صفحه

1

2

...

131

خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی

خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی مانند خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی پسیار پرتقاضامی باشد. جنت آباد شمالی در منطقه 5 شهرداری و در شمال غرب تهران قرار گرفته است.

جنت آباد شمالی از سمت شمال به محله حصارک، از سمت شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و از سمت جنوب به جنت‌آباد مرکزی و از سمت غرب نیز به محله شهران متصل می‌شود. جنت آباد شمالی به بزرگراه‌هایی از جمله؛ نیایش، آبشناسان، شهید باکری، ستاری و همت دسترسی بسیار مناسبی دارد.

جهت خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی باید به امکانات رفاهی موجود در آن توجه ویژه فرمائید به عنوان مثال؛ از مراكز خريدی که افراد برای مايحتاج روزانه خود به سراغ آنها می روند می توانیم به بازار ميوه و تره بار و بازار بزرگ جنت در تقاطع بزرگراه آبشناسان و خیابان جنت‌آباد اشاره کنیم. همچنین مجتمع تجاری طوبی و چندین فروشگاه دیگر نیز از مراكز خريد مهم و اصلی جنت آباد شمالی به حساب می آیند. این محله به لحاظ مراکز تفریحی و ورزشی نیز در وضعیت مناسبی قرار دارد. به عنوان مثال بوستان هایی مانند: بوستان سما، بوستان پاسارگاد و بوستان اسفندیار در این منطقه واقع هستند. از سوی دیگر مجتمع فرهنگی_ورزشی توانگر، باشگاه ورزشی کیهان و چندین باشگاه بدنسازی دیگر نیز در این منطفه فعالیت می کنند. از اماکن مذهبی جنت آباد شمالی نیز می توانیم به مسجد نیایش و مسجد صاحب‌الزمان اشاره کنیم.

اگر قصد سکونت در این محله را دارید باید بدانید که در حال حاضر این محله فاقد ایستگاه مترو می باشد. اما خطوط اتوبوسرانی از میدان صادقیه و ایستگاه مترو صادقیه به سمت محله جنت آباد حرکت می کنند.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهران کلیک کنید.

قیمت آپارتمان جنت آباد شمالی

خرید خانه در جنت آباد شمالی

جنت آباد شمالی به دلیل نزدیکی به رشته کوه‌های البرز آب و هوای بسیار خوبی دارد در حقیقت این منطقه در میان دو رود مشهور تهران (رود دره کن و رود دره فرحزاد) قرار گرفته است. علاوه بر آب و هوای مطلوب این محله دارای فضای سبز متعددی می باشد.

از آنجایی که ساخت و ساخت های جدید در این محله کمی دیرتر از جنت آباد جنوبی آغاز شد، دارای تراکم ساخت و ساز و بافت شهرسازی کمتری می باشد. این محله را می‌توان در لیست محله هایی قرار داد که از امکانات طبیعت گردی و گردشگری، دسترسی به مراکز خرید تهران و امکانات شهری خوبی برخوردارند. یکی از ویژگی های مثبت جهت خرید خانه در جنت آباد شمالی دسترسی‌های به سیستم های حمل و نقل عمومی است. چرا که وجود خط بی‌آرتی در این محله کمک زیادی به ساکنین آن کرده است.

فروش آپارتمان در جنت آباد شمالی

جنت آباد شمالی برای زندگی در غرب تهران از محبوبیت خاصی برخوردار است. البته شاید یکی از دلایل این محبوبیت را بتوان دنج بودن و خلوتی آن دانست از طرفی کم جمعیت بودن نسبی جنت آباد شمالی آرامش خاصی را حاکم کرده است. شایان به ذکر است که تعداد مراکز آموزشی در جنت آباد شمالی در مقایسه با جنت آباد مرکزی و جنوبی برتری دارد ؛ همچنین این محله دارای بازار بزرگ و زیبای گل و گیاه می باشد. این محله از آن دسته محله هایی است که دارای امکانات طبیعت گردی و گردشگری بسیار خوبی است. به عقیده برخی از مشاوران املاک غرب تهران؛ بهترین نقطه جهت خرید و فروش آپارتمان در جنت آباد شمالی خیابان های، گلستان و ایرانشهر و بلوار انصار المهدی می باشد. از دیگر خیابان‌های محله جنت آباد شمالی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • جنت آباد شمالی خیابان شقایق
 • جنت آباد شمالی گلزار شرقی
 • جنت آباد شمالی سی و پنج متری گلستان
 • جنت آباد شمالی بهارستان 30
 • جنت آباد شمالی چهارراه ایرانپارس
 • جنت آباد شمالی کوروش شرقی 

قیمت آپارتمان در جنت آباد شمالی

مسکن در جنت آباد شمالی نسبت به قیمت آپارتمان در جنت آباد مرکزی ارزان تر است. محله جنت آباد شمالی تهران همانطور که درسطر بالا به آن اشاره کردیم به دلیل آب و هوای مناسب و دسترسی های بسیار آسان طرفداران زیادی جهت زندگی پیدا کرده است. همین امر سبب شده روز به روز به متقاضیان خرید و رهن و اجاره آپارتمان در این محله اضافه شود. شایان به ذکر است که سطح قیمت آپارتمان در این محله متوسط رو به بالا می باشد.

اگر شما قصد سکونت در این محله خوش آب و هوا را دارید می توانید به وبسایت آقای املاک مراجعه کرده و از به روزترین قیمت آگهی های خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی یا اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی مطلع شوید.


سوالات متداول

 • قیمت آپارتمان در جنت آباد شمالی در چه حدودی است؟

  در حال حاضر و در مرداد ماه 1402 قیمت خرید آپارتمان در جنت اباد شمالی از متری 70 میلیون تومان شروع می شود. البته این عدد در مناظق لوکس این محله تا 150 میلیون تومان هم افزایش پیدا می کند

 • بهترین خیابان های جنت آباد شمالی برای سکونت کدام است؟

  خیابان شقایق و 35 متری گلستان در حال حاضر از بهترین خیابان های محله جنت آباد شمالی برای زندگی هستند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک