صفحه

1

2

...

62

خرید آپارتمان در وردآورد شمالی

ورد آورد شمالی که در غرب دریاچه چیتگر و ایران مال قرار گرفته این منطقه را به شهرکی دنج و دور از ترافیک تبدیل کرده است. همچنین وجود شهربازی هزارویک شهر که در حال بهره برداری می باشد از امتیازات این منطقه به شمار می رود . یکی از مزیت ها و امتیازات اصلی و مهم وردآورد شمالی برای ساکنین دسترسی بسیار آسان به مترو وردآورد، بزرگراه خرازی، اردستانی و حکیم می باشد. این منطقه به دلیل آنکه به کوه های شمال غرب نزدیک می باشد از آب و هوای بسیار مطلوبی نیز برخوردار است.

برای خرید آپارتمان در وردآورد باید بدانید که این منطقه دارای ترکیبی از بافت قدیمی و نوساز می باشد که بافت قدیمی آن در وردآورد جنوبی و بافت نوساز آن در وردآورد شمالی قرار گرفته است. وردآورد شمالی به لحاظ آب و هوا و دنج بودن نسبت به ورد آورد جنوبی از وضعیت بهتری برخوردار است. این منطقه به دلیل نوساز بودن خانه هایش و آب و هوای مطلوب تر و البته نزدیکی به پایتخت، نظر بسیاری از شهروندان را برای سکونت و خرید آپارتمان در وردآورد شمالی ترغیب کرده است.

وردآورد شمالی منطقه ای مناسب جهت سرمایه گذاری می باشد، بسیاری از افراد خرید آپارتمان در وردآورد شمالی را نوعی سرمایه گذاری دانسته و از این رو تمام سرمایه خود را صرف خرید ملک در آن می کنند. برای خرید آپارتمان در وردآورد شمالی همانندخرید آپارتمان در شهرک دانشگاه شریف باید بدانید که این منطقه با توجه به امکانات زیاد رفاهی خود گزینه بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد. 

خرید خانه در وردآورد شمالی

برای خرید خانه در وردآورد شمالی باید بدانید، که این محله از شمال با روستای ازگی، روستای وردیج و رشته کوه البرز ، از سمت جنوب به اتوبان تهران_کرج ، از سمت غرب به گرمدره و از سمت شرق به شهرک چیتگر و آراد شهر دسترسی دارد.. 

اگر قصد خرید خانه در وردآورد شمالی را دارید و تصور می کنید که این منطقه شاید به نوعی حومه تهران به حساب بیاید و موقعیت جغرافیایی آن به گونه ای باشد که رفت و آمد در آن شما را با مشکل مواجه می‌کند، سخت در اشتباهید. این منطقه به دلیل بزرگراه هایی نظیر همت، اتوبان تهران_کرج و همدانی دسترسی بسیار آسانی به نقاط مختلف شهری دارد.

بیشتر بدانید: وردآورد تهران ؛این محله قدیمی و سرشناس را بیشتر بشناسید!

یکی از مهم ترین مزیت های خرید خانه در وردآورد شمالی (که در منطقه ۲۲ قرار گرفته است)، دسترسی بسیار عالی به اتوبان های بزرگ تهران می باشد. دیگر مزیت آن داشتن فضای سبز در منطقه و نزدیکی به کوه ها است که موجب شده میزان آلودگی در این منطقه بسیار کاهش پیدا کند.

خرید آپارتمان در وردآورد شمالی تهران

همچنین دسترسی بسیار آسان به مراکز خرید منطقه ۲۲ و اماکن تفریحی در این منطقه نیز از مزیت ‌های دیگر خرید خانه در وردآورد شمالی محسوب می شود، چرا که به دلیل نزدیکی وردآورد به دریاچه چیتگر و مراکر خریدی مانند ایران مال، طوبی، بام لند، رزمال و ... می توان از امکانات رفاهی آن ها نهایت استفاده را برد.

شهرک وردآورد شمالی

شهرک‌سازی‌های گسترد‌ه‌ای در وردآورد شمالی انجام شده که امکان سکونت را برای تمام افراد فراهم کرده است. چندین شهرک و چندین کوی در این منطقه قرار گرفته است.

  • مروارید شهر
  • شهرک آتی
  •  شهرک شاهد 
  • شهرک شهید خرازی
  • الهیه غرب

از جمله شهرک های وردآورد شمالی هستند که شرایط مناسبی را برای زندگی فراهم کرده اند.

شهرک های وردآورد شمالی به صورت اصولی و منطبق با شرایط جغرافیایی و شهری ساخته شده اند. یکی از بهترین شهرک‌ های وردآورد شمالی که از شهرک های مدرن تهران به شمار می آید، شهرک آتی در منطقه وردآورد است. برخی از کارشناسان به لحاظ ساخت و امکانات این شهرک را با شهرک اکباتان مقایسه می‌کنند. همچنین مراکز تجاری مختلف، مراکز فرهنگی نظیر فرهنگسراها، سالن تئاتر و کتابخانه بیانگر آن است که سازندگان این شهرک بیشتر به فکر سکونت قشر طبقه متوسط و نیازهای آنان بوده‌اند.

قیمت آپارتمان در وردآورد شمالی

قیمت آپارتمان در وردآورد شمالی همانند قیمت خرید آپارتمان در شهرک چشمه به فاکتورهای مختلفی از جمله؛ سال ساخت ، نوع مصالح به کار رفته و... متفاوت است. از طرفی قیمت هر واحد مسکونی در این منطقه همانند دیگر محله های شهر تهران متناسب با امکانات کوچه و خیابان مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درمورد قیمت آپارتمان در وردآورد شمالی ، می‌توانید با کارشناسان ما در بخش آگهی ها تماس حاصل نمایید.

اگر قصد خرید یا سرمایه گذاری در محله وردآورد شمالی را دارید، می توانید با مشاوران آقای املاک ، خرید خود را به آسانی و با امنیت خاطر انجام دهید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک