صفحه

1

2

...

146

اجاره آپارتمان پاسداران 

برای اجاره خانه در پاسداران تهران همانند اجاره آپارتمان در دولت (کلاهدوز) نکاتی را باید مدنظر قرار دهید. محله پاسداران یکی از محله های مشهور تهران است که قسمتی از آن در منطقه ۳ و قسمت دیگر در منطقه ۴ شهرداری قرار گرفته. البته قسمت شمالی خیابان پاسداران نیز در محدوده منطقه یک تهران قرار گرفته است. پاسداران از بهترین محله های تهران برای زندگی می شود به همین دلیل قیمت آپارتمان در پاسداران تهران جزء گرانترین خیابان های تهران به شمار می رود.

خیابان پاسداران که در محله پاسداران قرار گرفته، یکی از خیابان های شمالی جنوبی در شمال شرق تهران است این خیابان از بزرگراه همت و در مجاورت سه راه ظرابخانه آغاز می شود. خیابان پاسداران در طول مسیر خود از خیابان های گل نبی ، خیابان موسوی (منتهی به میدان هروی) خیابان اختیاریه جنوبی ، خیابان شهید کلاهدوز ، خیابان دولت و خیابان عابدینی زاده به بزرگراه صدر می رسد. در تمام طول این مسیر محله پاسداران نیز در ضلع شرقی خیابان پاسداران قرار دارد. خیابان پاسداران با عبور از بزرگراه صدر وارد حریم منطقه یک تهران و محله فرمانیه می شود. این خیابان با عبور از محله فرمانیه و عبور از خیابان لواسانی در منطقه یک تهران ، وارد محله حصار بوعلی شده و در مجاورت محله های نیاوران و آجودانیه تا میدان باهنر به انتهای خود می رسد. خیابان پاسداران از طولانی ترین خیابان های شمال شرق تهران است که محدوده وسیعی از این مناطق را نیز با نام خیابان پاسداران می شناسند.

قیمت اجاره آپارتمان در پاسداران تهران

رهن آپارتمان در پاسداران

محله پاسداران جزء محله های گرانقیمت و لوکس تهران است، و از آنجایی که محله‌های متعددی را در دل خود جای داده ، هر خانواده‌ایی با هر سطح درآمدی نمی‌توانند در این محله ساکن شوند. ساکنین پاسداران شاهد ترافیک بالا نیستند. اگر به دنبال اجاره خانه در تهران و پاسداران را انتخاب کرده ایدباید بدانید که این محله از خانه‌هایی با متراژ بالا برخوردار است و دارای بافتی مدرن و سنتی می باشد به گونه ای که برخی از بخش‌های این محله قدیمی و بخش‌های بسیار زیاد آن مدرن و لوکس و دارای لاکچری ترین پنت هاوس است. از آنجایی که این خیابان از طول بسیار زیادی برخوردار است و جنوب آن به سه را‌ه ضرابخانه و شمال آن به فرمانیه در منطقه یک شهرداری تهران می‌رسد بنابراین در مسیر شاهد محله‌های متعدد زیادی هستید، در حقیقت زمانی که از جنوب پاسداران به سمت شمال این خیابان حرکت می‌کنید در مسیر بخشی از آن یک طرفه و بخش‌های دیگر به صورت دو طرفه در نظر گرفته شده است.

پاسداران از محله های بسیار خوش مسیر شمال شرق تهران است که بهترین مسیر ورودی آن از طریق خیابان همت و سه راه ضرابخانه است که امکان دسترسی پاسداران را از جنوب این محله فراهم کرده است. میدان نوبنیاد و بزرگراه صدر نیز ورودی شمالی این محله می باشند. محله پاسداران از سمت شمال از طریق بزرگراه صدر دسترسی بسیار خوبی دارد.

پاسداران به لحاظ وضعیت حمل و نقل عمومی نیز در جایگاه مناسبی قرار دارد. میدان نوبنیاد در شمال این محله امکان دسترسی به حمل و نقل عمومی را به این خیابان فراهم می کند. همچنین پایانه نوبنیاد به دلیل وجود ایستگاه مترو نوبنیاد دارای ظرفیت بسیار مناسبی در حمل و نقل عمومی است.

قیمت رهن و اجاره در پاسداران تهران

قیمت اجاره آپارتمان در پاسداران تهران مانند قیمت آپارتمان در پاسداران متغیر است چرا که به عواملی مانند متراژ، سن ساختمان ، لوکیشن، دسترسی های محلی ، امکانات داخلی ساختمان و... بستگی دارد از آنجایی که لوکیشن این منطقه در شمال شرق تهران قرار گرفته در دسته مناطق اعیان‌نشین و با اصالت قرار می‌گیرد.در نتیجه میانگین قیمت اجاره در آن بالا م باشد. با نگاهی به سایت آقای املاک متوجه خواهید شد که خانه‌های با متراژ بالای ۱۰۰ متر در این محدوده بیشتر به چشم می‌خورد.

رهن آپارتمان پاسداران نسبت به برخی از محله های مجاور خود گران تر است. به‌ عنوان مثال قیمت اجاره آپارتمان 163 متری نوساز در پاسداران در آگهی‌های اجاره آپارتمان در آقای املاک در مرداد 1402 با مبلغ رهن: 1،000،000،000 تومان و اجاره ماهانه 92،000،000 در بنگاه های املاک معامله می شود. البته که قطعا آپارتمان‌هایی با قیمت‌های بالاتر به‌دلیل امکانات بیشتر نیز در این محله وجود دارند.

اجاره آپارتمان 50 متری در پاسداران

در این محله همانگونه که متراژهای مختلفی وجود دارد بنابراین در رابطه با متراژ در این منطقه کاملا دستتان باز است. به دلیل شرایط اقتصادی بیشتر افراد ترجیح می دهند در مناطق بالاشهر متراژهای پایین تری را برای سکونت انتخاب کنند. طبق آخرین گزارش ها برای اجاره آپارتمان 50 متری در پاسداران 15 ساله در آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک در مرداد ماه 1402 با رهن کامل : 600 میلیون تومان معامله می شود.


سوالات متداول

 • پاسداران کجاست

  پاسداران یکی از محله های وسیع در شمال تهران است که از شمال به میدان نوبنیاد و از جنوب به بزرگراه همت ختم می‌شود.

 • پاسداران منطقه چنده

  پاسداران، مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و بخش شمالی آن در منطقه یک شهرداری تهران قرار گرفته‌است.

 • بهترین منطقه پاسداران

  خیابان گلستان بهترین محله‌ی پاسداران می باشد. به گونه ای که بیشتر ساکنین و مشاوران املاک، گلستان را گران‌قیمت‌ترین خیابان پاسداران می‌دانند!

 • قیمت اجاره آپارتمان در پاسداران تهران

  قیمت اجاره آپارتمان 163 متری نوساز در پاسداران در آگهی‌های اجاره آپارتمان در آقای املاک در مرداد 1402 با مبلغ رهن: 1،000،000،000 تومان و اجاره ماهانه 92،000،000 در بنگاه های املاک معامله می شود. البته که قطعا آپارتمان‌هایی با قیمت‌های بالاتر به‌دلیل امکانات بیشتر نیز در این محله وجود دارند.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک