صفحه

1

2

...

150

اجاره آپارتمان در فرمانیه

فرمانیه محله ای مرفه نشین همراه با بافتی نوساز و لاکچری است. این محله که در شمال شهر تهران و منطقه یک شهرداری قرار گرفته همانند محله های ، کامرانیه، نیاوران به  یکی از محله های شیک و  گرانقیمت شهر تهران مشهور است. فرمانیه میزبان برج ها و آپارتمان های لوکس، پنت هاوس گرانقیمت است برج دوقلوی فرمان ، برج آسمان که عنوان دومین برج بلند مسکونی در ایران را از آن خود کرده و همچنین برج های نگین و زنبق از سازه های معروف و شناخته شده محله فرمانیه هستند .موقعیت جغرافیایی، آب و هوای مناسب، امکانات رفاهی مدرن و مجهز برای ساکنین و همچنین وجود مراکز مهمی مانند چندین سفارت خانه، بیمارستان ، مراکز خرید معتبر و لوکس ، مراکز فرهنگی و آموزشی، تفریحی و ورزشی متعدد موجب شده قیمت خرید و اجاره خانه در فرمانیه بسیار بالا باشد.

اگر خواهان اجاره آپارتمان در فرمانیه و یا خرید آپارتمان در فرمانیه هستید، آشنایی با خیایان‌های آن بی ضرر نیست، به عنوان مثال مهم‌ترین خیابان های این محله از چهارراه فرمانیه یعنی تقاطع خیابان‌های شهید لواسانی و تقاطع پاسداران شروع و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو ادامه پیدا می‌کند. از دیگر خیابان‌های مهم و لاکچری محله فرمانیه تهران عبارتند از:

 • خیابان عسگریان
 • خیابان سنبل
 • دیباجی شمالی
 • خیابان کوهستان
 • شهید ظهری
 • مهماندوست
 • نارنجستان
 • تنگستان
 • آذرمینا
 • بازدار

قیمت اجاره آپارتمان در فرمانیه تهران

اجاره خانه در فرمانیه

محله فرمانیه علاوه بر ظاهر زیبا و لوکس خانه های خود ، دارای امکانات رفاهی سطح بالا می باشد. بیشتر آپارتمان ها و برج های محله فرمانیه دارای امکاناتی چون سونا، جکوزی، استخر، سالن های ورزشی، سیستم های هوشمند و سینمای خانگی های مجلل می باشند. موقعیت جغرافیایی، آب و هوای مساعد ،دسترسی و امکانات فوق لاکچری این محله در قیمت خرید، رهن و اجاره خانه در فرمانیه تاثیرگذار هستند. گرچه بافت محله فرمانیه نوساز و مدرن است اما در برخی از کوچه‌ پس کوچه های آن شاهد بافت سنتی نیز خواهید بود . برج آسمان، برج‌های دوقلوی فرمان، برج مسکونی تجاری_اداری کوه نور، برج نگین، برج زنبق و مجتمع مسکونی فرمانیه در این منطقه قرار گرفته اند.

فرمانیه تمام امکانات رفاهی را به صورت مدرن و لاکچری برای ساکنین در اختیار گذاشته است . لازم به ذکر است در این محله چند سفارت خانه مهم مانند سفارت ایتالیا ،سفارت هلند ، سفارت نروژ ، سفارت سوئد، سفارت جمهوری چک و سفارت ترکمنستان قرار گرفته ست.

همچنین پارک سنبل در تقاطع خیابان سلمان‌پور ظهیر (سنبل) و خیابان فرمانیه ، بوستان صدر در تقاطع دیباجی شمالی و اتوبان صدر و بوستان امام علی در نبش چهارراه کامرانیه از مراکز تفریحی این محله به شمار می روند. از مراکز خرید واقع در این منطقه نیز می توانیم به میدان میوه و تره‌بار شهید لواسانی، شهروند فرمانیه، مرکز خرید آرتمیس فرمانیه، برند سنتر فرمانیه و پارک سنتر فرمانیه اشاره کنیم.

رهن و اجاره آپارتمان در فرمانیه تهران

رهن و اجاره آپارتمان در فرمانیه تهران همانند اجاره آپارتمان در نیاوران امروزه طرفداران زیادی میان ثروتمندان دارد. تمام خیابان‌های محله فرمانیه تهران ظاهری زیبا و ارزشمند دارند، در حقیقت بهترین خیابان برای سکونت به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر به دنبال خیابانی برای پیاده‌روی همراه با امکانات بیشتر هستید، خیابان درختی فرمانیه گزینه بهتری است. این خیابان دارای پیاده‌روهای وسیع و راحت، فضای سبز متعدد و دارای مراکز خرید زیبا و مدرن است. همچنین اگر به خرید اجناس لوکس علاقه مند هستید، خیابان آفریقا یا مقدس اردبیلی را در نظر بگیرید. این خیابان‌ها به مراکز خرید برند و انواع محصولات لوکس معروف می باشند. همچنین اگر به بناهای تاریخی علاقه دارید می‌توانید خیابان اندیشه یا خیابان سهروردی شمالی مراجعه کنید؛ این خیابان‌ها دارای بناهای تاریخی از جمله موزه ملی ایران، مجموعه شاهنامه، قلعه نرسیده و باغ موزه شهر تهران می باشند.

در نتیجه، بهترین خیابان فرمانیه برای سکونت به شما به نیاز و علایق شما بستگی دارد. با در نظر گرفتن اولویت خود می‌توانید خیابان مورد علاقه خود را برای سکونت انتخاب کنید. شایان به ذکر است که خیابان سنبل فرمانیه از آن دسته خیابان هایی است که در زمره خیابان های بسیار لوکس فرمانیه و شهر تهران قرار دارد.

قیمت اجاره آپارتمان فرمانیه تهران

قیمت اجاره آپارتمان فرمانیه تهران گران است. علا اصلی این گرانی ها در محله فرمانیه نیز ، خوش آب و هوا بودن و متراژ بالای واحد‌های مسکونی در آن می باشد. عوامل دیگری مانند دسترسی مناسب به سایر نقاط تهران بر افزایش قیمت آپارتمان در این محله تاثیر گذاشته است. براساس گزارش‌های به دست آمده از وبسایت آقای املاک ، در مرداد سال 1402 قیمت اجاره آپارتمان‌ 250 متری نوساز در این منطقه ، با مبلغ رهن 4 میلیارد تومان و اجاره ماهانه 200 میلیون تومان معامله می شود همچنین برای یک واحد مسکونی 16 ساله با متراژ 100 متر باید ودیعه : 800 میلیون تومان و اجاره ماهانه 30 میلیون تومان هزینه کرد. البته که با وجود آپارتمان‌های لوکس با متراژ بالاتر، قیمت‌های بالاتر نیز به چشم می‌خورد.

جهت خرید یا قیمت اجاره آپارتمان فرمانیه تهران بهتر است با مشاوران املاک حرفه ای مشورت نمائید، چرا که این محله در زمره گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران به حساب می آید و باید محتاط تر عمل کرد. درست است که با سکونت در این محله، تجربه یک زندگی لوکس و رویایی را خواهید داشت، اما بهتر است قبل از هر اقدامی با رجوع به سایت های تخصصی املاک، مانند پلتفرم آقای املاک از مشاوران آن در رابطه با قیمت‌ خرید و و یا اجاره آپارتمان در فرمانیه مشورت بگیرید. با بررسی امکانات و قیمت اجاره ملک در فرمانیه، یک سرمایه گذاری بدون ریسک همراه با سکونت لاکچری را تجربه خواهید کرد.

اجاره آپارتمان 80 متری در فرمانیه

عوامل مختلفی بر قیمت اجاره آپارتمان در فرمانیه از جمله متراژ، لوکیشن، سن بنا، طبقه، میزان دسترسی به خیابان های اصلی ، امکانات داخلی ساختمان و حتی چشم انداز و... موثر هستند. اما بر اساس آخرین گزارشات در مرداد سال 1402 اجاره آپارتمان 80 متری در فرمانیه با سال ساخت (1379)، بازسازی شده در خیابان عسگریان با رهن کامل یک میلیارد و دویست میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.


سوالات متداول

 • چهارراه فرمانیه کجاست

  چهارراه فرمانیه (کامرانیه) (تقاطع) در محله چیذر تهران و خیابان لواسانی، تقاطع بازدار واقع شده است که به‌ صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌ کنندگان خدمات ارائه می‌دهد.

 • بهترین خیابان فرمانیه

  خیابان عسگریان، خیابان سنبل، دیباجی شمالی، خیابان کوهستان، شهید ظهری، مهماندوست،نارنجستان، تنگستان، آذرمینا، بازدار بهترین خیابان های محله فرمانیه تهران به شمار می روند.

 • قیمت اجاره آپارتمان فرمانیه تهران

  در مرداد سال 1402 قیمت اجاره آپارتمان‌ 250 متری نوساز در این منطقه ، با مبلغ رهن 4 میلیارد تومان و اجاره ماهانه 200 میلیون تومان معامله می شود همچنین برای یک واحد مسکونی 16 ساله با متراژ 100 متر باید ودیعه : 800 میلیون تومان و اجاره ماهانه 30 میلیون تومان هزینه کرد.

 • اجاره آپارتمان 80 متری در فرمانیه

  در مرداد سال 1402 اجاره آپارتمان 80 متری در فرمانیه با سال ساخت (1379)، بازسازی شده در خیابان عسگریان با رهن کامل یک میلیارد و دویست میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک