صفحه

1

2

...

98

اجاره آپارتمان جنت آباد مرکزی

جنت آباد مرکزی یکی از محله های غربی واقع در منطقه 5 شهرداری تهران است. این منطقه محله ای بسیار بزرگ در غرب شهر تهران می باشد. در حقیقت محله جنت آباد مرکزی یکی از محلات جنت آباد است که ما بین اتوبان همت و اتوبان آبشناسان قرار گرفته است. این منطقه با فاصله ای نه چندان دور از محله جنت آباد جنوبی ، شروع به توسعه و ساخت و ساز کرد. جنت آباد مرکزی به مرور زمان به دلیل توسعه معابر شهر تهران و گذر اتوبان های شهید همت و اتوبان آبشناسان از میان محله جنت آباد ، به محله ای مستقل تحت همان نام جنت آباد شد. محله جدید محله جنت آباد مرکزی لقب گرفت. شایان به ذکر است که محله جنت آباد مرکزی با محله‌های ‌فردوس، باغ فیض، پونک ، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه، شهران ، شهر زیبا مجاورت دارد.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان جنت آباد مرکزی و یا خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی هستید بد نیست بدانید که دسترسی به جنت آباد مرکزی از طریق بزرگراه همت و بزرگراه آبشناسان امکان پذیر می باشد. بلوار جنت آباد مرکزی با این دو بزرگراه دارای تقاطع است نکته قابل توجه این است که هر کدام از این بزرگراه ها جزء بهترین مسیرها برای دسترسی به محله جنت آباد مرکزی می باشند. این دو بزرگراه دسترسی جنت آباد مرکزی را به بسیاری از مناطق و محلات همجوار را برای این محله فراهم می کنند. همچنین دسترسی این محله به محلاتی از جمله سعادت آباد، گیشا، ونک و شهرک غرب از طریق این بزرگراه ها فراهم شده است.

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی تهران

اجاره خانه درجنت آباد مرکزی 

رهن و اجاره در جنت آباد مرکزی همانند اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی امروزه بازار داغی دارد. چرا که از امکانات شهروندی چه در رابطه با مراکز خرید چه در رابطه با مراکز درمانی و همچنین دسترسی به بزرگراه های مهم تهران برخوردار است. شاهین شمالی یکی از زیر محله های جنت آباد مرکزی به شمارمی رود که در غرب این محله قرار گرفته و از محله های خوب جنت آباد مرکزی به حساب می آید.

همچنین بلوار بعثت جنت آباد مرکزی یکی از خیابان های مهم و یکی از بهترین محله های جنت آباد مرکزی می باشد که در جنوب غربی این محله واقع شده است. همچنین بلوار کبیری طامه، خیابانی موازی با بلوار جنت آباد مرکزی تهران است که در شرق این محله قرار دارد. این بلوار مرز بین جنت آباد مرکزی تهران و شاهین شمالی است. از سوی دیگر خیابان ۳۵ متری گلستان یکی دیگر از خیابان های معروفی است که بلوار جنت آباد را به بزرگراه ستاری متصل می کند. این خیابان به نام خیابان ۲۰ متری گلستان نیز مشهور است. خیابان ۳۵ متری گلستان به دو بخش ۳۵ متری گلستان شرقی و ۳۵ متری گلستان غربی تقسیم شده است.

اگر هم در رابطه با وسائل حمل و نقل عمومی مانند ایستگاه مترو در این محله به عنوان یکی از بهترین محله های غرب تهران کنجکاو هستید باید بدانید که برای رسیدن به جنت آباد مرکزی با مترو بهترین مسیر، ایستگاه مترو شهید ستاری است. ایستگاه مترو شهید ستاری نزدیکترین ایستگاه مترو به جنت آباد مرکزی تهران می باشد.

آگهی اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی

امروزه تعدادی از وبسایت های تخصصی املاک مانند وبسایت آقای املاکآگهی اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی را در اختیار کاربران قرار می دهند. آقای املاک روزانه تعداد زیادی آگهی اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی را در اختیار مردم قرار می دهد. کاربران با مراجعه به صفحه آگهی اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی می توانند با انتخاب فیلترهای مورد نظر خود مانند متراژ، سال ساخت، قیمت، تعدا خواب ، آپارتمان مورد نظر خود را انتخاب کنند. 

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی

قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی همانند دیگر محله های شهر تهران به عواملی مانند ،سن بنا، لوکیشن، متراژ، دسترسی به خیابان ها و بزگراه های اصلی ، امکانان داخلی آپارتمان و ... متغیر است . اما در مجموع بر اساس گزارشات موجود در مرداد سال 1402 قیمت اجاره یک واحد مسکونی 68 متری با سال ساخت 1398 با مبلغ ودیعه: 400 میلیون تومان و اجاره ماهانه : 13 میلیون تومان در آژانس های املاک معامله می شود.

برای اطلاع از به روزترین قیمت اجاره آپارتمان درجنت آباد مرکزی تهران می تواندی به بالای همین صفحه مراجعه نمائید و با خیال راحت آپارتمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.


سوالات متداول

 • جنت آباد مرکزی کجاست

  جنت آباد مرکزی یکی از محله های غربی واقع در تهران است و با محله‌های ‌فردوس، باغ فیض، پونک ، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه ، شهران، شهر زیبا مجاورت دارد.

 • جنت آباد مرکزی منطقه چند است

  جنت آباد مرکزی یکی از محله های غربی واقع در منطقه 5 شهرداری تهران است. این منطقه محله ای بسیار بزرگ در غرب شهر تهران می باشد. در حقیقت محله جنت آباد مرکزی یکی از محلات جنت آباد است که ما بین اتوبان همت و اتوبان آبشناسان قرار گرفته است

 • نزدیکترین مترو به جنت آباد مرکزی

  برای رسیدن به جنت آباد مرکزی با مترو بهترین مسیر، ایستگاه مترو شهید ستاری است. ایستگاه مترو شهید ستاری نزدیکترین ایستگاه مترو به جنت آباد مرکزی تهران می باشد.

 • قیمت اجاره آپارتمان در جنت آباد مرکزی

  بر اساس گزارشات موجود در مرداد سال 1402 قیمت اجاره یک واحد مسکونی 68 متری با سال ساخت 1398 با مبلغ ودیعه: 400 میلیون تومان و اجاره ماهانه : 13 میلیون تومان در آژانس های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک