درخواست صفحه ی تخصصی آژانس املاک

خرید آپارتمان در کوهک

اگر قصد خرید آپارتمان در تهران به ویژه خرید آپارتمان در کوهک را دارید بد نیست که بدانید این محله کاملا تفکیک شده می باشد و ساختمان های آن ترکیبی از برج ها و خانه های ویلایی است. خانه های زیبا و لوکس این محله موجب شده  که محله کوهک، جز محله های پر طرفدار منطقه ۲۲ تهران به حساب آید. 

یکی از اولویت های اصلی انتخاب محله برای خرید آپارتمان، امکانات رفاهی آن می باشد. محله کوهک تهران همانند دیگر محله های منطقه ۲۲ دارای امکانات رفاهی منحصر به فردی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

محله کوهک شامل امکانات رفاهی متعددی از جمله چشم انداز البرز جنوبی، بازار خرید محله ای کوهک، ایستگاه مدیریت بحران، تالارها و باغ ها و مجتمع های پذیرایی می باشد.

یکی از مزایا و خصوصیات این منطقه برای خرید آپارتمان دسترسی آسان به بزرگراه آزادگان و بزرگراه تهران-کرج می باشد. همچنین دسترسی به مترو چیتگر و پایانه مسافربری اتوبوسرانی نیز، از نظر حمل و نقل شرایط مطلوبی را برای ساکنین این محله به ارمغان آورده است.

موقعیت جغرافیایی محله کوهک به گونه ای است که از سمت غرب به پارک جنگلی چیتگر از شرق به بزرگراه آزادگان، از شمال به خیابان بیگدلی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری (مخصوص) منتهی می شود.

بیشتر بدانید: صفر تا صد معرفی محله کوهک تهران !

خرید خانه در کوهک

همانطور که به آن اشاره کردیم اکثر افراد در زمان خرید خانه به محله، ویژگی ها و امکانات رفاهی آن توجه می کنند. یکی از مهم ترین فاکتورها جهت خرید خانه در کوهک ، وجود تالار ها، باغ ها و مجتمع های پذیرایی بزرگ در خیابان های این محله می باشد. از طرف دیگر وجود پارک جنگلی چیتگر در نزدیکی این بلوار، باعث محبوبیت این محله شده است. همچنین مجتمع تجاری طوبی که اولین مرکز خرید در منطقه ۲۲ شهرداری تهران محسوب می شود یکی دیگر از عوامل مهم جهت خرید خانه در کوهک می باشد.

شایان به ذکر است که محله کوهک تهران یکی از بهترین مناطق به لحاط دسترسی می باشد چرا که دسترسی بسیار آسان و سریع به ایستگاه مترو چیتگر دارد. اگر ساکن این محله هستید و یا اینکه قصد سرمایه گذاری در این محله را دارید؛ لازم است بدانید که کوهک تهران یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین محلات در غرب استان تهران محسوب می شود.

خرید آپارتمان در کوهک تهران

خرید آپارتمان در بلوار کوهک منطقه 22

محله کوهک یکی از بهترین محله های منطقه ۲۲ شهرداری تهران محسوب می شود چرا که ساکنین آن به دلیل مجاورت این محله به دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر از آب و هوای مطلوبی برخوردارند.

لازم است بدانید که بلوار کوهک یکی از محله های مناسب و بسیار آینده دار در شهرداری منطقه ۲۲ شهر تهران می باشد. به همین دلیل انتخاب بسیار مناسبی به منظور سرمایه گذاری و همین طور سکونت محسوب می شود.

این منطقه از نظر شرایط خرید ملک و سکونت، به جهت ساخت پروژه ها و برج های متعدد، بستری مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری فراهم کرده است. به عنوان مثال شهرک یاس(زیتون) یکی از شهرک های مسکونی معروف در بلوار کوهک است که افراد بسیاری را برای سکونت در خود جای داده است.

بیشتر بدانید: چرا سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران سودآور است؟

قیمت خانه در کوهک تهران

امکانات رفاهی فوق العاده و هوای بسیار خوب محله کوهک موجب شده تا مردم از مناطق دیگر تهران به این منطقه روی بیاورند. همین امر موجب شده روز به روز به متقاضیان خرید یا اجاره خانه در این محله افزوده شود. میانگین قیمت خانه در کوهک تهران همانند قیمت خرید آپارتمان در چیتگر متوسط رو به بالا می باشد.

در حال حاضر بدلیل افزایش نقدینگی و تورم های مکرر بازار، قیمت خانه در کوهک تهران منطقه ۲۲ تهران نیز در سال های اخیر دارای افزایش زیادی بوده است. مشاوران آقای املاک به صورت مداوم فایل ها و آگهی های خرید و فروش، رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ را بروز می کنند. بنابراین شما می توانید با کلیک بر روی لینک های مورد نظر بطور مستقیم به صفحه فایل و آگهی های قیمت خانه در کوهک تهران مراجه کرده و از آخرین قیمت خرید و فروش، رهن و اجاره آپارتمان و خانه ویلایی در محله کوهک مطلع شوید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک