درخواست پیش خرید خانه

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی طی چند سال گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یکی از دلایل بارزی که افراد برای خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی اقدام می کنند؛ خلوتی و دنج بودن آن است. خیابان های عریض این محله خیال افراد را برای پارک کردن وسایل نقلیه خود راحت کرده است. علاوه بر این،‌ محله جنت آباد مرکزی برخلاف محله های دیگر فاقد ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی است به همین دلیل در این منطقه بار ترافیک کمتر از محله های دیگر شهر تهران است.

اگر برای خرید آپارتمان در تهران مصمم هستید و این منطقه را برای سکونت خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که جنت آباد مرکزی در منطقه 5 شهرداری در شمال غربی تهران قرار گرفته است. این محله همانند دیگر محله های منطقه ۵ از محبوبیت بالایی برخوردار است. جنت آباد مرکزی با محله هایی از جمله؛جنت آباد جنوبی، بلوار فردوس شرق و غرب و شهرزیبا از دسترسی مناسبی به تمامی نقاط مهم شهر و  همچنین امکانات رفاهی متعددی برخوردار است. این محله از سمت شمال به بزرگراه آبشناسان از سمت شرق به بزرگراه ستاری از سمت جنوب به اتوبان همت و از سمت غرب به بزرگراه باکری منتهی می شود.

خرید خانه در جنت آباد مرکزی

بافت مسکونی جنت آباد مرکزی غالبا نوساز است تا قدیمی. همانگونه که گفتیم یکی از علت های اصلی که افراد برای خرید خانه در جنت آباد مرکزی اقدام می کنند؛ خلوتی و دنج بودن آن است. یکی دیگر از ویژگی های این محله این است که محدودیت ترافیکی ندارد. همچنین نزدیکترین ایستگاه پمپ بنزین به این محله ایستگاه سردار جنگل و از سمت غرب نیز ایستگاه کن می باشد که فاصله چندانی با این محله ندارد.

همانطور که در سطرهای بالا به آن اشاره کردیم، جنت آباد مرکزی تهران از دسترسی مناسبی برخوردار است. به عنوان مثال جنت آباد مرکزی به اتوبان همت، آبشناسان، اشرفی اصفهانی، شهید باکری، سیمون بولیوار دسترسی های بسیار آسانی دارد. از خیابان های مهم و اصلی جنت آباد مرکزی تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خیابان مخبری
 • خیابان اقاقیا
 • خیابان دانش
 • خیابان ۳۵ متری گلستان
 • خیابان عسگری
 • شاهین شمالی
 • بلوار بعثت

بیشتر بدانید: جنت آباد مرکزی ؛از این محله دنج و ساکت چه می دانید؟

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی تهران

خرید ملک در جنت آباد مرکزی

خرید ملک در جنت آباد مرکزی خواهان زیادی دارد. چرا که این محله پر است از امکانات رفاهی. از مراكز آموزشی و فرهنگی گرفته تا مراکز تفریحی و ورزشی. به عنوان مثال از مراکز آموزشی این محله می توانیم به :دبیرستان پسرانه مرحوم علی‌اکبر بادامچی، دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه اندیشه فکور، دبیرستان سلام، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر(ع) و دبستان پسرانه سردار شهید احمد کاظمی و همچنین از مراکز فرهنگی آن می توان به سرای محله جنت آباد مرکزی اشاره کرد. سرای محله جنت آباد دارای امکانات متعددی نظیر فرهنگی، هنری و ورزشی می باشد . از امکانات سرای محله جنت آباد مرکزی می توانیم به:

 • کلاس های ورزشی
 •  کلاس های آموزشی
 •  کلاس های هنری
 •  کلاس های کامپیوتر و... اشاره کنیم.

همچنین از مراکز خرید جنت آباد جنوبی می توان به مجتمع تجاری طوبی، بازار ميوه و تره بار و بازار بزرگ جنت در تقاطع بزرگراه آبشناسان (ایرانپارس) و خیابان جنت‌آباد و چندین فروشگاه زنجیره ای اشاره كرد. در رابطه با اماکن مذهبی مسجد ولی‌الله اعظم نرسیده به بلوار بعثت و مسجد جامع انصا‌ر المهدی در خیابان المهدی در این محله واقع شده اند که ساکنان این منطقه در این مکان ها تمامی امور مذهبی از جمله برگزاری اعیاد، مراسم عزاداری، برپایی نمازهای یومیه را اجرا می کنند.

خرید و فروش خانه در جنت آباد مرکزی

امکانات رفاهی خوب و بافت مدرن محله جنت آباد مرکزی باعث شده که متقاضیان مسکن برای خرید و فروش خانه در جنت آباد مرکزی رغبت نشان دهند.شایان به ذکر است که قیمت خانه در جنت آباد مرکزی همانند قیمت خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی و شمالی متغییر است. از ساختمان هایی با عمر سی سال تا ساختمان های نوساز جنت آباد مرکزی می تواند سلیقه مشتریان را در جهت تغییرات قیمت ملک در جنت آباد برآورده نماید و با هر بودجه از سطح متوسط تا متوسط رو به بالا در جنت آباد مرکزی برای خرید خانه اقدام کرد.

لازم به ذکر است که منطقه شاهین شمالی یکی از بهترین محلات جنت آباد مرکزی می باشد که در غرب این محله قرار دارد. شاهین شمالی در امتداد شاهین جنوبی در محله جنت آباد مرکزی قرار گرفته و از محله های بسیار خوب جنت آباد مرکزی به حساب می آید.

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی

جنت آباد مرکزی تهران همانند محله های غرب استان تهران از دسترسی محلی بسیار خوبی برخوردار است. موقعیت جغرافیایی این محله به گونه ای است که به راحتی می توان به اتوبان همت،بزرگراه آبشناسان، بلوار اشرفی اصفهانی، بزرگراه شهید باکری و سیمون بولیوار دسترسی پیدا کرد. عواملی مانند دسترسی محلی مناسب و امکانات رفاهی فراوان برای ساکنین موجب شده قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی متوسط رو به بالا باشد.

اگر قصد خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی یا اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی در این محله خوش نشین را دارید، می توانید برای مشاهده جدیدترین آگهی های ملکی در این محله به وبسایت آقای املاک مراجعه نمائید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک