صفحه

1

2

...

38

اجاره آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف

اجاره آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف همانند خرید آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف طرفدارن خاض خود را دارد. برای خرید و اجاره خانه در شهرک دانشگاه شریف در ابتدا باید بدانید که از لحاظ ظاهری این شهرک بیشتر دارای ساختمان های ویلایی و آپارتمانی می باشد همچنین اغلب ساختمان های ویلایی این شهرک تک واحد بوده و برای سکونت بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. شهرک دانشگاه شزیف به دلیل قرارگیری در منطقه ۲۲ تهران دارای امکانات رفاهی مناسب از جمله مراکز درمانی، تفریحی، مراکز اداری، مراکز تجاری می باشد این امکانات سکونت را برای بسیاری از افراد راحت کرده است.

ساختار شهرک دانشگاه شریف تهران فرهنگی و با امنیت بالا می باشد. همچنین در محدوده این شهرک، شهرک های متعددی از جمله شهرک آتی شهر وجود دارد که بسیاری از برج ها و واحدهای مسکونی را با امکانات مناسب خود در اختیار مردم قرار داده است.

این شهرک از شمال به بزرگراه شهید همت از جنوب به پروژه آتی ساز از سمت شرق به بلوار شهید اردستانی و از سمت غرب به تعاونی مسکن راه آهن محدود می شود. از آنجایی که این شهرک تقریبا در حومه شهر و به دور از شلوغی خیابان های اصلی کلانشهر تهران قرار گرفته انتخاب بسیار مناسبی برای یک زندگی آرام می باشد.

اجاره خانه در شهرک دانشگاه شریف

خرید آپارتمان در تهران می تواند فرصت بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاری و یا حتی صاحب‌خانه شدن فراهم کند. اگر قصد اجاره خانه در شهرک دانشگاه شریف تهران را دارید دسترسی محلی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. 

این شهرک تا بزرگراه همت فقط ۵۰ متر و از بزرگراه حکیم فقط ۱۰۰ متر فاصله دارد. دسترسی به اتوبان تهران به کرج حدود ۲۰۰ متر است و از بزرگراه شهید لشکری حدود یک کیلومتر و و به بزرگراه فتح دو کیلومتر راه دارد.

در محدوده شهرک دانشگاه شریف، ایستگاه مترو وردآورد واقع می باشد. همچنین ایستگاه های اتوبوس و تاکسی در این منطقه رفت و آمد را برای  ساکنین راحت کرده است. اگر دسترسی محلی برای شما در اولویت قرار دارد می توانید از جدیدترین آگهی های اجاره خانه در شهرک دانشگاه شریف در همین صفحه دیدن نمایید چرا که این محله به ایستگاه‌های مترو و اتوبوس دسترسی خوبی دارد.

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف

شهرک دانشگاه شریف اجاره

بافت شهرک دانشگاه شریف غالبا مسکونی می باشد و در منطقه‌ای کوهستانی قرار گرفته است. در چند سال اخیر این شهرک برای ساخت خانه های خود از معماران مختلف و برجسته ای استفاده کرده است. ساکنین این شهرک حدود 8 هزار نفر می باشند. شهرک دانشگاه شریف در مجاورت وردآورد قرار دارد شما می توانید با مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در وردآورد شمالی و یا اجاره آپارتمان در وردآورد شمالی نیز از مزایای این محدوده نیز بهره‌مند شوید. برای اجاره آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف باید بدانید که رنج قیمتی در این منطقه نسبت به مناطق دیگر تهران متوسط رو به بالا می باشد.

 مشاورین و کارشناسان آقای املاک با توجه به بودجه و امکانات مد نظر بهترین گزینه را جهت اجاره ملک به شما پیشنهاد می دهند.

شکل و ساختار این شهرک به گونه ایست که تمامی امکانات رفاهی را در خود جای داده است. همچنین فضای منسجم و همسایگان خونگرم و با اصالت از مزیت های قابل توجه این شهرک به شمار می رود. فروشگاه های موجود در سطح شهرک، برای خرید مایحتاج روزانه و گردش نیاز شما را تامین خواهد کرد. علاوه بر این، این شهرک به لحاظ مراکز آموزشی و وجود مدارس مختلف با سطح عالی در وضعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است.

اجاره مسکن در شهرک دانشگاه شریف

شهرک دانشگاه شریف یکی از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین شهرک‌های منطقه 22 تهران به شمار می رود و به دلیل مجاورت به وردآورد شمالی، دسترسی بسیار خوبی به اتوبان های اصلی و مهم این منطقه از جمله اتوبان شهید خرازی و اتوبان تهران کرج را دارد. دسترسی خوب این محله به امکانات رفاهی و گردشگری این منقطه را نسبت به سایر نقاط منحصربه‌فرد کرده است. برای برخی از افراد آب و هوای مطلوب این محدوده مورد توجه قرار گرفته است. برای بسیاری از افراد سکونت در این منطقه از ارزش بالایی برخوردار است.

املاک شهرک دانشگاه شریف

املاک شهرک دانشگاه شریف از مزیت های بیشماری برخوردار است. به دلیل قشر تحصیل کرده و اصیل ساکنین شهرک دانشگاه شریف که طراحی ویژه آن بر اساس نیازهای همین قشر اتفاق افتاده است، میانگین قیمت ملک در آن نسبتا بالا می باشد. آب و هوای مساعد و دسترسی مناسب این شهرک به بزرگراه هایی مانند همت، از دیگر موارد افزایش قیمت مسکن در این منطقه شده است. با این حال ویژگی های متمایز این شهرک، اشتیاق افراد را برای سکونت در این منطقه افزابش داده و در نتیجه ساخت و ساز نیز در این منطقه رشد چشمگیری داشته است.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک