صفحه

1

2

...

245

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی طی چند سال گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یکی از دلایل بارزی که افراد برای خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی اقدام می کنند؛ خلوتی و دنج بودن آن است. خیابان های عریض این محله خیال افراد را برای پارک کردن وسایل نقلیه خود راحت کرده است. علاوه بر این،‌ محله جنت آباد مرکزی برخلاف محله های دیگر فاقد ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی است به همین دلیل در این منطقه بار ترافیک کمتر از محله های دیگر شهر تهران است. خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی خواهان زیادی دارد. چرا که این محله پر است از امکانات رفاهی. از مراكز آموزشی و فرهنگی گرفته تا مراکز تفریحی و ورزشی. به عنوان مثال از مراکز آموزشی این محله می توانیم به :دبیرستان پسرانه مرحوم علی‌اکبر بادامچی، دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه اندیشه فکور، دبیرستان سلام، دبیرستان دخترانه امام محمد باقر(ع) و دبستان پسرانه سردار شهید احمد کاظمی و همچنین از مراکز فرهنگی آن می توان به سرای محله جنت آباد مرکزی اشاره کرد.

سرای محله جنت آباد دارای امکانات متعددی نظیر فرهنگی، هنری و ورزشی می باشد . از امکانات سرای محله جنت آباد مرکزی می توانیم به:

 • کلاس های ورزشی
 •  کلاس های آموزشی
 •  کلاس های هنری
 •  کلاس های کامپیوتر و... اشاره کنیم.

همچنین از مراکز خرید جنت آباد جنوبی می توان به مجتمع تجاری طوبی، بازار ميوه و تره بار و بازار بزرگ جنت در تقاطع بزرگراه آبشناسان (ایرانپارس) و خیابان جنت‌آباد و چندین فروشگاه زنجیره ای اشاره كرد. در رابطه با اماکن مذهبی مسجد ولی‌الله اعظم نرسیده به بلوار بعثت و مسجد جامع انصا‌ر المهدی در خیابان المهدی در این محله واقع شده اند که ساکنان این منطقه در این مکان ها تمامی امور مذهبی از جمله برگزاری اعیاد، مراسم عزاداری، برپایی نمازهای یومیه را اجرا می کنند.

اگر برای خرید آپارتمان در تهران مصمم هستید و این منطقه را برای سکونت خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که جنت آباد مرکزی در منطقه 5 شهرداری در شمال غربی تهران قرار گرفته است. این محله همانند دیگر محله های منطقه ۵ از محبوبیت بالایی برخوردار است. جنت آباد مرکزی با محله هایی از جمله جنت آباد جنوبی، بلوار فردوس شرق و غرب و شهرزیبا از دسترسی مناسبی به تمامی نقاط مهم شهر و  همچنین امکانات رفاهی متعددی برخوردار است. این محله از سمت شمال به بزرگراه آبشناسان از سمت شرق به بزرگراه ستاری از سمت جنوب به اتوبان همت و از سمت غرب به بزرگراه باکری منتهی می شود.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهران کلیک کنید.

خرید خانه در جنت آباد مرکزی

بافت مسکونی جنت آباد مرکزی غالبا نوساز است تا قدیمی. همانگونه که گفتیم یکی از علت های اصلی که افراد برای خرید خانه در جنت آباد مرکزی اقدام می کنند؛ خلوتی و دنج بودن آن است. یکی دیگر از ویژگی های این محله این است که محدودیت ترافیکی ندارد. همچنین نزدیکترین ایستگاه پمپ بنزین به این محله ایستگاه سردار جنگل و از سمت غرب نیز ایستگاه کن می باشد که فاصله چندانی با این محله ندارد.

همانطور که در سطرهای بالا به آن اشاره کردیم، جنت آباد مرکزی تهران از دسترسی مناسبی برخوردار است. به عنوان مثال جنت آباد مرکزی به اتوبان همت، آبشناسان، اشرفی اصفهانی، شهید باکری، سیمون بولیوار دسترسی های بسیار آسانی دارد. از خیابان های مهم و اصلی جنت آباد مرکزی تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خیابان مخبری
 • خیابان اقاقیا
 • خیابان دانش
 • خیابان ۳۵ متری گلستان
 • خیابان عسگری
 • شاهین شمالی
 • بلوار بعثت

اگر قصد خرید خانه در جنت آباد مرکزی یا اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی را دارید، می توانید برای مشاهده جدیدترین آگهی های ملکی در این محله به وبسایت آقای املاک مراجعه نمائید.

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی

خرید و فروش خانه در جنت آباد مرکزی

امکانات رفاهی خوب و بافت مدرن محله جنت آباد مرکزی باعث شده که متقاضیان مسکن برای خرید و فروش خانه در جنت آباد مرکزی رغبت نشان دهند.شایان به ذکر است که قیمت خانه در جنت آباد مرکزی همانند قیمت خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی و شمالی متغییر است. از ساختمان هایی با عمر سی سال تا ساختمان های نوساز جنت آباد مرکزی می تواند سلیقه مشتریان را در جهت تغییرات قیمت ملک در جنت آباد برآورده نماید و با هر بودجه از سطح متوسط تا متوسط رو به بالا در جنت آباد مرکزی برای خرید خانه اقدام کرد.

لازم به ذکر است که منطقه شاهین شمالی یکی از بهترین محلات جنت آباد مرکزی می باشد که در غرب این محله قرار دارد. شاهین شمالی در امتداد شاهین جنوبی در محله جنت آباد مرکزی قرار گرفته و از محله های بسیار خوب جنت آباد مرکزی به حساب می آید.

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی به دلیل آنکه دارای امکانات بسیار خوب است، نسبت به دیگر مناطق تهران نسبتا بالا می باشد. جنت آباد مرکزی تهران همانند محله های غرب استان تهران از دسترسی محلی بسیار خوبی برخوردار است. موقعیت جغرافیایی این محله به گونه ای است که به راحتی می توان به اتوبان همت،بزرگراه آبشناسان، بلوار اشرفی اصفهانی، بزرگراه شهید باکری و سیمون بولیوار دسترسی پیدا کرد. عواملی مانند دسترسی محلی مناسب و امکانات رفاهی فراوان برای ساکنین همانگونه که گفتیم موجب شده قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی متوسط رو به بالا باشد.

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی همانند دیگر مناطق تهران متغیر است چرا که تحت تاثیر عواملی مانند لوکیشن، متراژ، طبقه، سال ساخت و ... می باشد بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را برای این محله در نظر گرفت. در فروردین ماه 1403 آگهی های ثبت شده وبسایت آقای املاک از قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی بیانگر آن است که:

برای یک واحد مسکونی ۱۲۸متری، سه خواب، ساخت 1394، طبقه 3 از 7، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری ، مشاعات آبی فعال، سالن باشگاه فعال ، لابی و لابی من ۲۴ ساعته، باید هر متر مربع ۹۹٬۲۱۸٬۰۰۰ تومان ، برابر با ۱۲٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

آپارتمان ۶۰ متری، یک خواب ، ساخت 1402، طبقه 2 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، کابینت نئوکلاسیک متری ۱۳۳٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان معادل با ۸٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمان 75 متری، دو خواب ، ساخت 1401، طبقه 11 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، هر متر مربع ۱۳۷٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۰٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

قیمت یک واحد مسکونی ۵۵ متری، ۱ خواب، ساخت 1389، طبقه چهارم، دارای پارکینگ انباری آسانسور بالکن هر متر مربع ۱۰۹٬۰۷۲٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۹۹۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت خانه در جنت آباد مرکزی

قیمت خانه در جنت آباد مرکزی نسبت به دیگر مناطق تهران متوسط رو به بالا است. البته شایان به ذکر است که قیمت خانه در جنت آباد مرکزی متفاوت است چرا که همانند دیگر مناطق به لوکیشن، سال ساخت، متراژ، طبقه، جهت ملک، امکانات داخلی ساختمان مانند (آسانسور، پارکینگ، انباری، استخر، سونا، جکوزی و...) وابسته است. با مشاهده به آگهی‌های فروش آپارتمان های مسکونی در این محله می توان میانگین قیمت خانه در جنت آباد مرکزی را در سطح محله‌های غرب شهر تهران دانست.

همچنین قیمت خانه در جنت آباد مرکزی در برخی از نقاط آن مانند بلوار کبیری طامه، ۳۵ متری گلستان، خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم به دلیل لوکیشن و امکانات خوب بالا می باشد. با این حال بر اساس آگهی های درج شده پلتفرم آقای املاک در فروردین ماه 1403 قیمت خانه در جنت آباد مرکزی بدین شرح می باشد:

آپارتمان۱۰۰ متری/ ۲ خواب بزرگ / ساخت 1402/ فول امکانات دارای پارکینگ،آسانسور،انباری،بالکن / طبقه 3 از 5 / متری ۱۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمان ۱۳۰ متری / 2 خواب/ تک واحدی/ ساخت 1400/ دارای پارکینگ،آسانسور،انباری / طبقه 3/ متری ۹۶٬۱۵۳٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ در بازار مسکن تومان معامله می شود.

آپارتمان ۶۰ متری/ ۱خواب / ساخت 1397/ طبقه 1 از 5/  دارای پارکینگ سندی انباری سندی آسانسور/ متری ۱۰۱٬۶۶۶٬۰۰۰ تومان معادل با ۶٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های ملکی معامله می شود.

قیمت آپارتمان نوساز در جنت آباد مرکزی

قیمت آپارتمان نوساز در جنت آباد مرکزی به عوامل مختلفی اعم از متراژ، امکانات، لوکیشن، تعداد خواب، و ... بستگی دارد. با توجه به آگهی های منتشر شده در سایت آقای املاک در فروردین ماه 1403، قیمت آپارتمان نوساز در جنت آباد مرکزی به شرح زیر است:

یک واحد 70 متری ، یک خواب ، ساخت 1402، طبقه 6 از 6 ، دارای امکاناتی مانند پارکینگ، آسانسور، انباری، تراس ، متری ۱۲۳٬۵۷۱٬۰۰۰ تومان ، معادل ۸٬۶۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

آپارتمان 127 متری در جنت آباد مرکزی، 2 خواب، سال 1402، طبقه 7، دارای پارکینگ، آسانسور، انباری، 1700 متر روف گاردن مشجر همراه با آلاچیق و باربیکیو ، 300 متر سالن ورزشی ، 300متر سالن اجتماعات،  سونا خشک و سونا بخار ، آسانسور بار بر و نفر بر ، لابی دوبلکس ، لابی من و نگهبانی مقیم ، تیم تاسیسات مقیم ، تیم سرایداری مقیم متری ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان، معادل ۱۵٬۲۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان است.

همچنین برای آپارتمان 101 متری، کلید نخورده، ساخت 1402، دو خواب، طبقه 7، دارای پارکینگ، آسانسور و انباری، متری ۱۰۴٬۵۰۴٬۰۰۰ تومان، معادل ۱۰٬۵۵۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان باید هزینه کرد.

قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی بلوار بعثت

بلوار بعثت یکی از بلوارهای سرشناس این محله می باشد که در منطقه 5 تهران واقع شده‌است این بلوار در نزدیکی بزرگراه شهید همت و خیابان یاس قرار گرفته است. در اطراف بلوار بعثت 20 ایستگاه اتوبوس قرار دارد. اگر می خواهید از قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی بلوار بعثت مطلع شوید در ابتدا باید گفت که میانگین قیمت آپارتمان در این منطقه متوسط رو به بالا می باشد به عنوان مثال در فروردین ماه 1402 آنگونه که آگهی های  پلتفرم آقای املاک به ثبت رسیده است قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی بلوار بعثت بدین صورت می باشد:

آپارتمان ۱۰۵متری، دو خواب، ساخت 1397، طبقه 2 از 5، دارای پارکینگ، آسانسور و انباری هر متر مربع ۱۰۶٬۶۶۶٬۰۰۰ تومان، برابر با ۱۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

آپارتمان 57 متری، یک خواب، ساخت 1385، طبقه دوم، دارای پارکینگ و انباری متری ۹۰٬۳۵۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۵٬۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

آپارتمان 152 متری، سه خواب، ساخت 1387، طبقه 4 از 4، دارای پارکینگ، آسانسور و انباری ، هر متر مربع ۱۱۳٬۱۵۷٬۰۰۰ تومان، معادل با ۱۷٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

آپارتمان فروشی جنت آباد مرکزی

آپارتمان فروشی جنت آباد مرکزی به دلیل دسترسی های محلی و امکانات برای خریداران دارای اهمیت بالایی است. اگر به دنبال آپارتمان فروشی در جنت آباد مرکزی هستید برای مشاهده به روزترین فایل ها به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید و لیست آگهی های روز را مشاهده کنید.


سوالات متداول

 • بهترین محله جنت آباد مرکزی برای خرید خانه کدام است؟

  منطقه شاهین شمالی در جنت آباد مرکزی در حال حاضر یکی از بهترین مناطق زندگی است که خواهان بسیاری هم دارد.

 • قیمت خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی در چه حدودی است؟

  در حال حاضر قیمت خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی از حدود متری 80 میلیون تومان شروع شده و بسته به سن و محل دقیق قرار گیری ملک تا 2 برابر هم افزایش پیدا می کند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک