مستاجر هستم دنبال خونه میگردم

خرید آپارتمان در چیتگر تهران

اگر آب و هوا و دنج بون محل زندگی‌تان برای شما در اولویت قرار دارد و از طرفی بودجه کافی برای خرید آپارتمان در منطقه یک تهران را در اختیار ندارید، ما خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم. منطقه ۲۲ تهران دارای چندین محله از جمله محله چیتگر ،شهرک گلستان (راه‌آهن)، شهرک چشمه، کوهک، شهرک صدرا (جهادگران)، شهرک لاله، شهرک امید، شهرک باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس و ... است که در میان آنها محله چیتگر، شهرک گلستان ، کوهک و شهرک چشمه طرفداران بیشتری برای سکونت دارند.  

محله چیتگر معروف ترین محله در منطقه ۲۲ تهران به شمار می رود که با توریستی بودن و جاذبه های گردشگری، نوع ساخت آپارتمان‌ها و نورپردازی ویژه خانه‌ها و برج‌هایش نظر بسیاری از افراد را برای خرید آپارتمان به خود جلب کرده است. این محله به دلیل جمعیت نسبتا کم، وجود مکان‌های تفریحی و گردشگری ، آب و هوای مطلوب ، امکان خرید ملک با بودجه نسبتا پایین ، دسترسی راحت به ایستگاه مترو ، چشم‌اندازهای خوب، بافت نوساز آپارتمان‌ها و میزان پایین سر و صداهای خیابانی و دور بودن از شلوغی منطقه محلوب برای سرمایه گذاران ملکی است.

خرید آپارتمان در چیتگر همانند خرید آپارتمان در شهرک گلستان به ویژه سکونت در برج های چیتگر، علاوه بر زندگی راحت و مدرن فرصت سرمایه گذاری ویژه ای را برای مالکان و ساکن فراهم خواهد کرد . منطقه چیتگر با امکانات رفاهی فراوان  خود مانند مراکز خرید و تجاری بزرگ، مراکز تفریحی و فضای سبز وسیع، به قطب گردشگری شهر تهران تبدیل شده است علاوه بر این امکانات، آب و هوای مناسب و دنج بودن این محله باعث شده بسیاری از افراد محله چیتگر تهران را برای سکونت انتخاب کنند.

خرید آپارتمان در چیتگر تهران

خرید آپارتمان در چیتگر شمالی

چیتگر شمالی محله ای کوچک و خوش آب و هوا در منطقه ۲۱ تهران می باشد که در شمال غربی تقاطع بلوار ایران خودرو و بزرگراه شهید لشکری قرار دارد .این شهرک از محله های محبوب غرب استان تهران به شمار می رود چرا که در چند سال اخیر ، رشد بسیار خوبی به لحاظ ساخت و ساز داشته است.  محله چیتگر شمالی از سمت شمال به شهرک آزاد شهر، از سمت غرب به شهرک کارمندان شهرداری و ویلاشهر از سمت جنوب به محله چیتگر جنوبی و از سمت شرق به شرکت ایران‌خودرو همسایه است .

شهرک چیتگر شمالی یکی از قدیمی ترین شهرک های تهران محسوب می شود که امروزه بیشتر صاحبان صنایع ایران خودرو و سایپا و همچنین کارگران این مراکز صنعتی در آن زندگی می کنند.  در این منطقه محدودیت ترافیکی وجود ندارد و مردم محله می توانند با خیال راحت در این منطقه رفت و آمد کنند.

اما چرا چیتگر شمالی بهترین گزینه‌ برای خرید آپارتمان است؟

این محله برای افرادی که قصد دارند در حین ارزانی ، به امکانات رفاهی و شهری مناسب نیز دسترسی داشته باشند، بسیار مناسب است.  آب و هوای خوب و نزدیکی آن به منطقه ۲۲ ، می تواند از دیگر دلایل اصلی خرید آپارتمان در چیتگر شمالی باشد.

خرید آپارتمان در چیتگر جنوبی

محله چیتگر جنوبی محله ای در غرب شهر تهران است که در منطقه ۲۱ شهرداری قرار گرفته، چیتگر جنوبی از سمت شمال به بزرگراه لشگری، از سمت شرق به خیابان زامیاد، از سمت جنوب به بلوار ایران خودرو و از سمت غرب به بزرگراه فتح و بلوار تولیدگران منتهی می شود. همچنین این محله با محله‌های ورد آورد، چیتگر شمالی ،شهرک سینمایی، شهرک شهرداری نیز مجاورت دارد. شایان به ذکر است که این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد قرار ندارد.

این محله میزبان کارخانجات دولتی است و همانند چیتگر شمالی بسیار از ساکنانش صاحبان و کارمندان کارخانه های دولتی نظیر ایران خودرو و سایپا می باشند. دسترسی محلی بسیار مناسب چیتگر جنوبی به اتوبان ها و بزرگراه های اصلی و همچنین نزدیکی به ادارات و شرکت های دولتی می تواند از دلایل اصلی خرید آپارتمان در چیتگر جنوبی به شمار رود.

خرید آپارتمان در چیتگر دریاچه

حتی اگر تنها انگیزه شما برای خرید آپارتمان در چیتگر نزدیکی این منطقه به دریاچه باشد، باز هم دلیل بسیار منطقی و درستی است. چه کسی دوست ندارد پنجره ساختمانش رو به دریاچه‌ای، ولو مصنوعی، باز شود؟
وجود دریاچه مصنوعی خلیج فارس در منطقه یکی از دلایل آب و هوای خوب منطقه چیتگر برای زندگی است. این دریاچه یکی از قطب‌های گردشگری تهران است. به همین دلیل هر روز جمعیت زیادی را پذیراست.
 سرازیر شدن جمعیت به یک منطقه یعنی نیاز روز افزون به توسعه امکانات شهری اعم از وسایل نقلیه، مراکز خرید، مراکز تفریحی مثل سالن سینما و تئاتر و حتی مراکز آموزشی و فرهنگی.
امکاناتی که ساکنین این منطقه به شدت از آن بهره‌مند می‌شوند و چیتگر را به محله مناسبی برای زندگی تا حداقل 4 دهه آینده می‌کند.

خرید خانه در چیتگر با وام

چون اغلب خانه‌های این منطقه نوسازاست، بسیاری از انبوه سازان با اخذ وام ساخت آن را به سرانجام رسانده‌اند. حالا آن‌ها با بخشی از همان وام به خریدار واگذار می‌کنند. به همین دلیل اگر تصمیم به خرید خانه با وام دارید، در چیتگر تعداد انتخاب‌های شما زیاد خواهد بود.
البته هنوز روی وام‌هایی مثل وام مسکن نمی‌توان برای خرید خانه در چیتگر حساب کرد. چون قیمت ملک در چیتگر پایین نیست و شاید وامی که از بانک مسکن می‌توانید بگیرید فقط 10 درصد قیمت خانه مورد نظر شما را تامین کند.

پیش فروش آپارتمان در چیتگر

با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در شهر تهران و کاهش قدرت خرید مردم برای خانه دار شدن، بسیاری از افراد به پیش‌ فروش آپارتمان در تهران روی می آورند. منظور از پیش فروش آپارتمان یعنی ، خرید زیر قیمت یک واحد (تجاری ، اداری و یا مسکونی) در حال اجرا و ساخت و پرداخت پول به‌صورت اقساط.. با توجه به گرایش و تمایل افراد به خانه های پیش فروش بیشتر سازندگان از این موقعیت استفاده کرده و اقدام به‌ پیش فروش آپارتمان‌های خود در تهران کرده اند. در منطقه چیتگر اغلب آپارتمان ها به صورت پیش فروش خریداری می شوند . در واقع ۹۰ درصد آپارتمان ها و برج‌های اطراف دریاچه چیتگر تعاونی ساز هستند. پیش فروش آپارتمان در چیتگر به سه دسته: خرید به‌صورت سهام ،خریداری امتیاز و خرید برج‌های شخصی ساز تقسیم می شود.    

نکات مهم قبل از پیش فروش آپارتمان در چیتگر :

 1. بررسی رزومه سازنده پروژه پیش فروش آپارتمان
 2. استعلام پروژه پیش فروش آپارتمان از شهرداری
 3.  آگاهی کامل از مفاد قرارداد پیش فروش آپارتمان
 4.  دریافت اسناد و محکم کاری در قرارداد پیش فروش

قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر

اما چرا برج های اطراف دریاچه چیتگر برای سکونت پرطرفدار است؟ وقتی صحبت از جاذبه های پایتخت می شود، گزینه های زیادی در اختیار داریم، دریاچه چیتگر، یکی از جدیدترین و متفاوت ترین جاذبه های تهران می باشد که به دریاچه خلیج فارس نیز معروف است. در میان هیاهوهای زندگی شهری، سرمایه داران علاوه بر سفر به شهرهای شمالی کشور، می توانند در مدت زمان کوتاهی به این دریاچه زیبا رفته و از طبیعت و تفریحات دریاچه چیتگر لذت ببرند. این مجموعه گردشگری در میان برج های غرب تهران با نسیم خنکی که از دریاچه می وزد حس حضور در یکی از شهرهای ساحلی را در ذهن بازدیدکنندگان تداعی می کند.

دلایل اصلی انتخاب برج های اطراف دریاچه چیتگر تهران برای سکونت :

 • چندین فعالیت تفریحی هیجان انگیز مانند اسکیت سواری با هوا، پرش رایگان، سرسره سقوط آزاد و موارد دیگر در اطراف دریاچه وجود دارد.
 • یکی از مجلل ترین مراکز خرید پایتخت، بام لند، در اطراف دریاچه واقع شده است.
 • مکانی عالی برای پیاده روی، دوچرخه سواری و لحظات آرامش.
 • در اطراف دریاچه چیتگر اجراهای خیابانی اجرا می شود.
 • دریاچه چیتگر مکانی عالی برای تفریح ​​در چهار فصل است.
 • ورود به کنار دریاچه برای عموم رایگان است.
 • در روزهای بهار و تابستان در کنار دریاچه می توان یک پیک نیک بسیار دلپذیر را تجربه کرد.

امروزه بیشترین و مدرن‌ترین امکانات ساختمانی مانند لابی، نگهبان ، استخر، سالن ورزشی ...در برج‌ها قابل رویت است. معمولا برای ساخت این برج‌ها از متریال و تجهیزات مرغوب و استاندارد استفاده می شود. برج های اطراف دریاچه چیتگر نیز از این امر مستثنی نیست. قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر متفاوت است. به تعبیری هرچه دسترسی یک برج به اتوبان و بزرگراه ها، خیابان های اصلی، امکانات رفاهی مانند فروشگاه ها، مراکز خرید و مراکز بهداشتی و درمانی و تفریحی نزدیک تر باشد، از قیمت بالاتری نسبت به برج های دورافتاده برخوردار است.

در این میان برج های اطراف دریاچه چیتگر به دلیل همین امکانانت و چشم انداز بی نظیر قیمت بالاتری نسبت به دیگر برج های این منطقه دارد. اگر شما به دنبال زندگی در برج های لوکس و لاکچری با امنیت بالا هستید برج های اطراف دریاچه چیتگر گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهدبود.  یکی از ویژگی بارز برج های اطراف دریاچه چیتگر استفاده از متریال بکار رفته باکیفیت، عایق بندی کف، دیوارها، سقف و سیستم تهویه مطبوع است. برج های اطراف دریاچه چیتگر مانند برج برلیان، برج های آسمان، برج پارسیا، برج امین، برج عرفان و صیاد شیرازی چشم انداز بسیار زیبایی دارد.

خرید آپارتمان در برج پامچال چیتگر

برج‌های پامچال یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین پروژه‌های برج سازی در چیتگر است. در پروژه پامچال 11 برج وجود دارد که مربوط به خلبانان نیروی هوایی ارتش، تعاونی بتاجا، سازمان قضایی کل کشور است.
اما برخی از واحدها و در برخی از برج‌های پروژه پامچال امکان خرید آزاد نیز وجود دارد.
برج‌های پامچال به لحاظ امکانات، متریال ساخت، نقشه و به طور کلی هر چیزی که مورد انتظار یک فرد باشد، در سطح بسیار خوبی قرار دارند.

خرید ملک در چیتگر

در پایان بد نیست به این نکته تاکید کنیم که چیتگر به چند دلیل منطقه خیلی مناسبی برای خرید ملک در تهران است:
این منطقه:
•    مدرن، امن، کم سر و صدا و زیباست.
•    وجود دریاچه شهدای خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر منجر به افزایش کیفیت هوای آن شده است.
•    مراکز خرید جذابی مانند: تهران مال، رزمال، باملند و ایران مال در نزدیکی آن است.
•    دسترسی آن به امکانات حمل و نقل شهری مانند مترو و اتوبوس عالی است.
•    مدارس بسیار خوبی دارد که در جای جای منطقه در دسترس هستند.
•    به اتوبان‌های همدانی، تهران کرج و آزادگان دسترسی دارد.
و به طور کلی منطقه‌ای لوکس و به شدت رو به رشد است که برای زندگی کردن از هر نظر مناسب است.
اگر در بین آگهی‌های سایت آقای املاک، به مورد مناسبی برای خرید آپارتمان در چیتگر برخوردید، کافی است با کارشناسان ما در آقای املاک تماس بگیرید تا در اسرع وقت ملک را برای شما بررسی و در پروسه خرید آن شما را راهنمایی کنند.


سوالات متداول

 • چیتگر کجاست

  چیتگر در شمال غربی استان تهران قرار دارد و دارای شهرک های مدرن و نوساز و برج های بلند قامت است. محله چیتگر در منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده که از جاذبه های گردشگری بسیار متنوعی مانند دریاچه چیتگر و پارک جنگلی برخوردار است.  چیتگر از سمت شمال به اتوبان شهید همدانی از سمت شرق به بزرگراه آزادگان از سمت جنوب به آزادراه تهران_کرج و از سمت غرب به پیکان شهر و آزاد شهر محدود می شود.

 • چیتگر برای زندگی خوبه

  امروزه زندگی در محله چیتگر به دلیل امکانات رفاهی بسیار ایده آل مانند دنج بودن و دسترسی محلی مناسب ،مراکز تفریحی بزرگ و همچنین آب و هوای مطلوب طرفداران بسیار زیادی دارد. اکثر مصالح به کار رفته در برج های اطراف دریاچه چیتگر درجه یک و لوکس هستند. این برج ها با امکانات منحصر به فرد خود مانند استخر، سونا و جکوزی، پارکینگ مهمان، مهد کودک، اتاق سرایداری، خشکشویی به بهبود و کیفیت شرایط زندگی افراد کمک شایانی کرده است.

 • سرای محله چیتگر کجاست

  دو سرای محله در محدوده چیتگر وجود دارد: ۱.سرای محله کوهک چیتگر در بلوار کوهک، خیابان نسیم، شانزدهم غربی، بلوار دانشگاه واقع شده است. ۲. سرای محله چیتگر شمالی در محله چیتگر شمالی ، خیابان جهاد واقع است.

 • قیمت آپارتمان در چیتگر چگونه است

  این محله به دلیل امکانات رفاهی بسیار مناسب خود یکی از بهترین گزینه ها برای خرید و سرمایه‌ گذاری ملکی به شمار می رود . میانگین قیمت آپارتمان ها و برج های نوساز و لوکس این محله در کنار چشم اندازهای زیبا متوسط رو به بالا می باشد .

 • دریاچه چیتگر تا چه ساعتی باز است

  از آنجایی که دریاچه چیتگر یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز تفریحی غرب تهران به شمارمی رود و در طول روز مراجعه کنندگان بسیاری دارد همه روزه از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ بامداد باز است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک