اجاره آپارتمان در شهرک چشمه 

اجاره آپارتمان در شهرک چشمه مانند اجاره آپارتمان در کوهک در سالهای اخیر بازار داغی به خود گرفته است. در یک دهه اخیر برج های متعددی در غرب شهرک چشمه ساخته شد از جمله؛ برج مسکونی آفتاب شهرک چشمه ،در اطرف این محله اکثر آپارتمان ها 3 طبقه می باشند، از آنجایی که شهرک چشمه در نزدیکی میدان المپیک قرار گرفته علاوه بر خرید آپارتمان برای رهن و اجاره نیز محله ای بسیار آرام، امن و فوق العاده زیبا و همچنین خوش آب و هوا به شمار می رود.

شهرک چشمه به لحاظ شهرسازی اصولی و مناسب خود دارای گواهینامه استاندارد از شهرداری می باشد و به دلیل جدول کشی، خیابان بندی، فضای سبز شهری و … جزء مناطق زیبای تهران به شمار می رود. برای افرادی که قصد اجاره آپارتمان در شهرک چشمه را دارند؛ بلوار امیر کبیر، بلوار گلها، بلوار کاج، بلوار هاشم زاده، بلوار اقاقیا از مهم ترین بلوارهای این محله و همچنین خیابان بنفشه، خیابان سروستان و خیابان قائم از مهم ترین و بهترین خیابان های شهرک چشمه به حساب می آیند.

اجاره خانه در شهرک چشمه

شهرک چشمه یکی از قدیمی ترین شهرک های منطقه 22 تهران می باشد به دلیل بافت قدیمی این منطقه، بیشتر ساختمان ها کاربری ویلایی دارند و نسبت به محلات مجاور خود از برج های کمتری برخوردار است، البته همین بافت قدیمی و خاص شهرک چشمه باعث زیبایی آن شده است.

البته با مرور زمان برخی از ساکنین این منطقه خانه های ویلایی خود را کوبیدند و به جای آنها آپارتمان های اکثرا 3 طبقه با متراژهای 90 متری ساخته اند. برای افرادی که به دنبال اجاره خانه در شهرک چشمه هستند بد نیست بدانند که این شهرک دارای دو فاز اصلی و فرعی و بوستان‌های شرقی و غربی است. اسامی کوچه‌های محله شهرک چشمه عبارتند از: یاس، گلایل، سنبل، زنبق، سوسن، اقاقیا، شب بو، آلاله و محمدی، ارکیده، لاله غربی،لاله شرقی، نرگس شرقی، نرگس غربی، شقایق، شبنم، نسترن غربی و شرقی و گلستان.

بیشتر بدانید: شهرک چشمه تهران ؛ با بهترین شهرک منطقه 22 آشنا شوید!

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک چشمه

اجاره منزل در شهرک چشمه

رفته رفته و به مرور زمان بر تعداد خانه‌های شهک چشمه افزوده شد و بر تعداد مهاجرانی که از تهران و یا دیگر شهرهای اطراف به این شهرک می‌آمدند نیز بیشتر شد دلیل اصلی مهاجرت افراد به این منطقه آب‌وهوای عالی و مطلوب آن است. علاوه بر این بر تعداد بازنشستگانی که این شهرک را برای گذراندن باقی عمر خود انتخاب کردند افزایش پیدا کرد.

در حال حاضر برج‌های متعدد و بسیاری در این شهرک در حال ساخته‌شدن می باشند که همین امر موجب شده تا حدودی میان بافت ویلایی و بافت جدید فاصله بیفتد. برای افرادی که به دنبال اجاره منزل در شهرک چشمه می باشند مهم ترین چیز این است که از برخی ویژگی‌های خاص شهرک چشمه مطلع شوند. به عنوان مثال:

فضای سبز فوق العاده، مکان دنج، خلوت و به دور از شلوغی و سروصدا از مزیت‌های اصلی این شهرک به شمار می رود.

علاوه بر این وجود بازارچه‌های سنتی، در دسترس‌ بودن تمامی اقلام مورد نیاز در واحدهای تجاری موجب شده تا این شهرک در لیست بهترین مناطق برای زندگی قرار بگیرد.

رهن و اجاره آپارتمان در شهرک چشمه

رهن و اجاره آپارتمان در شهرک چشمه همانند خرید آپارتمان در شهرک چشمه طرفداران خاص خود را دارد. بافت این شهرک ترکیبی از بافت قدیمی و نوساز است. یکی از نکات مثبت این شهرک مجاورت آن با بزرگراه آزادگان و میدان المپیک است. همچنین محدوده و مرز شمالی شهرک چشمه را خیابان شهرکرد و بلوار زیبادشت تشکیل می‌دهند. بلوار دهکده المپیک نیز در انتهای شرقی شهرک چشمه واقع شده که در انتهای جنوبی محدوده شهرک به میدان المپیک منتهی می‌شود. از طرفی بلوار صدرا»و بزرگراه آزادگان به‌ترتیب در جنوب و غرب شهرک چشمه قرار گرفته‌اند.

این محله به دلیل نزدیکی آن به بزرگراه آزادگان، امکان رفت‌وآمد به نقاط دیگر شهر تهران با استفاده از خودرو شخصی را برای ساکنان شهرک تا حد بسیار زیادی تسهیل کرده است. هم­چنین ایستگاه‌های اتوبوسرانی در بلوار دهکده المپیک مستقر هستند. این شهرک یک بازارچه سنتی دارد که ساکنین شهرک برای خرید مایحتاج روزانه خود به آنجا مراجعه می‌کنند.

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک چشمه

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک چشمه به نسبت برخی از مناطق غربی تهران مناسب تر می باشد و شما میتوانید با پرداخت یک میلیار و پانصد میلیون تومان نیز صاحب یک واحد آپارتمان دو خوابه شوید، البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که قیمت ها ثابت نمی ماند و نمی توان قیمتی دقیقی برای خانه های شهرک تعیین نمود. شایان به ذکر است با توجه به متراژ و زیر ساخت واحد ها، تعداد طبقات، و تعداد واحد های موجود در یک طبقه و موقعیت مکانی قیمت خانه ها متفاوت می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت اجاره آپارتمان در شهرک چشمه با مشاوران آقای املاک تماس حاصل کرده و با آنها مشورت کنید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک