معرفی بلوار فردوس

رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی در بلوار فردوس(تهران)

اپلیکیشن آقای املاک
بنر آموزش املاک ( مقاله )

اجاره آپارتمان در بلوار فردوس

به احتمال خیلی زیاد نام بلوار فردوس به گوشتان خورده است. این بلوار یکی از معروف ترین بلوارها در غرب شهر تهران به شمار می رود. بلوار فردوس که در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته به دو بخش بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق تقسیم شده است. بلوار فردوس پرتقاضاترین محله برای خرید و رهن و اجاره آپارتمان است . چرا که این محله تمام امکانات از مراکز خرید اصلی گرفته تا مراکز درمانی، آموزشی ، فرهنگی و مذهبی را به صورت یکجا در خود جای داده است. تقاضا برای اجاره آپارتمان در بلوار فردوس متفاوت است . اجاره آپارتمان در بلوار فردوس غرب بیشتر مناسب افرادیست که دنج بودن و خلوتی را در اولویت زندگی خود قرار می دهند در حالی که اجاره آپارتمان در بلوار فردوس شرق به دلیل وجود ایستگاه مترو صادقیه ، ترمینال اتوبوسرانی و تاکسیرانی و خط ویژه بی آر تی ،مراکز خرید، رستوران، مراکز درمانی از تراکم جمعیت بیشتری برخوردار است و بیشتر مناسب افرادیست که ترجیح می دهند تمامی امکانات رفاهی در نزدیکی محل سکونتشان قرار گرفته باشد.

رهن آپارتمان بلوار فردوس

موقعیت جغرافیایی بلوار فردوس به گونه ایست که از شمال به بلوار آیت الله کاشانی و بزرگراه علامه جعفری از شرق به صادقیه از غرب به بزرگراه باکری و از جنوب به اتوبان تهران-کرج متصل می شود. این دسترسی مناسب موجب شده بیشتر افراد به سمت خرید، اجاره و رهن آپارتمان بلوار فردوس اقدام نمایند. بلوار فردوس که به دو قسمت بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم شده خواهان بسیار زیادی برای سکونت دارد. زیرا این منطقه از یک سو به بزرگراه و اتوبان های اصلی مانند تهران_کرج، ستاری، باکری و حکیم وصل می شود و از طرفی دارای بافت مدرن و نوساز می باشد. چند شاخصی که بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب را نسبت به یکدیگر متمایز می کند حجم ترافیک، تعداد فروشگاه‌ها و رستوران‌ها و مراکز درمانی می باشد. در حقیقت بلوار فردوس غرب نسبت بلوار فردوس شرق خلوت تر است . اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به آرامش و دنج بودن محل زندگی بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهید بلوار فردوس غرب گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. اما اگر به محله ای پر تردد و شلوغ همراه با امکانات رفاهی زیاد علاقه مندید، بلوار فردوس شرق بهترین گزینه برای شما می باشد.

قیمت اجاره در بلوار فردوس

امکانات متعدد و ایده آل و همچنین دسترسی آسان به بلوار فردوس موجب شده بازار خرید، رهن و اجاره آپارتمان در این محله همیشه داغ باشد. ایستگاه های مترو صادقیه واقع در بلوار فردوس شرق و ایستگاه ارم سبز واقع در بلوار فردوس غرب باعث شده دسترسی به این منطقه برای همگان امکان‌پذیر باشد. علاوه بر این از مهم ترین شاخص بلوار فردوس می توانیم به مراکز خرید آیریک سنتر واقع در فردوس شرق و هایپراستار واقع در بزرگراه باکری اشاره کنیم. فروشگاه هایپر استار به دلیل تنوع مواد خوراکی، لوازم بهداشتی ، پوشاک و … تمام مایحتاج و نیازهای روزانه ساکنین را برطرف کرده است.بدیهی است که تمامی این عوامل بر روی قیمت خرید و قیمت اجاره در بلوار فردوس تاثیرگذار باشند.