صفحه

1

2

...

95

اجاره آپارتمان در دهکده المپیک

دهکده المپیک در شمال غربی تهران و در منطقه 22 شهرداری واقع شده است. بافت دهکده المپیک قدیمی می‌باشد چرا که قدمت آن به پیش از زمان انقلاب بازمی گردد. اگر به دنبال اجاره آپارتمان در دهکده المپیک هستید بد نیست بدانید که معماری دهکده المپیک منحصر به فرد و خاص است بدین صورت که بلوک های چهار یا پنج طبقه ای ان با فضای سبز از یکدیگر جدا شده و محله‌ای دنج و خاصی را به وجود آورده‌اند. همچنین قرار گرفتن مجموعه ورزشی آزادی و استادیوم صد هزار نفری آن در این منطقه موجب شده شهرت این محله چندین برابر شود.

در ضلع شرقی این محله رودخانه و باغ‌‌های کن، در ضلع شمالی آن رشته کوه‌های البرز از سمت جنوب به اتوبان همت و از سمت غرب به شهرک راه آهن منتهی می‌شود. دهکده المپیک دسترسی بسیار مناسبی به اتوبان های شهید همت و آزادگان دارد. شایان به ذکر است که این محله فاقد ایستگاه مترو و BRT می باشد.

اجاره خانه دهکده المپیک

یکی از نکاتی که در خصوص اجاره خانه دهکده المپیک همانند اجاره آپارتمان در شهرک راه آهن تهران باید بدانید این است که این محله برای افرادی که از شلوغی شهر فراری هستند انتخاب بسیار مناسبی می باشد . با مراجعه به این محله اولین چیزی که حس می شود دنجی و آرامش آن است بی شک این محله به شما احساس خوبی خواهد داد و با آب و هوای مطلوب و خوب خود نظر شما را جلب خواهد کرد.

اگر قصد شما سکونت و زندگی در محله ای آرام و بدون سر و صدا است و از طرفی دسترسی محلی به سایر نقاط تهران برای شما در اولویت قرار دارد، محله دهکده المپیک بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بیشتر بدانید: دهکده المپیک تهران ؛4 شاخصی که این محله را محبوب کرد!

خانه اجاره ای در دهکده المپیک

خانه اجاره ای در دهکده المپیک همانند خرید آپارتمان در دهکده المپیک بسیار پرتقاضا می باشد. همانطور که به آن اشاره کردیم دهکده المپیک دارای بافتی قدیمی است و تقریبا بازسازی در داخل شهرک صورت نگرفته‌ است. بازسازی‌ ها بیشتر به دست ساکنین و داخل واحدها انجام شده است.

قیمت اجاره آپارتمان در دهکده المپیک تهران

بیشتر آپارتمان های این محله 4 یا 5 طبقه ای هستند که هر کدام با فضای سبز از یکدیگر جدا شده اند. همین موضوع به خلوتی این محله کمک بسیاری کرده است. این منطقه که جزء مناطق غربی تهران به حساب می آید سرشار از امکانات رفاهی برای سکونت می باشد زندگی در این محله سرشار از سکوت و آرامش است. شما با سکونت در این منطقه به راحتی می توانید به سایر نقاط تهران دسترسی داشت باشید چرا که از سمت شمال به رشته‌کوه البرز، از جنوب به اتوبان همت، از شرق به باغ‌های کن و از غرب به شهرک راه‌آهن متصل می‌شود.

اجاره آپارتمان کوچک در دهکده المپیک

اجاره آپارتمان کوچک در دهکده المپیک تهران، یکی از اقداماتی است که در چندین سال گذشته، مورد توجه بسیار زیادی از افراد قرار گرفته است. در حقیقت امکانات و گزینه های بسیار زیادی جهت خرید یا اجاره آپارتمان در دهکده المپیک وجود دارد. به عنوان مثال در این منطقه متراژهای مختلفی وجود دارد برای افرادی که این محله را برای زندگی انتخاب کرده اند و به دنبال خانه با متراژ پایین هستند باید گفت که خوشبختانه این محله در کنار آپارتمانهای متراژ بالا دارای آپارتمان های کوچک و لوکس نیز می باشد. شما با اجاره آپارتمان، در دهکده المپیک از امکانات و امتیازات بسیار زیادی بهره مند خواهیدشد.

اجاره آپارتمان کوچک در دهکده المپیک تهران می تواند یکی از بهترین و عالی ترین گزینه ها برای سکونت در این شهر شلوغ باشد. چرا که می توان از به روزترین، کامل ترین، و لوکس ترین امکانات آن بهره مند شد. 

خرید آپارتمان در تهران و اجاره آپارتمان در تهران و سکونت در محله های غربی آن مانند دهکده مزایا و خوبی های بسیار زیادی به همراه دارد. به این گونه که هر فردی که اقدام به این کار می کند، می تواند از عالی ترین و بی نظیرترین امکانات که شاید حتی در هیچ شهر دیگر آن را تجربه نکند، بهره مند شود

قیمت آپارتمان در دهکده المپیک

شهرک دهکده المپیک از گذشته تا به امروز همچنان ظاهر قدیمی خود را حفظ کرده است به همین دلیل سطح قیمت مسکن در آن به دلیل بافت قدیمی اش نسبت به سایر نقاط دیگر شهر تهران متوسط می باشد. در اطراف این شهرک آپارتمان‌های نوسازی در حال ساخت است که معمولا نرخ قیمت‌ آنها کمتر از سایر نقاط می باشد. البته در محدوده دهکده المپیک علاوه بر آپارتمان های چند طبقه، خانه‌های ویلایی زیادی نیز قرار دارند که قیمت آنها نسبت به متراژ، لوکیشن و امکانات داخلی ملک، متفاوت است.

پلتفرم آقای املاک، برای شما عزیزان این امکان را فراهم کرده تا انواع خانه، آپارتمان، ویلا و خانه کلنگی را برای اجاره یا رهن کامل در تهران پیدا کنید. تفاوتی ندارد که قصد رهن خانه‌ نوساز در دهکده را دارید یا اجاره خانه‌ای کلنگی و چند سال ساخت، شما می‌توانید وارد وبسایت آقای املاک شوید و با جست‌وجو میان آگهی های فعال، مناسب‌ترین ملک را برای خود پیدا کنید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک