارتمان در سازمان آب تهران نسبت به سال ساخت، متراژ، لوکیشن، طبقه، امکانات داخلی آپارتمان و ... متغیر است. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این منطقه طرفداران بسیاری جهت خرید و یااجاره آپارتمان در سازمان آب وجود دارد. دسترسی عالی این محله به خیابان های اصلی غرب تهران، امکانات فرهنگی، آموزشی مطلوب شرایط را برای خرید و رهن و اجاره آپارتمان برای تمامی اقشار فراهم کرده است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری و یا خرید خانه در سازمان آب هستید می توانید از برترین آگهی های وبسایت آقای املاک که در قسمت بالای این صفحه منتشر شده دیدن نمائید. آقای املاک به شما برای پیدا کردن خانه دلخواه خود در سریع ترین زمان کمک خواهد کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک