صفحه

1

2

...

114

اجاره آپارتمان جنت آباد جنوبی

جنت آباد یکی از محله های سرشناس استان تهران به شمار می رود که به سه بخش جنت آباد جنوبی، جنت آباد مرکزی و جنت آباد شمالی تقسیم شده است. در حال حاضر جنت آباد جنوبی تهران یکی از محله های پرطرفدار در غرب استان تهران می باشد. محبوبیت این محله بیشتر به دلیل دسترسی محلی مناسبش است. این محله به دلیل نزدیکی به چند اتوبان و بزرگراه اصلی مانند بلوار آیت الله کاشانی، اتوبان حکیم، اتوبان ستاری، باکری و همت نظر بسیاری از افراد را برای سکونت به خود جلب کرده است. اما دسترسی محلی مناسب تنها دلیل محبوبیت آن نیست. این منطقه به علت امکانات رفاهی دیگر از جمله چندین مراکز خرید اصلی و بزرگ محبوبیت خود را برای شهروندان تهرانی دوچندان کرد. امروزه این محله یکی از بهترین محله های تهران برای زندگی محسوب می شود.

جنت آباد جنوبی منطقه چنده

جنت آباد جنوبی در شمال غربی و منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. این محله خوش آب و هوا همانند دیگر محله های غرب استان تهران از جمله بلوار فردوس  پونک، شهرزیبا، باغ فیض سرشناس و شناخته شده است.

بهترین محله جنت آباد جنوبی

جنت آباد جنوبی دارای چندین خیابان است که نسبت به سایر نقاط دیگر این محله محبوبیت بیشتری دارد. به عنوان مثال:

 میدان چهارباغ

 بلوار لاله

 لاله غربی

 لاله شرقی 

 از مناطق معروف جنت آباد جنوبی به شمار می روند.

جنت آباد جنوبی مترو

یکی دیگر از مزایای این محله خط ۴ متروی تهران می باشد که البته در حال احداث است. ایستگاه مترو جنت آباد جنوبی از ایستگاه ارم سبز خط ۴ آغاز و در میدان کانون محله شهر زیبا با خط ۶ مترو یک ایستگاه تقاطعی خواهد داشت که به سمت میدان چهارباغ جنت آباد در جنوب بزرگراه همت پیش خواهدرفت .

از طرفی بر اساس سند چشم‌انداز مترو تهران، خط ۴ مترو تا سال ۱۴۰۴ از میدان چهارباغ زیر بزرگراه همت به چهارراه ایرانپارس در تقاطع بلوار جنت آباد و بزرگراه نیایش گسترش خواهد یافت. بدیهیست که در آینده با اتمام ایستگاه مترو جنت آباد جنوبی محبوبیت آن دوچندان و قیمت خانه هایش چندیدن برابر خواهدشد. در نتیجه اگر برای سرمایه گذاری در این محله تردید دارید، این فرصت طلایی را از دست ندهید.

قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی

میانگین قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی همانند میانگین قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد شمالی و اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی به دلیل امکانات بسیار خوبی که در اختیار ساکنان خود قرار داده نسبت به سایر نقاط تهران متوسط رو به بالا می باشد. این محله تمام امکانات زندگی را به صورت یکجا برای افراد فراهم کرده است. موقعیت جغرافیایی مناسب ،امکانات رفاهی عالی، دسترسی محلی آسان به مراکز خرید بزرگ و اصلی مانند هایپر استار، مرکز خرید کوروش، مریم و سمرقند ، همگی این عوامل باعث شده این محله جذابیت بیشتری برای خرید به خصوص رهن و اجاره آپارتمان داشته باشند .

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی

از طرفی دیگر جنت آباد جنوبی به دلیل نزدیکی با کوهستان و تراکم ترافیک نسبتا کم از آلودگی کمتری نسبت به نقاط مختلف تهران برخوردار است. از طرفی میانگین قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی به دلیل  شهرسازی اصولی و مدرن متوسط رو به بالا می باشد. این محله از چندین منطقه خوب برای سکونت برخوردار است که نسبت به امکاناتی که در اختیار دارند قیمت آپارتمان در آن متغیر می باشد.

رهن جنت آباد جنوبی

همانطور که به آن اشاره کردیم جنت آباد یکی از محله های قدیمی در غرب استان تهران می باشد که به دلیل آب ‌وهوای مناسب و دسترسی خوب به چندین اتوبان و بزرگراه اصلی مانند بلوار آیت الله کاشانی، اتوبان حکیم، اتوبان ستاری، باکری و همت نظر بسیار از افراد را برای زندگی به خود جلب کرده است. یکی از نکات قابل توجه این محله تلفیق بافت مدرن و قدیمی آن می باشد به گونه ای که ساختار آپارتمان های آن تمام سلایق را در برمی گیرد. امروزه به دلیل افزایش قیمت خرید آپارتمان در تهران بسیاری از افراد به اجاره نشینی روی می آورند. در همین میان برخی از محله های تهران به دلیل شرایط مطلوب خود برای سکونت پرطرفدارتر هستند که این محله به همراه جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی نیز از این امر مستثنی نیست و در بین افراد از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است. 

اگر به فکر رهن یا اجاره آپارتمان در این محله هستید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه وبسایت آقای املاک سر بزنید تا با توجه به بودجه خود خانه دلخواه خود را در این محله پیدا کنید.

اجاره آپارتمان جنت آباد جنوبی

بافت آپارتمان های جنت آباد جنوبی همانند محله جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی ترکیبی از بافت نوساز و قدیمی است. این محله از دسترسی محلی بسیار خوبی برخوردار است به گونه ای که از شمال به اتوبان شهید همت، از شرق به اتوبان شهید ستاری و از غرب به اتوبان شهید باکری متصل می شود. اگر قصد اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی را دارید بد نیست بدانید که در این محله مناطق معروف و محبوبی مانند میدان چهار باغ ، بلوار لاله وجود دارند که نظر بسیاری از افراد را برای سکونت به خود جلب کرده اند. علاوه بر این، جنت آباد جنوبی از چندین مراکز ورزشی، تفریحی، فرهنگی و مراکز خرید اصلی مانند مرکز خرید سمرقند برخوردار است که همین امر موجب شده افراد برای اجاره آپارتمان در تهران به این محله روی آورند.

اجاره خانه جنت اباد جنوبی

قیمت اجاره خانه در جنت آباد جنوبی در مقایسه با محله های تهران متوسط رو به بالا است. امکانات رفاهی خوب ، فضای تقریبا نوساز این محله موجب شده متقاضیان برای خرید ملک در جنت آباد جنوبی رغبت بیشتری نشان دهند. البته قیمت اجاره خانه در جنت آباد جنوبی متغییر است. ساختمان های  ۳۰ ساله تا نوساز جنت آباد جنوبی می توانند سلیقه مشتریان را در جهت تغییرات قیمت اجاره ملک  برآورده کنند. این محله به دلیل خلوتی، عریض بودن کوچه‌ها و خیابان‌ها محله محبوب مستاجران می باشد.


سوالات متداول

 • آیا جنت آباد جنوبی مترو دارد؟

  در حال حاضر جنت آباد جنوبی دارای ایستگاه مترو نیست، اما یکی از ایستکاه های خط ۴ متروی تهران که هم اکنون در حال احداث است، در این محله قرار خواهد گرفت. ایستگاه مترو جنت آباد جنوبی از ایستگاه ارم سبز خط ۴ آغاز و در میدان کانون محله شهر زیبا با خط ۶ مترو، یک ایستگاه تقاطعی خواهد داشت و به سمت میدان چهارباغ جنت آباد در جنوب بزرگراه همت پیش خواهدرفت .

 • بهترین محله جنت آباد جنوبی کجاست؟

  جنت آباد جنوبی همانند سایر محله های شهر تهران دارای چندین خیابان مهم است که نسبت به سایر نقاط دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ، بلوار لاله ، لاله غربی ولاله شرقی  از مناطق معروف و سرشناس جنت آباد جنوبی به شمار می روند.

 • جنت آباد کجای تهران است؟

  محله جنت آباد در شمال غرب و منطقه ۵ شهرداری تهران واقع است این منطقه داری سه محله به نام های جنت آباد شمالی ، مرکزی و جنوبی تقسیم شده که از شمال به حصارک از شرق به بزرگراه ستاری از جنوب به سازمان برنامه و از غرب به بزرگراه باکری محدود می شود.

 • قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی چگونه است؟

  قیمت آپارتمان در جنت آباد جنوبی به دلیل امکانات بسیار خوبی که در اختیار ساکنان خود قرار داده نسبت به سایر نقاط تهران متوسط رو به بالا می باشد. این محله تمام امکانات رفاهی از جمله موقعیت جغرافیایی مناسب ، دسترسی محلی آسان به اتوبان ها و بزرگراه ها و همچنین مراکز خرید بزرگ و اصلی را در خود جای داده است.

 • مترو جنت آباد چه زمانی افتتاح می شود؟

  بر اساس آخرین آمارها از سوی مسئولان مربوطه تا سال ۱۴۰۲ خط ۴ مترو تهران ابتدا از خیابان آیت ا... کاشانی و سپس تا خیابان جنت آباد (میدان چهارباغ) امتداد خواهد یافت تا خواسته چند ساله ساکنان محدوده شمال غرب پایتخت را به مرور زمان برطرف کند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک