صفحه

1

2

...

97

اجاره آپارتمان در قیطریه

اجاره آپارتمان در قیطریه برای افراد ثروتمندی که به دنبال اجاره آپارتمان در تهران هستند بهترین گزینه می باشد چرا که این منطقه یکی از مناطق شمالی تهران می باشد و در منطقه یک شهرداری قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی این محله به گونه ای است که از سمت شمال به خیابان قیطریه (بلوار صبا و شمال پارک قیطریه)، از سمت جنوب به خیابان جهانتاب، از سمت شرق به بلوار قیطریه و از سمت غرب به خیابان شریعتی منتهی می شود و با محلات ‌الهیه، اختیاریه، حکمت تجریش، زرگنده و چیذر مجاورت دارد. این منطقه به دلیل امکانات رفاهی و شهروندی مساعد و مطلوب مانند مراکز اداری ، تجاری ، فضای سبز، سینما ، مراکز تفریحی و ... میزبان سکونت افراد ثروتمند تهران می باشد. قیطریه که همه آن را به عنوان محله های مرفه نشین و با اصالت شهر تهران می شناسند دارای ساختمان های بزرگ ، مغازه ها و رستوران های لوکس می باشد .

تمام این سازه های مدرن به زیبایی شهر و خیابان در شب کمک بسزایی کرده است . قیطریه کمی پایین تر محلات نیاوران و فرمانیه قرار گرفته و به دلیل دو طرفه بودن تمام بزرگراه ها و خیابان های اطراف شما می توانید به راحتی از هر چهار طرف به این منطقه دسترسی داشته باشید. 

ساکنین محله قیطریه تهران به دو سبک متفاوت در کنار هم زندگی می کنند برخی از آن ها خانوادهای قدیمی می باشند که قدمت سکونتشان در این منطقه زیاد است و بیشتر در خانه های ویلایی سکونت دارند برخی دیگر از اهالی نیز جوان تر بوده و به تازگی در این محله ساکن شده اند که بیشتر به سراغ خرید یا اجاره آپارتمان می روند.

قیمت اجاره آپارتمان در قیطریه تهران

اجاره خانه در قیطریه

به دلیل امکانات و شرایط خاص محله قیطریه به یکی از بهترین محله های تهران تبدیل شد و ساخت و ساز در محله قیطریه به سرعت افزایش پیدا کرد به گونه ای که در اواخر دهه ۷۰ دیگر هیچ زمینی برای ساخت و ساز در قیطریه باقی نمانده بود. دهه ۸۰ و ۹۰ دهه های نوسازی در قیطریه بود. ساختمان های تک طبقه تا سه طبقه قدیمی یا به اصطلاح ملک های کلنگی در قیطریه نوسازی شدند در نتیجه بافت محله قیطریه در این دو دهه به سمت نوسازی سوق پیدا کرد.

از بهترین و اصلی ترین خیابان های قیطریه می توانیم به بلوار اندرزگو ، خیابان شریعتی ، خیابان قیطریه ، بلوار صبا ، بلوار کاوه ، بزرگراه صدر ، خیابان چیذر ، خیابان قلندری شمالی ، خیابان سلیمانی غربی ، خیابان خراسانی ، خیابان موسیوند ، خیابان خلیلی ، خیابان فاطمیه ، خیابان کریمی و خیابان سهیلی اشاره کنیم. همچنین در رابطه با مهم ترین مراکز خرید قیطریه می توان از مرکز خرید سانا و مرکز خرید خانه الماس نام برد.

قیمت اجاره آپارتمان در قیطریه

قیمت اجاره آپارتمان در قیطریه همانند قیمت خرید آپارتمان در قیطریه  بسیار گران است. قیمت خانه و آپارتمان در قیطریه از سطح متوسط تهران بسیار بالاتر می باشد اما به دلیل امکانات بالای قیطریه این محله همیشه متقاضی برای خرید و اجاره مسکن را به همراه دارد. البته باید یادآور شد که قیمت خانه و آپارتمان در قیطریه به نسبت محله هایی مانند فرمانیه، نیاوران ،زعفرانیه ، محمودیه و کامرانیه بالا نیست ، با این حال قیطریه همانند این محله ها جزء محله های بسیار خوب جهت سکونت به حساب می آید.

میانگین قیمت اجاره در اطرلف بلوار‌های اصلی مانند بلوار صبا، بلوار کاوه، بلوار اندرزگو و بلوار ۳۵ متری قیطریه، تقریباً از سایر قسمت‌های این منطقه مرفه‌نشین، بالاتر است. در حقیقت هر چقدر به سمت بافت سنتی قیطریه می‌رویم، ارزش املاک تا حدودی پایین‌تر می‌آید. که این بافت را می‌توانید در قسمت شرقی این محله جستجو کنید.

به طور کلی، هنگام خرید یا اجاره آپارتمان در قیطریه یا اجاره آپارتمان در چیذر یا هر محله دیگری باید بدانید که عوامل مختلفی در قیمت نهایی یک ملک تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال متریال به کار رفته در ساختمان، شمالی یا جنوبی بودن ملک، گذر خیابان، سهولت دسترسی به خیابان‌های اصلی، سن بنا و حتی چشم انداز خانه. چشم انداز به وضوح در افزایش بهاء آپارتمان‌هایی که ویوی پارک قیطریه را دارند، مشهود می باشد.

اجاره اپارتمان ۵۰ متری در قیطریه

برای اجاره اپارتمان ۵۰ متری در قیطریه باید بودجه کافی در اختیار داشته باشید. طبق آخرین آمار در مرداد ماه سال 1402 برای اجاره اپارتمان ۵۰ متری در قیطریه با عمر بنای 5 سال باید مبلغ 450 میلیون تومان رهن و  10 میلیون تومان اجاره ماهانه پراخت کرد. شما می توانید برای اطلاع از به روزترین قیمت آگهی های اجاره خانه در قیطریه به بالای همین صفحه مراجعه نمائید.


سوالات متداول

 • قیطریه تهران بالا شهر است؟

  بله . محله قیطریه تهران در شمال شهر تهران واقع شده و در منطقه یک شهرداری قرار گرفته است و با محلات معروفی مانند چیذر، نیاوران ،فرمانیه و شریعتی همجوار می باشد.

 • بهترین خیابان قیطریه؟

  خیابان‌های بلوار اندرزگو، خیابان قیطریه، خیابان شریعتی، بلوار کاوه، بلوار صبا، خیابان چیذر، بزرگراه صدر، خیابان سلیمانی غربی، خیابان قلندری شمالی، خیابان خلیلی، خیابان موسیوند، خیابان خراسانی، خیابان سهیلی، خیابان کریمی و خیابان سهیلی بهترین خیابان قیطریه می باشند.

 • جاهای دیدنی قیطریه؟

  پارک قیطریه یکی از بهترین و معروف ترین مکان های گردشگردی و تفریحی تهران می باشد. همچنین فرهنگسرای ملل ، سینما جوان و سینما شش بعدی جزء مناطق تفریحی و دیدنی محله قیطریه محسوب می شوند.

 • اجاره اپارتمان ۵۰ متری در قیطریه

  طبق آخرین آمار در مرداد ماه سال 1402 برای اجاره اپارتمان ۵۰ متری در قیطریه با عمر بنای 5 سال باید مبلغ 450 میلیون تومان رهن و  10 میلیون تومان اجاره ماهانه پراخت کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک