صفحه

1

2

...

413

خرید آپارتمان در شهران

خرید آپارتمان در شهران ،این روزها بازار داغی پیدا کرده است و برای کسانیکه قصد خرید آپارتمان در تهران را دارند بسیار محبوب است چرا که این محله به دامنه البرز و روستای کن بسیار نزدیک می باشد. از مزایای شهران می توانیم به خیابان‌های عریض و دسترسی به اتوبان‌های مهم تهران اشاره نمائیم. در سال‌های اخیر زمزمه رسیدن خط مترو داخل شهری به این منطقه به گوش می‌رسد که همین امر با توجه به قشر متوسط ساکن در آن، خبر بسیار خوبی می باشد. محله شهران به دو قسمت شهران شمالی و شهران جنوبی تقسیم می شود.

بخش شمالی در شمال اتوبان آبشناسان و بخش جنوبی آن در جنوب اتوبان آبشناسان قرار دارد. خیابان کوهسار حائل میان این دو منطقه است و از جنوب آن اتوبان همت می‌گذرد. از شهرک‌های قدیمی این منطقه می توان به شهرک نفت یا اُپی‌جی اشاره کرد که سازه‌های بسیار محکم و ساختار زیبایی دارند. این منطقه با میدان اول شهران و میدان دوم شهران شناخته می شود. 

در حقیقت شهران را می‌توان یکی از بهترین مناطق جهت سکونت متوسط شهری دانست. شهران تا حدودی رنگ و بوی باغ‌ و فضای سنتی سابق خود را نیز حفظ کرده است و  بافت مدرن به طور کامل ورود نکرده، خصوصا در رابطه با درختان توت انبوه که در جای‌جای آن به چشم می‌خورد. 

بیشتر بدانید: معرفی محله شهران تهران ؛برای کسانی که قصد سکونت در این منطقه را دارند!

خرید آپارتمان در شهران تهران

قیمت آپارتمان در شهران 

قیمت آپارتمان در شهران به‌دلیل لوکیشن خوب و آب‌وهوایی عالی که دارد متوسط رو به بالا می باشد و جزء محله‌های گرانقیمت تهران به شمار می رود، به همین منظور برای خرید آپارتمان احتیاج به نقدینگی بالایی دارد. البته در این محله می‌توان خانه‌های ارزانقیمت نیز پیدا کرد. به طور کلی این منطقه ویلا سازی لوکس یا برج و آپارتمان‌های مجلل قرار نگرفته و از این لحاظ طیف جمعیتی ساکن در آن اغلب طبقه متوسط شهری است. آقای املاک به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در شهران یا اجاره آپارتمان در شهران را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است. 

بریا مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در صادقیه کلیک کنید. 

خرید خانه در شهران

اگر به دنبال خرید خانه در شهران تهران هستید دست شما برای انتخاب خانه‌های نوساز تا 20 سال ساخت باز است. البته بیشتر خانه‌ها به صورت نوساز می باشند. ساخت و ساز در شهران در سال‌های اخیر بسیار توسعه پیدا کرده است. در این منطقه دنجی و خلوتی خاصی نسبت به دیگر مناطق غربی تهران پابرجاست. همچنین وجود مدارس دولتی و خصوصی و آموزشگاه‌های متعدد کار  را برای خانواده ها راحت کرده است. امنیت منطقه شهران مناسب است و  دارای تعداد زیادی پارک می باشد. یکی از مهمترین مراکز تفریحی این منطقه، پارک جنگلی کوهسار است که به نوعی به بام غربی تهران شهرت دارد.

از سوی دیگر تعداد زیادی فرهنگسرا در این منطقه وجود دارد که از مزایای خوب منطقه شهران به شمار می رود. کلاس‌های متنوع ورزشی و هنری که اوقات فراغت هر سنی را می‌تواند تحت پوشش خود قرار دهد. شایان به ذکر است که این منطقه پویایی مناسبی دارد و در هر ساعت از شبانه روز که به خیابان بروید اغلب پر جنب و جوش است.

قیمت خانه در شهران

شهران محله ای در شمال غربی تهران، در منطقه 5 شهرداری این شهر است و خوش آب و هوا ترین محله تهران به حساب می آید. قیمت خانه در شهران کمی بالاست و نیازمند بودجه نسبتا بالایی هستید. در شهران انواع آپارتمان نوساز و کارکرده زیادی وجود دارد که بر اساس امکانات، سن بنا و ... قیمت خانه متغیر است. 

قیمت آپارتمان در شهران شمالی

قیمت آپارتمان در شهران شمالی بر اساس آگهی های ثبت شده در آبان 1402، به شرح زیر است:

  • آپارتمان 60 متری، 2 خواب، سال ساخت 1400، طبقه 1، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، حیاط خلوت اختصاصی، متری 96 میلیون تومان، معادل 6 میلیارد تومان است. 
  • آپارتمان 80 متری، 2 خواب، سال ساخت 1402، طبقه 1، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، سالنی وسیع و خوش نقشه، متری 99 میلیون تومان، معادل 8 میلیارد تومان است. 
  • آپارتمان 132 متری،  2 خواب، سال ساخت 1401، طبقه 4 ، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، استخردار، متری 121 میلیون تومان، معادل 16 میلیارد تومان است. 

خرید آپارتمان در شهران جنوبی

برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در شهران جنوبی را دارند بد نیست بدانند که این محله از سمت شرق به بزرگراه شهید باکری و از سمت غرب به بلوار کوهسار ختم می‌شود. مرز شهران جنوبی با دیگر محلات تهران بدین صورت است که از سمت شمال با شهران شمالی، از سمت جنوب با محله‌ شهرزیبا، از سمت شرق با محله‌ جنت‌آباد و از سمت غرب با محله‌ کن مجاورت دارد. محله شهران جنوبی از آن دسته محله هایی است که طرح ترافیک زوج و فرد یا طرح ترافیک اصلی ندارد. این محله دسترسی‌های خوبی به محلات تهران در مناطق دیگر دارد زیرا با بزرگراه‌های مهمی هم‌مرز است اما باید گفت که شهران جنوبی مانند برخی از محله های تهران به خطوط تندرو اتوبوس‌رانی (BRT) دسترسی مستقیم ندارد.

 قیمت آپارتمان در شهران جنوبی

قیمت آپارتمان در شهران جنوبی بر اساس آگهی های ثبت شده در آبان 1402، به شرح زیر است:

  • آپارتمان 85 متری، 2 خواب، سال ساخت 1402، طبقه 1، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری،سالن مراسمات 500 نفره، سالن ورزش آقایان و بانوان، کافی‌‌شاپ، مهد کودک، متری 79 میلیون تومان، معادل 7 میلیارد تومان است. 
  • آپارتمان 110 متری،  3 خواب، سال ساخت 1382، طبقه 3 ، دارای پارکینگ، ۶ متر انباری سندی، استخردار، متری 71 میلیون تومان، معادل 8 میلیارد تومان است. 

قیمت آپارتمان 60 متری در شهران

قیمت آپارتمان 60 متری در شهران بر اساس آگهی های ثبت شده در آبان 1402، به شرح زیر است:

  • آپارتمان 60 متری، 2 خواب در شهران شمالی ، سال ساخت 1388، طبقه 1، دارای پارکینگ، انباری، متری 86 میلیون تومان، معادل 5 میلیارد تومان است. 
  • آپارتمان 60 متری، 1 خواب در شهران جنوبی ، سال ساخت 1382، طبقه 1، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، ۱۲ متر بالکن، حیاطی مشجر، متری 90 میلیون تومان، معادل 5 میلیارد و چهارصد میلیون تومان است. 
  • آپارتمان 60 متری، 1 خواب در شهران شمالی، بازسازی شده، سال ساخت 1387، طبقه همکف، دارای پارکینگ، پاسیو ۵ متری خواب مستر، انباری ،متری 80 میلیون تومان، معادل 5 میلیارد تومان است. 
سوپر اپلیکیشن آقای املاک