شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

79

اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری

شهرک شهید باقری یکی از شهرک های واقع در شمال غرب پایتخت است که در منطقه 22 قرار دارد. اگر قصد اجاره آپارتمان در تهران را دارید و این شهرک را برای سکونت برگزیدید پس باید بدانید که این شهرک مکانی ایده آل، دنج و آرام برای زندگی به حساب می آید. موقعیت شهرک شهید باقری به گونه ای است که از سمت شمال با جاده پنج آبشار، از سمت جنوب با بزرگراه شهید خرازی، از سمت شرق با جاده بهارستان و از سمت غرب با بن‌بست مظفر منتهی می شود. همچنین این شهرک در ضلع شمالی دریاچه چیتگر واقع شده و از آب هوای بسیار مناسبی برخوردار است. 

اگر قصد اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری تهران را دارید بدون شک انتخاب مناسبی کرده اید چرا که این منطقه علاوه بر موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مناسب از امکانات رفاهی بسیار مناسب از جمله مراکز درمانی، مراکر تقریحی ، مراکز خرید و... جهت سکونت برخوردار است.

اجاره خانه در شهرک شهید باقری

بیشتر محلات منطقه ۲۲ تهران دارای بافتی نوساز و مدرن می باشند. شهرک شهید باقری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از سال ۱۳۸۴ به طور کامل قابل سکونت است. در ابتدا املاک این شهرک فاقد سند رسمی بودند اما رونق و توسعه منطقه و رشد بی‌سابقه ساخت‌وساز در این شهرک، افراد بسیاری را برای سکونت به سمت خود کشاند. از  یک دهه اخیر تاکنون روز به روز بر تعداد خانه‌ها و آپارتمان‌های منطقه 22 تهران افزوده می‌شود و روز به روز ساخت و سازهای جدیدی در حاشیه و در ادامه اتوبان شهید همت انجام می‌گیرد. تمام این عوامل و بسیاری از عوامل دیگر باعث افزایش جمعیت در منطقه شده اند.

شایان به ذکر است که میانگین قیمت آپارتمان در شهرک شهید باقری متوسط رو به بالا است و نسبت به متراژ و امکانات ساختمان، سن بنا، لوکیشن و... قیمت آن مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت آپارتمان در شهرک شهید باقری می توانید از آگهی های همین صفحه دیدن نمائید.

رهن و اجاره اپارتمان در شهرک باقری

رهن و اجاره اپارتمان در شهرک باقری همانند اجاره آپارتمان در چیتگر و اجاره آپارتمان در شهرک راه آهن تهران بسیار پرتقاضا می باشد چرا که مزیت های این شهرک بیشمارند، از امکانات رفاهی خوب، ساختمان های نوساز و شیک آن تا سکوت و آرامشی که می توانید در این محله به دور از شلوغی کلان شهری مانند تهران پیدا کنید. تمام این موارد موجب شده  که این شهرک نیز دارای رنج قیمتی متوسط رو به بالا باشد و مانند دیگر محله های منطقه 22 قیمتی کمی بیشتر از مرکز یا جنوب شهر تهران داشته باشد که با توجه به امکانات رفاهی ذکر شده در آن، این قیمت ارزشش را دارد.

رهن و اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری

از راه های اصلی به این شهرک می‌توان به بزرگراه شهید خرازی اشاره کرد که از تقاطع بزرگراه شهید همت با بزرگراه آزادگان شروع می‌شود. بزرگراه شهید خرازی در چهارده کیلومتری خود از محله زیبادشت و محله دهکده المپیکمی‌گذرد و با عبور از شمال شهرک شهید باقری از تقاطع بلوار پژوهش نیز عبور می‌کند. دسترسی به بخش شمالی شهرک شهید باقری از ورودی آبشار تهران انجام می‌گیرد. اگر به دنبال منطقه ای دنج و آرام برای زندگی هستید که علاوه بر انکانات رفاهی خوب قیمت متوسطی نیز داشته باشد بدون شک شهرک شهید باقری بهترین گزینه برای شما خواهد بود. 

اجاره منزل در شهرک باقری

شهرک شهید باقری نیز همانند بسیاری از شهرک های تهران از امکاناتی که باید در یک محله قرار بگیرد بهره مند است، از فروشگاه های موادغذایی و تره بار تا انواع مراکز فرهنگی و مذهبی. در این محله حسینیه و مساجد مختلفی وجود دارد و از سوی دیگر انواع مدارس نیز برای پایه های مختلف در آن فعالیت می کنند. از دیگر امکانات این شهرک می توان به مراکز درمانی معروف مانند بیمارستان مغز و اعصاب اشاره کرد. نزدیکی شهرک باقری به مراکزی مانند بام لند یا پارک چیتگر نیز از لحاظ تفریحی و امکاناتی تفریحی تکمیل شده است، به گونه ای که ساکنین آن قادرند لحظات به یادماندنی را در آنها به سر کنند.

اگر قصد اجاره منزل در شهرک باقری را دارید علاوه بر کسب اطلاعات لازم امکانات رفاهی حاکم بر آن باید از میانگین قیمت آپارتمان های آن نیز باخبر شوید به همین دلیل شما می توانید از آگهی های قیمت آپارتمان در شهرک باقری در این صفحه از وبسایت آقای املاک دیدن نمائید.

اجاره مسکن در شهرک شهید باقری

شهرک باقری از نظر دسترسی به بزرگراه ها، خیابان های اصلی، وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه های مترو و اتوبوسرانی و ... بسیار کاربردی می باشد. این محله دارای ایستگاه های اتوبوس و تاکسیرانس متعددی است که رفت و آمد ساکنین را به خیابان های مرکزی شهر آسان می کند. با اینکه این شهرک ایستگاه مترو مخصوص به خود را ندارد اما ایستگاه مترو چیتگر دسترسی افراد را به نقاط دیگر شهر آسان می کند. در نزدیکی شهرک شهید باقری، مناطق تفریحی زیادی نیز قرار دارد که دسترسی به آنها از این شهرک بسیار آسان است و ساکنین منطقه به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین مراکز آموزشی و فرهنگی بسیاری در این محله وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به دانشگاه پیام نور، حوزه علمیه، مدارس مقاطع پیش ‌دبستانی تا دبیرستان و سرای محله شهرک شهید حسن باقری اشاره نمود.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک