معرفی محله شهران

رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی در شهران(تهران)

اپلیکیشن آقای املاک
بنر آموزش املاک ( مقاله )

اجاره خانه در شهران

در شمال غربی تهران محله ای خوش آب و هوا به نام شهران قرار دارد. این محله که از لحاظ مراکز خرید، مراکز آموزشی و درمانی و... در شرایط مناسبی قرار گرفته نظر بسیاری از افرادی که به فکر خرید یا اجاره خانه در غرب تهران هستند به خود جلب کرده است. به دلیل آرامش و آسایشی که در خیابان ها و کوچه های محله شهران حکم فرماست، این محله مناسب افرادیست که از شلوغی و ازدحام شهر تهران به دور هستند.. با عبور بزرگراه آبشناسان از وسط محله شهران، این منطقه به دو قسمت شهران شمالی و شهران جنوبی تقسیم شده است. رعایت اصول شهرسازی، خیابان های وسیع و کوچه های دلباز و دنج این محله را به یکی از محله های پرطرفدار برای سکونت تبدیل کرده است. میانگین قیمت خرید و اجاره خانه در شهران به دلیل عواملی مانند دسترسی مناسب به اتوبان همت و باکری ، آب و هوای بسیار مساعد، مراکز خرید و... رو به بالا می باشد.

رهن آپارتمان در شهران

محله شهران در شمال غربی تهران در دامنه جنوبی رشته کوه البرز و در منطقه ۵ شهرداری قرار گرفته است. این محله نوساز و خوش آب و هوا محله‌ای محبوب و پرطرفدار میان افراد است، به علاوه بافت آپارتمان های نوساز و مدرن این محله موجب شده افراد اولویت خود را برای خرید، اجاره و یا رهن آپارتمان در شهران بگذارند. این محله درست مناسب افرادیست که به دنبال، دسترسی مناسب به بزرگراهها و خیابان های اصلی، منطقه خوش آب و هوا همراه با مراکز تفریحی و ورزشی می گردند. به تعبیری خیابان ها و زمین های خالی و مهمتر از همه پارک جنگلی کوهسار واقع در محله شهران برای ورزش، پیاده‌روی، اوقات فراغت و لذت بردن از تفریحات پرواز بسیار مناسب می باشد. همچنین این محله از لحاظ دسترسی به بزرگراه ها از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است.

قیمت اجاره ی آپارتمان در شهران

محله شهران یکی از بهترین محله ها برای سکونت اقشار متوسط به شمار می رود چرا که این محله تمامی امکانات رفاهی مانند، امکانات ورزشی، تفریحی، آموزشی و مراکز خرید را به صورت کامل و مجهز در خود جای داده است. موقعیت جغرافیایی شهران به گونه ایست که از شمال به ارتفاعات البرز از شرق به جنت آباد شمالی از غرب به کن و از جنوب به شهرزیبا متصل می شود. همچنین وجود مراکز مهم و اصلی مانند پارک جنگلی کوهسار، شهرک معروف او پی جی، دانشگاه آزاد اسلامی ،انبار نفت همگی در این محله قرار گرفته اند. با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب، دسترسی های آسان به بزرگراه و اتوبان های اصلی و مراکز ورزشی و تفریحی بسیار عالی میانگین قیمت خرید و قیمت اجاره ی آپارتمان در شهران رو به بالا می باشد.