صفحه

1

2

...

47

اجاره آپارتمان در فرشته

اگر می‌خواهید برای اجاره آپارتمان در تهران اقدام کنید و به دنبال محلی می گردید که ظاهرش با بقیه جاها متفاوت باشد، خیابان فرشته تهران برای شما بهترین گزینه خواهدبود. در این منطقه انواع مال‌ها و پاساژهایی با ساختمان‌های بلند و درهای بزرگ دیده می شود که برای خرید و گشت و گذار جالب است. خیابان فرشته یک خیابان لوکس در محله الهیه واقع در شمال شهر و منطقه یک تهران می باشد که در بیشتر ساعت از شبانه روز دارای ترافیک است. این‌ خیابان دارای خانه‌های شیک و پاساژهای مدردن و لوکس است و یکی از گران‌ترین محله‌های تهران به حساب می آید. اگر بخواهید با خودروی شخصی به خیابان فرشته بروید می توانید از خیابان‌ ولیعصر، اتوبان چمران یا اتوبان صدر به این خیابان دسترسی پیدا کنید. از طرفی با وسایل حمل و نقل عمومی نیز می‌توانید از مترو ایستگاه صدر پیاده شوید و از آ‌ن‌جا خود را به فرشته برسانید. در رابطه با بی‌آر‌تی هم ایستگاه پارک وی نزدک‌ترین ایستگاه به این منطقه است. 

برای افرادی که قصد رهن خانه در فرشته را دارند باید بگوییم که سه خیابان معروف در اطراف فرشته وجود دارند یکی از این خیابان ها خیابان بوسنی هرزه‌گوین است که در آن برج‌های بلند با فضاهای باز گسترده ساخته شده اند. به عنوان مثال یکی از ساختمان‌های معروف این خیابان پارک مینیاتور است که در واقع حیاطش همانند پارک می باشد. خیابان دیگر، خیابان آقابزرگی است که در آن برج‌های معروف تهران وجود دارند. خیابان چناران نیز یک خیابان باصفا و سرسبز در فرشته می باشد.

علاوه بر این امکانات رفاهی بسیار مناسبی مانند مراکز خرید برند در این خیابان قرار دارند. به عنوان مثال مجتمع سام سنتر یکی از گرانترین پاساژهای تهران است که در آن برندهای معروفی از پوشاک و عطر و ادکلن، برندهای گران ساعت یا اکسسوری‌ها وجود دارند. بنابراین اگر طرفدار خرید اجناس برند هستید مراجعه به این مرکز خرید را از دست ندهید.

قیمت اجاره آپارتمان در فرشته تهران

اجاره خانه در فرشته

اگر به دنبال خرید آپارتمان در فرشته یا اجاره خانه در فرشته یا همان خیابان فیاضی هستید باید بدانید که این خیابان از آن دسته خیابان های گران قیمتی است که دارای برج ها و سازه های فوق لوکس، پنت هاوس لاکچری و متنوع می‌باشد. برج های این خیابان از جمله برج ها و سازه های بسیار گران قیمت تهران به شمار می روند در خیابان فرشته تهران تردد بسیار بالا می باشد، همچنین لوکیشن خیابان فرشته تهران به صورتی می باشد که شما می توانید به راحتی به آن جا تردد کنید محله فرشته (فیاضی) از شمال به الهیه، از جنوب به بزرگراه مدرس و خیابان جردن، از غرب به خیابان ولیعصر و از شرق به سه راهی فرشته، خیابان های شریفی منش و مهدیه منتهی می شود.

اجاره خانه فرشته

برای اجاره خانه فرشته باید بودجه بسیار بالایی در اختیار داشته باشید. خیابان فرشته تهران که همه آن را به محله فرشته نیز می شناسند، از معروف ترین محله های الهیه است؛ این خیابان در موازات بزرگراه مدرس قرار داشته که با گذر از این بزرگراه، به راحتی می توانید خانه های لاکچری و برج های فرشته مانند برج های دوقلوی تهران را مشاهده کنید.

بهترین خیابان های فرشته

از بهترین خیابان های فرشته جهت خرید و اجاره خانه در فرشته تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • خیابان امین 
 • خیابان تختی
 • خیابان چناران
 • خیابان کوهیار با باغ برج هرمس
 • خیابان آقا بزرگی و برج باغ فرشته پالاس آن
 • خیابان بوسنی و هرزگوین و مجتمع مسکونی پارک مینیاتور
 • انتهای خیابان جردن و برج های دوقلوی تهران و برج الهیه

در این میان از لاکچری ترین خیابان فرشته تهران می‌توان به خیابان کوهیار اشاره کرد؛ این خیابان به دلیل دسترسی و امکانات مناسب خود توانسته به یکی از معروف ترین خیابان های محله فرشته تهران تبدیل شود. منطقه فرشته تهران یکی از محله هایی است که برای افراد ثروتمند تهران گزینه عالی می باشد. چرا که کوچه های خیابان فرشته از جمله کوچه های زیبا در تهران بوده که از امکانات بسیار متنوعی برخوردار می‌باشند.

اجاره آپارتمان فرشته

قیمت اجاره آپارتمان در فرشته تهران یکی دیگر از نکات مهمی است که لازم است در رابطه با آن بحث شود. در وهله اول باید بدانید که قیمت ها قطعا بالاست؛ در این مورد شکی نیست که خیابان فرشته از جمله محله های لوکس بالاشهر تهران است.

بر اساس آخرین گزارش ها در وبسایت تخصصی آقای املاک در مرداد ماه 1402 قیمت یک واحد مسکونی 105 متری نوساز با ودیعه 500،000،000 تومان و اجاره ماهانه 50،000،000 تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

جهت راهنمایی بیشتر، خریداران خانه و آپارتمان و سرمایه گذاران، وبسایت آقای املاک آگهی های قیمت خرید و فروش آپارتمان و نرخ رهن و اجاره در آپارتمان ها و برج های خیابان فرشته را برای شما تفکیک کرده است. در صفحه آگهی های قیمت اجاره آپارتمان در فرشته تهران ، شما می‌توانید در سمت راست صفحه قیمت های مختلف املاک با کاربرهای مختلف را مشاهده کنید.

ابتدا با توجه به بودجه خود و متراژ مورد نظرتان، آگهی ها را فیلتر کنید، سپس امکانات فایل های ملکی را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.


سوالات متداول

 • خیابان فرشته تهران کجاست

  خيابان فرشته یکی از خیابان های معروف محله الهیه در شمال شهر تهران است که از خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، در غرب آغاز شده و به محدوده پل رومی در شرق منتهی می‌شود.

 • خیابان فرشته تهران منطقه چند است

  خیابان فرشته یا همان خیابان مرتضی فیاضی در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد و از شمال به الهیه، از جنوب به بزرگراه مدرس و خیابان جردن، از غرب به خیابان ولیعصر و از شرق به سه راهی فرشته، خیابان های شریفی منش و مهدیه منتهی می شود.

 • مسیر رفتن فرشته تهران با مترو

  برای رفتن به محله فرشته با مترو، نزدیک ترین ایستگاه، ایستگاه مترو صدر در خیابان شریعتی است. با کمی پیاده روی 500-600 متری می‌توانید خود را به انتهای خیابان فرشته (خیابان شهید فیاضی) برسانید. علاوه بر این نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله فرشته، ایستگاه مترو شریعتی است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در فرشته تهران

  بر اساس آخرین گزارش ها در وبسایت تخصصی آقای املاک در مرداد ماه 1402 قیمت یک واحد مسکونی 105 متری نوساز با ودیعه 500،000،000 تومان و اجاره ماهانه 50،000،000 تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک