شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

62

اجاره آپارتمان در میرداماد

اجاره آپارتمان در میرداماد تهران همانند اجاره آپارتمان در ظفر پرتقاضا است. بسیاری از افراد علاقه دارند که در محیطی دنج و آرام سکونت داشته باشند در مقابل برخی از افراد نیز قصد دارند در محله‌ای سکونت داشته باشند که بیشتر بافت آن را بافت تجاری تشکیل بدهد تا راحت‌تر بتوانند به محل کار خود دسترسی داشته باشند؛ محله میرداماد تهران از همان محله های سرزنده تهران است که بیشتر بافت آن را ساختمان های تجاری تشکیل می دهد. میرداماد یکی از لوکس‌ترین و در عین حال قدیمی ترین محله شهر تهران است که در شمال شرق و منطقه سه شهرداری قرار دارد؛ قدمت این محله به زمان قاجار باز می‌گردد؛ نام قدیم محله میرداماد داوودیه بود که به دلیل آب‌وهوای خوب پادشاهان از آن به عنوان مکانی برای ییلاق استفاده می‌کردند. به مرور زمان و گسترش شهرنشینی و ساختش و ساز، در زمان پهلوی بلواری در این محله ساخته شد که نام آن را ششم بهمن گذاشتند؛ به نوعی این بلوار، مسیر اتصال بین آبادی های چالهرز، ضرابخانه و دروس به ونک بود و در میان ساکنین شهر شهرت زیادی داشت.

امروزه محله میرداماد تهران از سمت شمال به قلهک، از سمت جنوب به بزرگراه همت، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی متصل می‌شود. اگر قصد خرید آپارتمان در میرداماد و یا ااجاره اپارتمان میرداماد را دارید بد نیست بدانید که مهم‌ترین خیابان های میرداماد جردن، مصدق، ظفر، فرید افشار و بلوار مینا می باشند.

یکی از مزایای بسیار خوب این محله جهت خرید یا اجاره آپارتمان میرداماد، دسترسی بسیار مناسب آن به سایر نقاط تهران است؛ به گونه‌ای که اگر بخواهید از خودروی شخصی خود برای رسیدن به میرداماد استفاده کنید، بهترین مسیر دسترسی، استفاده از بزرگراه همت است؛ همچنین اگر بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی بهره مند شوید، می‌توانید از ایستگاه مترو میرداماد واقع در خط 1 مترو استفاده کنید به واسطه این ایستگاه شما می توانید در سریعترین زمان به نقاط مختلف تهران مراجعه کنید.

اجاره آپارتمان میرداماد

اجاره خانه میرداماد

برای افرادی که قصد اجاره یا رهن خانه در میرداماد را دارند باید بدانند که در این بلوار خیابان های مشهوری وجود دارد که میانگین قیمت آپارتمان در آنها از میانگین قیمت خانه و آپارتمان در میرداماد بالاتر است. به عنوان مثال خیابان های نفت یا خیابان دکتر مصدق، خیابان جردن و خیابان شمس تبریزی و خیابان البرز از جمله خیابان هایی هستند که جزء بهترین محلات میرداماد به حساب می آیند. اگر بخواهیم از مراکز تجاری مهم محله میرداماد تهران با شما سخن بگوییم باید به مجتمع تجای رز میرداماد، بازار میوه و تره بار میرداماد و مرکز خرید میرداماد اشاره کنیم.

جالب است بدانید که بسیاری از ساکنین تهران، این منطقه را با شرکت‌های بسیار بزرگ و مهم، مزون‌های لباس عروس و پاساژهای متعدد می‌شناسند. در حقیقت میرداماد دارای امکانات رفاهی متنوعی است که مهمترین آنها عبارتند از:

اجاره آپارتمان در میرداماد نفت شمالی

اجاره آپارتمان در میرداماد نفت شمالی محبوب است چرا که این منطقه از مناطق پر اهمیت در حوزه تجارت در شهر تهران می باشد . نفت شمالی ساختمان های مسکونی و شرکت های لوکس و پردرآمدی را در خود جای داده است. به دلیل وجود مراکز تجاری و اداری متعدد در این منطقه ، جمعیت زیادی در این محل به صورت روزانه رفت و آمد می کنند.

علاوه بر این میدان مادر بلوار میرداماد که از سمت شرقی و غربی هم مرز می باشند ، اصلی ترین و البته پرترافیک ترین خیابان های این محله می باشند. یکی دیگر از خیابان های پر رفت و آمد این محله خیابان جلفا است که یکی از خیابان های جنوبی میرداماد به حساب می آید که بار ترافیک مرکزی را به بزرگراه رسالت راهنکمایی می کند . ساختار جمعیتی این منطقه به تعبیری از قشر مرفه جامعه محسوب می شود. شایان به ذکر است که بلوار میرداماد دارای پمپ بنزین، ایستگاه تاکسی ، اتوبوس ، BRT و مترو است.

قیمت اجاره آپارتمان در میرداماد تهران

قیمت اجاره آپارتمان در میرداماد تهران بالا است البته قیمت ملک در انتخاب محله و اجاره خانه نقش بسیار مهمی دارد؛ با توجه به موقعیت جغرافیایی میرداماد، قیمت رهن و اجاره در میرداماد به نسبت بالاتر از برخی از محله های مجاور است؛ بر اساس آخرین آمارها در مرداد سال 1402 قیمت یک واحد مسکونی 125 متری نوساز با ودیعه: 1،500،000،000 تومان و اجاره ماهانه 21،000،000 تومان در بنگاه های املاک معامله می شود. البته قیمت رهن خانه در میرداماد به عواملی مانند متراژ، لوکیشن ، سن ساختمان ، متریال به کار رفته در داخل ساختمان و... متغیر می باشد.

برای دسترسی به فایل‌های بیشتر می‌توانید به بالای همین صفحه از وبسایت آقای املاک مراجعه نمائید.


سوالات متداول

 • میرداماد تهران کجاست

  میرداماد یکی از لوکس‌ترین و در عین حال قدیمی ترین محله شمال شهر تهران است که بیشتر بافت آن را ساختمان های تجاری تشکیل می دهد.

 • میرداماد منطقه چنده

  میرداماد در منطقه سه شهرداری تهران واقع شده و از سمت شمال به قلهک، از سمت جنوب به بزرگراه همت، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی متصل می‌شود.

 • بهترین خیابان میرداماد تهران

  خیابان نفت یا خیابان دکتر مصدق، خیابان جردن و خیابان شمس تبریزی و خیابان البرز از جمله خیابان هایی هستند که جزء بهترین محله های میرداماد به حساب می آیند. میانگین قیمت آپارتمان در میرداماد تهران در مقایسه با سایر مناطق شمالی تهران متوسط است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در میرداماد تهران

  بر اساس آخرین آمارها در مرداد سال 1402 قیمت یک واحد مسکونی 125 متری نوساز با ودیعه: 1،500،000،000 تومان و اجاره ماهانه 21،000،000 تومان در بنگاه های املاک معامله می شود. البته قیمت اجاره آپارتمان در میرداماد تهران به عواملی مانند متراژ، لوکیشن ، سن ساختمان ، متریال به کار رفته در داخل ساختمان و... متغیر می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک