صفحه

1

2

...

60

اجاره آپارتمان در کوهک

امروزه بازار اجاره آپارتمان در کوهک بسیار داغ است. محله کوهک که در منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده در حد فاصل آزادراه تهران-کرج و اتوبان همدانی قرار گرفته است. در حقیقت کوهک یک بلوار بزرگی است که از مترو چیتگر شروع و تا اتوبان همدانی نیز ادامه دارد، به همین منظور محدوده اطراف این بلوار را کوهک می نامند. به طور کلی کوهک محله ای کوچک واقع در غرب استان تهران می باشد. یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام اجاره آپارتمان در کوهک یااجاره آپارتمان در چیتگرو اجاره آپارتمان در شهرک چشمه تهران باید به آن دقت کرد مشاهده آگهی های به روز است چرا که قیمت ملک در سالهای اخیر همیشه در حال تغییر بوده است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آقای املاک تماس حاصل نمائید.

اجاره خانه در کوهک

محله کوهک که یکی از مهمترین محله‌های منطقه 22 تهران محسوب می شود در ضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است این محله به لحاظ شرایط آب و هوایی نیز در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد کوهک از بزرگترین محله‌های منطقه 22 و شرقی ترین قسمت در این منطقه می باشد.

امروزه با توجه به افزایش قیمت خرید آپارتمان در کوهک مردم به رهن و اجاره آپارتمان روی آورده اند. شما می توانید آگهی های به روز و اختصاصی اجاره خانه در کوهک را در همین صفحه مشاهده نمائید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد هر کدلم از آگهی ها بدست آورید، همچنین شما می توانید برای مشاهده حضوری هر یک از آگهی ها و در نهایت عقد قرارداد های لازم با مشاوران آقای املاک در ارتباط باشید.

اجاره خانه بلوار کوهک

اگر قصد اجاره خانه بلوار کوهک را دارید بهتر است بدانید که محله کوهک پس از محله‌های اطراف دریاچه چیتگر یکی از پرطرفدارترین محله ها برای سکونت است. همچنین وجود پارک جنگلی چیتگر واقع در بلوار کوهک موجب شده تا این محله از آب و هوای مطبوعی برخوردار باشد و مردم از مناطق دیگر به این سمت روی آورند.

بلوار کوهک با زیر ساخت‌های اصولی و زمین‌های بزرگ خود بستر مناسبی را برای سازندگان و سرمایه گذاران فراهم کرده است. بافت این محله به گونه ای است که در آن هیچ خیابان یا کوچه ای بن بست نیست و تمام بلوارها، خیابان‌ها و کوچه‌های آن بر اساس استاندارد شهرسازی مدرن ساخته شده است.

قیمت خرید آپارتمان در کوهک

همچنین بافت کوهک به دو بخش شخصی ساز ویلایی و برج های مسکونی تقسیم می شود. این محله به صورت تفکیک شده شامل برج‌های مسکونی متعددی می‌باشد. آپارتمان‌هایی که دارای چشم انداز زیبای جنگل چیتگر و حتی دریاچه می‌باشد مقاصیان زیادی دارند.

بیشتر بدانید: صفر تا صد معرفی محله کوهک تهران !

رهن و اجاره شهرک یاس کوهک

شهرک یاس، اولین شهرکی بود که در انتهای (ضلع شمالی) بلوار کوهک ساخته شد. در سالهای نه چندان دور و قبل از تکمیل بزرگراه های جدید، خیابان کوهک بصورت یکپارچه بود؛ از این رو ساکنین غرب تهران و منطقه 22، از این شهرک مسکونی با عناوینی مانند شهرک یاس کوهک و یا شهرک یاس چیتگر نیز یاد می کنند. اگر قصد رهن و اجاره شهرک یاس کوهک را دارید خبر خوبی برای شما داریم این شهرک از امکانات رفاهی متعددی برخوردارد است امکاناتی نظیر:

  • مدارس دخترانه و پسرانه 
  • سوپرمارکت و نانوایی
  • درمانگاه ولیعصر 
  • مرکز خرید پوشاک اسلامی_ایرانی گل یاس
  • پمپ گاز و پمپ بنزین شماره 200 کوهک
  • رستوران
  • هتل بستان
  • باشگاه ورزشی و ...

البته قبل از هر اقدامی به شما توصیه می کنیم که از مشاورین حرفه ای و باتجربه ما کمک بگیرید تا آنها بهترین فایل ها را دراختیار شما قرار بدهند و صفر تا صد این شهرک را برای شما شرح دهند.

قیمت آپارتمان در کوهک چیتگر

یکی از نکات بسیار مهم برای متقاضیان خانه قیمت آپارتمان در کوهک چیتگر است. بدیهی است که قیمت اجاره آپارتمان در کوهک به عمر بنا و امکانات و مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد، پلتفرم آقای املاک، برای شما این امکان را فراهم کرده تا انواع خانه، آپارتمان، ویلا و خانه کلنگی ...را برای اجاره یا رهن کامل آپارتمان در کوهک تهران پیدا کنید. فرقی نمی کند که شما قصد رهن خانه‌ای نوساز در این منطقه را دارید یا اجاره خانه‌ چند سال ساخت، می‌توانید با مراجعه به وبسایت آقای املاک و با جست‌وجو میان آگهی های فعال، مناسب‌ترین و بهترین ملک را برای خود بیابید.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا از راهنمایی بهترین و با تجربه‌ترین مشاورین املاک در آقای املاک استفاده کنید تا کارشناسان بدون اتلاف وقت و هزینه، مناسب‌ترین ملک جهت رهن یا اجاره در کوهک را به شما معرفی کنند. آقای املاک با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش و رهن و اجاره خانه و آپارتمان در تهران و سایر شهرهای دیگر دارای کامل‌ترین و به روزترین آگهی‌ها می باشد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک