اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲

اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲

صفحه

1

2

...

672

اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ 

برای افرادی که قصد اجاره آپارتمان در تهران را دارند باید بدانند که منطقه ۲۲ تهران با جاذبه های فراوان و قیمت های رهن و اجاره مناسب خود اخیرا به یکی از مقاصد بزرگ افراد به منظور اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ تبدیل شده است. همچنین دسترسی های آسان به شاهراه های تهران مانند تهران_کرج، آزادگان، حکیم و همت و البته 3 ایستگاه مترو چیتگر ، ایران خودرو و وردآورد نیز از سایر موارد تاثیرگذار روی افزایش تعداد متقاضیان رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ است. در این منطقه متراژ و پلان های متنوعی وجود دارد، به عنوان مثال تنوع متراژ ساختمان های این منطقه ( از حدود 50 متر الی 550 متر) و تنوع در تعداد اتاق ( از یک خواب الی چهار خواب ) می باشد.

ساختمان های این منطقه نیز از چشم اندازهای فوق العاده ای نیز برخوردار است، چشم اندازهایی به ( دریاچه چیتگر، کوهستان ، پارک جنگلی ، باغ ملی گیاه شناسی و …. ) . علاوه بر این تنوع در امکانات برج ها یا ساختمان های کم واحد ( استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات، سالن ورزش، کارواش، اتاق بازی کودکان یا مهد کودک و … ) و سال ساخت های گوناگون نیز از دیگر دلایل افزایش متقاضیان جهت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران به شمار می رود.

منطقه ۲۲ دارای چندین محله است که محله هایی مانند چیتگر و شهرک راه آهن (شهرک گلستان)، شهرک چشمه ، کوهک متقاضیان زیادی جهت سکونت در آنها را دارند. برای افرادی که به دنبال اجاره آپارتمان در چیتگر هستند باید گفت که این منطقه نوساز با پتانسیل بالا دارای از امکانات رفاهی متعددی برخوردار می باشد  که همین امر موجب شده تا توجه افراد به منظور اجاره آپارتمان در آن جلب شود.

اجاره خانه در منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ تهران به لحاظ موقعیت جغرافیایی، بزرگ ترین منطقه پایتخت جهت سرمایه گذاری در غرب تهران به حساب می آید. از نظر گردشگری، تفریحی و توریستی، این منطقه دارای امکانات منحصر به فردی مانند پارک جنگلی چیتگر، جنگل های کن، رودخانه کن می باشد. همچنین مراکز تجاری و تفریحی گسترده در منطقه ۲۲ تهران قرار دارند که از مهم ترین آنها می توانیم به؛ دریاچه چیتگر ( دریاچه شهدای خلیج فارس )، مجتمع ایران مال ( بازار بزرگ ایران )، آبشار تهران، بوستان جنگلی چیتگر، بوستان جوانمردان و بوستان جنگلی لتمال کن اشاره کنیم.

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ تهران به دلیل موقعیت قرارگیری و جغرافیایی خود به منطقه ای توریستی و گردشگری تبدیل شده است. از سوی دیگر وجود پروژه های بزرگ و زیبا و منحصر به فرد ساخته شده مانند دریاچه چیتگر، آبشار تهران، مجتمع تجاری اداری ایران مال، باغ ملی گیاهشناسی، پارک جنگلی چیتگر و… و همچنین پروژه های در حال ساخت همچون شهرباری هزار و یک شهر، طرح پل روگذر از بزرگراه همدانی و اتصال دریاچه چیتگر به پارک جنگلی چیتگر و… موجب شده که این منطقه نه تنها برای خرید آپارتمان حتی برای اجاره خانه در منطقه ۲۲ نیز به یکی از محبوب ترین مناطق تهران تبدیل شود.

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲

رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ همانند خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ متقاضیان زیادی دارد چرا که مراکز تفریحی معروفی از جمله بوستان جوانمرد, بوستان خرگوش دره, بوستان لتمال کن, پروژه تجاری رز مال, پارک صخره ای آبشار تهران, باغ گیاه شناسی, پروژه عظیم آرتمیس, پروژه شهربازی هزار و یک شب بازار بزرگ ایران مال, پروژه تجاری تهران مال, مجتمع تجاری طوبی, پارک جنگلی چیتگر, مترو وردآورد ,مترو ایران خودرو و مترو چیتگر و... در این منطقه واقع شده اند.

به دلیل رونق ساخت و سازها در منطقه ۲۲ تهران، اغلب ساختمان ها در این منطقه جدید و نوساز می باشند که این اتفاق باعث زیبایی و یک دستی منطقه ار نظر ساختمان سازی و شهرسازی شده که همین امر نا خودآگاه بر آبادانی منطقه تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. 

شایان به ذکر است که سرمایه گذاران بازار مسکن با ایجاد پروژه های کوچک و بزرگ تحول بزرگی در این منطقه شهری ایجاد کرده اند به گونه ای که شاید بتوان گفت منطقه ۲۲ تهران منطقه ای با انواع برج ها و ساختمان های سر به فلک کشیده شده است .

قیمت اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲

قیمت اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ نسبت به مناطق غربی تهران از قیمت پایین تری برخوردار است . البته قیمت اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ به عوامل مختلفی از جمله: سال ساخت، متراژ، امکانات داخلی ساختمان، نزدیکی به مراکز تفریحی مانند دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و ... متفاوت است.

وبسایت آقای املاک برای شما عزیزان این امکان را فراهم کرده تا انواع خانه، آپارتمان، ویلا و برج را برای اجاره یا رهن کامل در منطقه ۲۲ پیدا کنید. تفاوتی ندارد که به دنبال رهن خانه‌ای نوساز در منطقه ۲۲  هستید یا ب دنبال اجاره خانه‌ کلنگی و چند سال ساخت، شما می‌توانید وارد وبسایت آقای املاک شده و با جست‌وجو میان هزاران آگهی فعال، مناسب‌ترین ملک را برای خود اتخاب کنید. همچنین می‌توانید با بهترین و با تجربه‌ترین مشاورین در وبسایت آقای املاک مشورت کنید تا آن‌ها بدون اتلاف وقت و هزینه، مناسب‌ترین ملک جهت رهن یا اجاره را در شهر کرج به شما معرفی کنند. 


سوپر اپلیکیشن آقای املاک