صفحه

1

2

...

74

اجاره اپارتمان جردن

اجاره آپارتمان در جردن ، همانند اجاره آپارتمان در نیاوران تهران با توجه به تورم حاکم بر بازار، تصمیم بسیار مهم و پرهزینه‌ای است که باید قبل از اقدام محل سکونت به‌خوبی مورد بررسی قرار بگیرد. جردن به دلیل امکانات رفاهی مطلوب و مناسب خود موجب شده که بسیاری از افراد با آن آشنایی داشته باشند. اجاره آپارتمان در جردن ،بین متقاضیانی که قصد اجاره آپارتمان در تهران را دارند بسیار بالا است.

این محله به دلیل برخورداری از آب‌و‌هوای مساعد و بوستان‌های متنوع و امکانات رفاهی فراوان، بهترین گزینه جهت اجاره آپارتمان و سکوت می باشد. برخلاف تصور همگان با وجود آنکه محله جردن جزء محلات بالاشهر تهران به حساب می‌آید؛ اما به‌راحتی می‌توان آپارتمان‌هایی با متراژ پایین نیز پیدا کرد؛ همین ویژگی مثبت موجب می‌شود حتی با بودجه محدود نیز در محله دلخواه خود ملکی مورد نظر را اجاره نمائید. به همین منظور وبسایت آقای املاک در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ در نتیجه می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره آپارتمان در جردن یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان جردن بر اساس منطقه و سال ساخت را در قسمت بالای همین صفحه مشاهده نمائید.

اجاره خانه جردن

اگر قصد اجاره خانه در جردن را دارید باید بدانید که این محله با محله های توانیر، امانیه، الهیه و داوودیه همسایه است. بخش کوچکی از جردن در نزدیکی الهیه قرار دارد و همه آن را با نام جردن شمالی می شناسند و جزء منطقه یک تهران محسوب می شود از سوی دیگر قسمت جنوبی جردن که بعد از همت قرار گرفته جزئی از منطقه 6 تهران به شمار می رود. 

امروزه بسیاری از افرادی که از بودجه بالایی برای رهن و اجاره آپارتمان در تهران کنار گذاشته اند به خوبی می دانند که محله جردن از محله‌های مناسب جهت اجاره خانه می باشد. این منطقه دارای تعداد زیادی مراکز آموزشی، سفارتخانه ها و برج های اداری ، تجاری می باشد.

اگر قصد اجاره خانه در جردن را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با این محله آشنا شوید به عنوان مثال این محله در کنار ویژگی های مثبت و مزایای متعدد خود دارای ترافیک سنگین است پس بهتر است در  هنگام اجاره اپارتمان در جردن علاوه بر مزایا به معایب آن نیز توجه کنید.

در رابطه با دسترسی های محلی جردن باید بگوییم که دسترسی های این محله شامل بزرگراه مدرس، میدان آرژانتین، بزرگراه حقانی، خیابان وزرا، خیابان ظفر، خیابان گاندی، میدان ونک، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، بزرگراه همت، امانیه و الهیه می شود.

رهن و اجاره آپارتمان در جردن تهران

رهن و اجاره آپارتمان در جردن

همانگونه که به آن اشاره کردیم جردن از محله های شمال شهر تهران می باشد که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. جردن شمالی در منطقه یک و جردن جنوبی در منطقه 6 تهران قرار گرفته و بخش زیادی از این خیابان در منطقه 3 تهران واقع شده که بلوار میرداماد و خیابان ظفر را قطع می‌کند.

این محله دارای تعدادی سفارتخانه، برج های شیک با پنت هاوس، خانه های ویلایی و مراکز آموزشی و ...می باشد و به دلیل نوع ساخت جدید و انواع سازه ها در این محله، بافت آن به صورت یکدست است. محله جردن از محله‌های لاکچری نشین تهران به حساب می آید که اجاره کردن آپارتمان در آن نیاز به بودجه بالایی دارد. البته یکی از دلایل مهمی که قیمت آپارتمان در این محله بالاست بخاطر موقعیت محله است.

از سوی دیگر به دلیل بالا بودن امکانات شهری مناسب و دسترسی های راحت جردن بدیهی است که قیمت رهن و اجاره آپارتمان در جردن بالا باشد. جردن به دلیل نوع معماری های خاص خود مشهور است. بسیاری از مراکزهای دولتی و مهم به دلیل موقعیت خوب این محله واقع شده اند به عنوان مثال وجود سفارت خانه هایی از جمله سفارتخانه‌های یونان ، فیلیپین ، کنیا ، سری‌لانکا ، مکزیک ایتالیا ،عمان ، اروگوئه ،  سوریه ، کویت، نیجریه ، لهستان،سودان، قطر، بحرین، ونزوئلا و ... در این محله مستقر هستند.

اجاره آپارتمان مبله در جردن

اگر بخواهیم از مزایا و معایب اجاره آپارتمان مبله در جردن به شما بگوییم باید گفت از مزایای اجاره آپارتمان مبله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به خرید اثاثیه منزل
  • نداشتن دغدغه اسباب کشی
  • نداشتن هزینه‌های جابه‌جایی اسباب و اثاثیه

اما اگر بخواهیم از معایب اجاره آپارتمان مبله بگوییم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شاید وسایل با سلیقه شما همخوانی نداشته باشد
  • احتمال بروز مشکلات بهداشتی
  • و همچنین احتمال بروز مشکلات امنیتی 

اجاره سوئیت ارزان در جردن

اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در جردن هستید حتما بر این مسئله واقف هستید که این خیابان بزرگ تهران در منطقه یک شهرداری پایتخت واقع شده است و از جنوب به میدان آرژانتین و پایانه بیهقی، از شرق به بلوار میرداماد و اتوبان مدرس از غرب به خیابان ولیعصر و از شمال به پل پارک وی محدود می‌شود.

شاید یکی از گرایش های بسیار زیاد اجاره روزانه سوئیت مبله در جردن ریشه در منطقه استراتژیک این خیابان داشته باشد. گفتنی است که سفارتخانه‌ها و خانه‌های سفرا و دیپلمات‌های خارجی بسیاری در این خیابان قرار دارد و خارجی‌های بسیاری به دنبال خرید خانه ویلایی در این منطقه هستند و از سوی دیگر اجاره آپارتمان مبله در جردن در این منطقه به خارجی‌ها و اجاره بها گرفتن به دلار و یورو در این خیابان و خیابان‌های اطراف آن بسیار باب و مد روز است.

همانند تمام قراردادهای اجاره، اجاره سوئیت در جردن تهران نیز تابع شرایط و قوانین خاصی است. بدین معنا که اجاره سوئیت در جردن بدون ارائه مدارک شناسایی امکان پذیر نخواهد بود.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک