صفحه

1

2

...

179

اجاره آپارتمان در چیتگر

یکی از مناطقی که به سرعت به سمت پیشرفت حرکت کرد و به نوعی مدرن بودن را در اولویت خود قرار داد، محله چیتگر تهران بود. در حال حاضر شهرک و برج های فراوانی در این منطقه ساخته شده اند که فضایی ایده آل و رویایی را برای سکونت مردم فراهم کرده اند. امکانات رفاهی این محله به گونه ای است که مردم از زندگی در آن نهایت لذت را خواهندبرد تا جایی که ساکنانش خرید و یا اجاره خانه در آن را به دیگر افراد نیز پیشنهاد می کنند.

در یک دهه گذشته باتوجه به افزایش ساخت و ساز در محله چیتگر، جمعیت زیادی به این منطقه روی آوردند . همین افزایش جمعیت باعث رونق کسب و کار از جمله مراکز تفریحی، خدماتی و مراکز خرید شد. امکانات رفاهی مطلوب این محله از جمله دسترسی به اتوبان و بزرگراه های اصلی ، مراکز تفریحی بزرگ، مراکز خرید متعدد و... باعث به وجود آمدن شهرک هایی شده که هر کدام امکانات و شرایط  مربوط به خود را دارند. . چیتگر دارای برج های لوکس بسیاری است که ساکنین خیلی از آنها چشم اندازی زیبا و با شکوه از دریاچه زیبای چیتگر، پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی را در اختیار دارند.برج تریتیوم یکی از مشهور ترین برج های چیتگر است که در بخش غربی دریاچه قرار گرفته و در آن از مصالح ساختمانی درجه یک و خاص استفاده شده است.

اجاره خانه در چیتگر

برای کسی که قصد اجاره خانه در چیتگر را دارد، چند موضوع در اولویت انتخاب قرار دارد. مهم است که منطقه منتخب:
•    موارد و انتخاب‌های زیادی برای بازدید و بررسی داشته باشد.
•    در محله امنی واقع شده باشد.
•    دسترسی به امکانات حمل و نقل شهری داشته باشد.
•    به امکانات مورد نیاز شهرنشینی اعم از مراکز خرید، مدرسه، باشگاه و مراکز تفریحی نزدیک باشد.
•    قیمت رهن و اجاره آن با عرفی که از یک خانه اجاره‌ای انتظار می‌رود تفاوت چندانی نداشته باشد.
•    قابلیت تمدید اجاره برای چند سال متوالی را داشته باشد تا تعداد دفعات اسباب کشی کمتری را متحمل شود.
•    به اندازه کافی سکوت و آرامش داشته باشد.
البته میزان اهمیت هر کدام از موارد بالا برای افراد متفاوت می‌تواند مختلف باشد. اما در خصوص اجاره خانه در چیتگر باید گفت که تقریباً همه موارد فوق در این منطقه در بهترین سطح خود تامین شده است. یعنی به طور کلی منطقه چیتگر برای زندگی از هر نظر منطقه مورد تاییدی است.

مزیت اصلی اجاره آپارتمان در چیتگر

یکی از مزایای اجاره آپارتمان در چیتگر همانند اجاره آپارتمان در شهرک راه آهن  این است که در کنار آپارتمان های متراژ بالا از خانه هایی با مساحت کوچک برای اجاره برخوردار است.این امکانات دست مردم را برای انتخاب در خرید، رهن و اجاره سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران باز گذاشته است.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان در چیتگر هستید وبسایت آقای املاک شما را از به روزترین آگهی های رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر مطلع خواهدکرد.

اجاره آپارتمان در چیتگر شمالی

محله چیتگر شمالی یکی از قدیمی ترین شهرک ها در غرب شهر تهران است. بر اساس گفته ها قدمت چیتگر به حدود ۱۲۰ سال پیش برمی گردد. با گذشت زمان زمین های این منطقه توسط شرکت های خودروسازی مانند ایران خودرو و سایپا خریداری شد به همین دلیل است که فضای کنونی چیتگر شمالی بیشتر فضای صنعتی به خود گرفته است.

امکانات رفاهی چیتگر شمالی

در سالهای اخیر این محله به دلیل قیمت های نسبتا مناسبش نسبت به سایر مناطق غربی تهران میزبان اجاره نشینهای زیادی بوده . محله چیتگر شمالی دارای مراکز تفریحی و ورزشی مانند زمین چمن مصنوعی، باشگاه ورزشی شهدای چیتگر و چندین فروشگاه و مراکز خرید است که مایحتاج روزانه ساکنان خود را برطرف می کند. این محله که در منطقه ۲۱ شهرداری تهران قرار گرفته بیشتر مناسب افرادیست که رفت و آمد و دسترسی های محلی را در اولویت زندگی خود قرار می دهند. چیتگر شمالی از سمت شمال به اتوبان تهران_کرج از سمت غرب به شهرک ویلاشهر از سمت شرق به بلوار ایران خودرو و از سمت جنوب به جاده مخصوص کرج منتهی می شود.

اجاره آپارتمان در چیتگر جنوبی

محله چیتگر جنوبی که همانند چیتگر شمالی در منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده و دو بزرگراه تهران_کرج و جاده قدیم کرج را در مجاورت خود دارد، ذدارای جمعیتی معادل ۲۵۰۰ نفر می باشد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این محله از سمت شمال به بزرگراه شهید لشگری، از سمت جنوب به بزرگراه فتح، از سمت شرق به بلوار ایران خودرو و از سمت غرب به شهر قدس متصل می شود.

قیمت اجاره آپارتمان در چیتگر جنوبی

قیمت اجاره آپارتمان در چیتگر جنوبی همانند محله های دیگر نسبت به سال ساخت و نوع مصالح به کار رفته متفاوت است . برای کسب اطلاعات بیشتر از جدیدترین آگهی های قیمت اجاره آپارتمان در چیتگر جنوبی و جستجوی خانه دلخواه خود در این محله می‌توانید با مشاوران املاک وبسایت آقای املاک در ارتباط باشید.

اجاره اپارتمان در دریاچه چیتگر

این روزها با گسترش امکانات شهری در غرب استان تهران و پیشرفت روز افزون منطقه ۲۲، میزان تقاضا برای اجاره آپارتمان در محدوده دریاچه چیتگر همانند اجاره آپارتمان در دهکده المپیک افزایش یافته است . املاک این منطقه بر اساس آخرین استاندارد های جهانی ساخته شده است .دریاچه مصنوعی چیتگر یکی از مکان های دیدنی این محله می باشد. دریاچه شهدای خلیج فارس یا همان دریاچه چیتگر تهران، محیطی بسیار مناسب برای گردشگران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به شمار می رود و با چشم اندازه فوق‌العاده و مراکز تفریحی و رفاهی خود به مکانی محبوب برای زندگی تبدیل شده است.

قیمت اجاره آپارتمان در چیتگر

قیمت اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر

برج‌ها، ساختمان‌های مسکونی و شهرک‌های زیبا در اطراف دریاچه چیتگر نیز نظر بسیاری از سرمایه گذاران و مستاجران را به خود جلب کرده است. همچنین بسیاری از کارمندان ادارت دولتی و شرکت های خصوصی در اطراف اتوبان همت و اتوبان تهران_ کرج این محله را برای اجاره انتخاب می کنند.  اگر قصد اجاره آپارتمان در محدوده منطقه چیتگر را دارید ، برج های اطراف دریاچه چیتگر جزء بهترین مناطق برای زندگی محسوب می شوند.  برای اطلاع از آخرین قیمت های رهن و اجاره آپارتمان در اطراف دریاچه چیتگر به صفحه جستجوی آگهی ها در وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.

اجاره آپارتمان در برج‌های چیتگر

اساس شهرسازی در منطقه چیتگر، برج‌سازی در آن است. زندگی در برج چه در قالب صاحب‌خانه و چه به شکل اجاره‌ای قواعد خاص خود را دارد. در حقیقت اجاره آپارتمان در برج به این معنی است که می‌پذیرید در فرهنگ یک شهر کوچک با قوانین خاص آن زندگی کنید.
تعداد برج‌ها در چیتگر بسیار زیاد است. هرکدام هم قیمت و شرایط خاص خود را دارند. اگر در خصوص مورد خاصی به اطمینان رسیدید و آن را برای اجاره پسندیدید، حتماً از اهالی برج، مدیر، لابی من و حتی باغبان آن در خصوص قوانین، امنیت و سطح کیفی زندگی در آن برج به دقت سوال کنید.

اجاره سوئیت در چیتگر 

به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و وسعت بالای زمین های چیتگر بسیاری از تولید کنندگان، انبوه سازان و مستاجران اقدام به ساخت و ساز و اجاره کردن ساختمان‌های بلند در این منطقه کرده اند. استقبال مردم از محله چیتگر موجب شد ساخت برج های لاکچری با متراژهای مختلف و همچنین خانه های متراژ پایین و حتی سوئیت مانند روز به روز در حال افزایش باشد.

این محله علاوه بر برج های لاکچری و لوکس از خانه هایی با مساحت کوچک و سوئیت شکل نیز برخوردار است. بسیاری از افراد با توجه به شرایط زندگی خود در جستجوی پیدا کردن سوئیت مناسب با سلیقه خود برای اجاره هستند. امروزه تقاضای اجاره سوئیت در محله چیتگر به دلیل دسترسی عالی به اتوبان های بزرگ و امکانات رفاهی دیگر بالا می باشد.برج های بزرگ و آپارتمان های کوچک بسیار زیادی در این منطقه موجود هستند که می‌توانید با توجه به شرایط مالی خود ملک مورد نظر خود را انتخاب و اجاره کنید. اگر شما به فکر اجاره سوئیت در چیتگر هستید، فرصت را از دست ندهید و با مشاوران حرفه ای و باسابقه آقای املاک مشورت کنید.

اجاره پنت هاوس دریاچه چیتگر 

امروزه بازار مسکن منطقه ۲۲ تهران به ویژه حاشیه دریاچه مصنوعی چیتگر بسیار داغ است. در محدوده این دریاچه برج های خیره کننده زیادی ساخته شده‌اند که با چشم انداز فوق العاده خود نسبت به برج های دیگر متمایز شده و البته قیمت بالاتری دارند . از چشمگیر ترین مزایای سکونت در برج های منطقه چیتگر باید به دسترسی آسان به تمام نقاط شهر اشاره کرد. اکثر برج های این محله دارای پنت هاوس هستند و در آن ها از متریال بسیار با کیفیت استفاده شده است. معماران این برج ها، فضای داخلی پنت هاوس را به بهترین شکل  ممکن طراحی کرده اند تا جایی که نسبت به برخی از پنت هاوس های شمال شهر نیز برابری می کند.

همان طور که ذکر شد، چشم انداز های بی نظیر پنت هاوس این برج ها دیدگان هر کسی را به خود خیره نگه می دارد . اگر قصد اجاره پنت هاوس در اطراف دریاچه چیتگر را دارید، پیشنهاد می کنیم وارد وبسایت آقای املاک شوید و از جدیدترین قیمت آگهی های اجاره اطلاع یابید.


سوالات متداول

 • قیمت رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر چقدر است؟

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر همانند سایر محله های شهر تهران به امکانات ملک از جمله سن بنا، موقعیت جغرافیایی، متراژ، تعداد خواب ، دسترسی محلی به بزرگراه های اصلی و... بستگی دارد. در محله چیتگر هر چه به دریاچه و پارک جنگلی نزدیک شوید قیمت رهن و اجاره آپارتمان در آن محدوده بیشتر خواهدشد.

 • چرا تقاضا برای رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر زیاد است؟

  تقاضای بالای رهن و اجاره آپارتمان در منطقه چیتگر بیشتر به دلیل دریاچه مصنوعی چیتگر و پارک جنگلی چیتگر است. این دو مرکز تفریحی و ورزشی امکانات بسیاز زیادی را در خود جای داده است . علاوه بر این محله چیتگر به دلیل نردیکی به اتوبان تهران_کرج و بزرگراه همت، ایستگاه مترو چیتگر، مراکز خرید بزرگ و همچنین آب و هوای مناسب بهترین گزینه برای افرادیست که قصد رهن و اجاره آپارتمان دارند.

 • دریاچه چیتگر کجاست؟

  دریاچه مصنوعی چیتگر در شمال غربی استان تهران و شمال پارک جنگلی چیتگر قرار دارد. دریاچه چیتگر از سمت جنوب به بزرگراه همدانی (حکیم)، از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت شرق به بزرگراه آزادگان و از سمت غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران منتهی می‌شود.

 • چگونه با مترو به دریاچه چیتگر برویم؟

  اگر قصددارید با مترو به سمت دریاچه چیتگر بروید، می توانید به یکی از ایستگاه های خط صادقیه - گلشهر مراجعه کنید و در ایستگاه مترو چیتگر پیاده شوید و در ایستگاه اتوبوسرانی سوار اتوبوس های شهرک شهید باقری، به سمت دریاچه راهی شوید.

 • چیتگر شمالی کجاست؟

  چیتگر شمالی محله ای قدیمی واقع در غرب استان تهران است و در منطقه ۲۱ شهرداری قرار دارد. این محله از سمت شمال به اتوبان تهران_کرج از سمت غرب به شهرک ویلاشهر از سمت شرق به بلوار ایران خودرو و از سمت جنوب به جاده مخصوص کرج منتهی می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک