صفحه

1

2

...

332

بلوار فردوس کجاست

بلوار فردوس نام محله ای است در غرب استان تهران که به دلیل دسترسی محلی مناسب نسبت به سایر مناطق تهران برای سکونت بسیار پرطرفدار است. بلوار فردوس به دو بخش بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم شده است. بلوار فردوس از شرق به میدان صادقیه، از غرب به کوی ارم، از شمال به بلوار آیت‌الله کاشانی و بزرگراه علامه جعفری و از جنوب به بزرگراه شیخ‌فضل‌الله نوری و اتوبان تهران کرج محدود می‌شود.

امکانات رفاهی بلوار فردوس و دسترسی فوق العاده آن بازار اجاره آپارتمان در بلوار فردوس را رونق بخشیده است. بنابراین قیمت اجاره آپارتمان بلوار فردوس نیز به همین نسبت کمی از محلات مجاور بالاتر است. با توجه به بافت نوساز و قدیمی‌ساز و متراژهای مختلف در این محله، می‌توان خانه دلخواه خود را در بلوار فردوس شرقی و بلوار فردوس غربی پیدا کرد. 

بلوار فردوس منطقه چنده

بلوار فردوس یکی از بهترین محله های غرب تهران که در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. بلوار فردوس محله‎‌ای خوش آب و هواست که طرفداران بسیار زیادی دارد .بیشتر بافت این محله نوساز است و خانه‌های آپارتمانی در کوچه‌ و خیابان های آن به وفور دیده می‌شود. تفاوت دو بخش شرقی و غربی محله بلوار فردوس در حجم ترافیک و تراکم فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و جمعیت آن است. بلوار فردوس غربی به نسبت محله بلوار فردوس شرقی آرام‌تر و ترافیک کمتری دارد.

مترو بلوار فردوس

یکی از اولین مناطقی که در تهران صاحب مترو شد صادقیه بود، بنابراین دسترسی بلوار فردوس شرق به مترو صادقیه کمتر از ۵ دقیقه است. با گسترش خطوط مترو علاوه بر ایستگاه صادقیه، ایستگاه ارم سبز در بلوار شقایق فردوس غرب برای ساکنان محله مهیا شده و جزو امکانات رفاهی بلوار فردوس به شمار می رود.

پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی موجود در مترو صادقیه و مترو ارم سبز نیز عبور و مرور بین این محله و سایر محلات را آسان تر کرده‌اند. همچنین وجود سه بزرگراه در محدوده‌ی محله بلوار فردوس نیز کار را برای افرادی که با خودروی شخصی تردد می‌کنند راحت تر کرده است.

اجاره آپارتمان در بلوار فردوس 

اجاره آپارتمان در بلوار فردوس نیز همانند اجاره آپارتمان در جنت آباد جنوبی و اجاره آپارتمان در شهرک غرب با توجه به ویژگی‌ها و شاخصه‌های ملک قیمت‌گذاری می‌شود. برای اجاره آپارتمان در بلوار فردوس با تنوع و تعداد زیاد ساختمان‌ها روبه‌رو خواهید شد به همین منظور مشکلی برای انتخاب آپارتمان نخواهید داشت. محله بلوار فردوس با ویژگی‌های منحصر به فرد و متفاوتش، فضاهای مسکونی ایده‌آلی را برای افراد با سلایق مختلف فراهم کرده است: بخش شرقی بلوار برای کسانی که به دنبال مراکز خرید و خدمات شهری هستند ایده‌آل تر است و بخش غربی این بلوار بیشتر برای کسانی که به دنبال فضایی دنج با رفت و آمد کمتر هستند، مناسب تر است.

محله بلوار فردوس محله‌ای با سطح قیمتی متوسط رو به بالاست که با وجود مجتمع‌ها و آپارتمان‌های مسکونی مدرن و فراوان، پیدا کردن متراژهای مختلف آپارتمان در آن کار دشواری نیست و بازار رهن و اجاره در این محله پررونق است.این محله به دلیل موقعیت جغرافیایی خود از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است.ساکنین بلوار فردوس به دلیل نزدیکی به انواع مراکز اداری و تجاری از کلیه امکانات و همچنین دسترسی‌های بسیار خوبی برخوردارند.

برای آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس می‌توانید به وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس

اجاره خانه در بلوار فردوس شرق

قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس شرق معمولا بیشتر از قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس غرب است. دلیل آن هم شلوغی، ازدیاد مراکز تجاری و نزدیکی بلوار فردوس شرق به صادقیه و مناطق اصلی تهران می باشد. با مشاهده تعداد آگهی‌های رهن و اجاره آپارتمان این محله در وبسایت آقای املاک متوجه خواهید شد که بلوار فردوس شرق در سطح محله‌های پرطرفدار غرب تهران به حساب می آید.

 یکی از ویژگی های بارز محله بلوار فردوس شرق، دسترسی مستقیم آن به متروی صادقیه و همچنین ایستگاه و پایانه‌های تاکسی و اتوبوسرانی در کنار ایستگاه مترو است. به علاوه در ایستگاه تاکسی نزدیک مترو، می‌توان سوار بر تاکسی‌هایی شد که ساکنان محل را تا سر کوچه‌های این محله می‌رسانند. 

خیابان های مهم بلوار فردوس شرق

از خیابان‌های اصلی محله بلوار فردوس شرق می توانیم به:

 1. خیابان ابراهیمی

 2. خیابان حسینی

 3. خیابان وفاآذر

 4.  خیابان مالکی

 5.  خیابان رامین

 6.  خیابان جهرمی

 7.  خیابان ولیعصر

 8.  خیابان حسن آباد اشاره کنیم.

اجاره آپارتمان در بلوار فردوس غرب

بلوار فردوس غرب، با احداث بزرگراه ستاری، از بخش شرقی بلوار جدا شد و البته از سال ۹۸ با تصویب شورای شهر به نام زنده یاد ناصر حجازی (سرمربی تیم استقلال) بلوار حجازی نام‌گذاری شد. محله بلوار فردوس غرب، از شمال به بزرگراه علامه جعفری، از شرق به بزرگراه ستاری، از غرب به کوی ارم و از جنوب به اتوبان تهران-کرج منتهی می‌شود.

بلوار فردوس غرب بافت نسبتا متفاوتی نسبت به فردوس شرق دارد. در قسمت غربی بلوار فردوس غرب فروشگاه و مراکز خرید کمتری وجود دارد، به همین دلیل دنج و خلوت‌تر است.در رابطه با سطح قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس غرب باید بگوییم قیمت اجاره آپارتمان در این محله متوسط رو به بالا است به دلیل آنکه علاوه بر ساکتی و دنج بودن تمامی امکانت رفاهی مانند آموزشی، تفریحی، مراکز خرید، دسترسی محلی و... را در بردارد.

خیابان های بلوار فردوس غرب

۱. خیابان بهار شمالی (اسپندارفر)

۲.خیابان بهار جنوبی (اسپندارفر)

۳. خیابان ورزی شمالی

۴. خیابان ورزی جنوبی

۵. خیابان پروانه

۶. بلوار شقایق

۷. خیابان لاله 

با مراجعه به این محله در کوچه پس کوچه های آن آپارتمان و برج های لاکچری نوساز و مدرن و پنت هاوس زیادی مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال برج سولماز یکی از معرف ترین برج های غرب تهران است که در آن سلبریتی های مطرح و به نام کشور ساکن اند.


سوالات متداول

 • بلوار فردوس کجاست؟

  بلوار فردوس نام محله ای است در غرب استان تهران که به دلیل دسترسی محلی مناسب نسبت به سایر مناطق تهران برای سکونت بسیار پرطرفدار است. بلوار فردوس به دو بخش بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم شده است. بلوار فردوس از شرق به میدان صادقیه، از غرب به کوی ارم، از شمال به بلوار آیت‌الله کاشانی و بزرگراه علامه جعفری و از جنوب به بزرگراه شیخ‌فضل‌الله نوری و اتوبان تهران کرج محدود می‌شود.

 • بلوار فردوس منطقه چنده؟

  بلوار فردوس در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. بیشتر بافت این محله نوساز است و خانه‌های آپارتمانی در کوچه‌ و خیابان های آن به وفور دیده می‌شود. تفاوت دو بخش شرقی و غربی محله بلوار فردوس در حجم ترافیک و تراکم فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و جمعیت آن است. بلوار فردوس غربی به نسبت محله بلوار فردوس شرقی آرام‌تر و ترافیک کمتری دارد.

 • مترو بلوار فردوس کجاست؟

  این محله دارای دو ایستگاه مترو می باشد. ایستگاه مترو صادقیه در ضلع شرقی بلوار فردوس شرق قرار دارد. همچنین ایستگاه مترو ارم سبز در بلوار شقایق فردوس غرب برای رفاه حال ساکنان این محله مهیا شده و جزء امکانات رفاهی مهم بلوار فردوس غرب به شمار می رود.

 • محله های اطراف بلوار فردوس کدام اند؟

  از محله های اطراف بلوار فردوس می توانیم به محله صادقیه، بلوار اباذر، مهران، بهنام، کوی ارم، آیت‌الله کاشانی ، سازمان برنامه اشاره کنیم.

 • اجاره و قیمت رهن کامل آپارتمان در بلوار فردوس  چقدر است؟

  میانگین قیمت اجاره آپارتمان در بلوار فردوس نسبت به سایر نقاط تهران متوسط رو به بالا می باشد این محله به دلیل مجتمع‌ها و آپارتمان‌های مسکونی مدرن و فراوان خود موجب شده بازار رهن و اجاره در این محله پررونق باشد. ساکنین بلوار فردوس به دلیل نزدیکی به انواع مراکز اداری و تجاری از کلیه امکانات و همچنین دسترسی‌های بسیار خوبی برخوردارند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک