صفحه

1

2

...

114

خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری

شهرک شهید باقری در شمالی‌ترین قسمت منطقه ۲۲ تهران قرار گرفته است. اگر قصد خرید آپارتمان در تهران را دارید و می خواهید برای خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری اقدام کنید، باید بدانید که این منطقه بافتی غالبا نوساز دارد. شهرک شهید باقری تهران، یکی از شهرک های خوب با امکانات رفاهی متعدد می باشد و از آب و هوای بسیار متعادلی برخوردار است. این شهرک از سمت شمال با بلوار آبشار، از سمت جنوب با بزرگراه خرازی، از سمت شرق با بلوار بهارستان و از سمت غرب با بن بست مظفر منتهی می شود.

شهرک شهید باقری در شمال دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر و غرب شهرک نمونه واقع شده است. ضلع جنوبی شهرک باقری به موازات بزرگراه شهید خرازی واقع شده و از شمال به کوهپایه‌ها و آبشارهای تهران منتهی می‌شود. ساخت برخی از مناطق این شهرک مربوط به ۲۰ سال پیش برمی گردد. بنابراین به نوعی می‌توان گفت که این شهرک دارای دو بافت قدیمی و جدید می باشد.

این شهرک به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، دارای چشم انداز بسیار زیبا از دریاچه زیبای خلیج فارس، بزرگراه همت و آبشار تهران است که همین امر از مزیت های مهم برای یک منطقه مسکونی به شمار می رود.

خرید آپارتمان در شهرک باقری تهران

خرید آپارتمان در شهرک باقری تهران همانند خرید آپارتمان در شهرک راه آهن (شهرک گلستان) و خرید آپارتمان در شهرک چشمه طرفداران بسیاری دارد. یکی از راه‌های دسترسی به این شهرک، مسیر آبشار می باشد. همچنین وجود بزرگراه شهید خرازی نیز یک شاهراه اصلی جهت تردد به این شهرک به حساب می آید. شایان به ذکر است که نزدیکترین ایستگاه مترو به شهرک شهید باقری تهران، ایستگاه مترو چیتگر است.

همانگونه که به آن اشاره کردیم دو نوع بافت قدیمی و جدید در این شهرک وجود دارد که در بافت قدیمی تر آن بیش از ۵۰۰ بلوک مسکونی و در بافت جدید آن سه برج مسکونی طراحی و ساخته شده است. در بافت قدیمی این شهرک باقری، آپارتمان های ۴ طبقه بدون آسانسور و آپارتمان های ۶ طبقه مجهز به آسانسور وجود دارد. همچنین ساختمان های نوساز و مدرن که در قسمت غربی شهرک واقع شده، به صورت برج ساخته شده‌اند، برج‌هایی با تعداد طبقات ۱۲الی۲۰ طبقه.

خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری تهران

خرید خانه در شهرک شهید باقری

برای اقدام به خرید خانه در شهرک شهید باقری باید از تمام امکانات آن با خبر شوید. این شهرک امکانات وسیعی دارد که بسیاری از افراد به‌خاطر همین امکانات این شهرک را برای سکونت انتخاب می‌کنند. برای رسیدن به این شهرک باید از بزرگراه تهران _کرج و بزرگراه شهید خرازی استفاده کنید. یکی از نقاط مثبت و ویژگی های بارز شهرک باقری این است که در قسمت غربی آن، مجتمع بزرگ ایران مال قرار دارد..

در کنار این مرکز خرید معروف، در این شهرک بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی خاورمیانه نیز واقع شده است. مجموعه هزار و یک شهر، یکی از امکانات عالی و جذاب این شهرک می باشد که افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. همچنین شهرداری منطقه ۲۲ تهران نیز در این منطقه قرار دارد. به غیر از امکانات ذکر شده، نکته جالب‌ توجه این شهرک این است که مراکز درمانی مطرح و شناخته شده مانند بیمارستان‌های دکتر سمیعی و تریتا در نزدیکی این شهرک قرار دارند که به ویژگی‌های مناسب و محبوبیت این شهرک اضافه کرده است. همچنین در این شهرک مساجد، مراکز خرید و تجاری متعددی وجود دارد که باعموجب شده این منطقه،به‌عنوان یکی از بهترین مناطق برای زندگی انتخاب شود. یکی از ویژگی‌های خاص شهرک شهید باقری چشم‌انداز بی‌نظیر آن به آبشار تهران، دریاچه خلیج فارس و بزرگراه شهید همت است.

همانگونه که به آن اشاره کردیم این شهرک در نزدیکی آبشار تهران قرار گرفته و به همین دلیل از آب‌وهوای کاملادلپذیر و مطلوب برخورداراست.

قیمت آپارتمان در شهرک شهید باقری 

اگر اولویت شما برای خرید خانه و سکونت، مکانی دنج و آرام است بدون شک این شهرک بهترین گزینه برای شما خواهد بود این شهرک یک منطقه مسکونی نوساز بوده و ساختمان های آن اغلب دارای بافتی جدید و مدرن می باشد.  منطقه ۲۲ تهران به دلیل مساحت ساختمانی خاص و تعداد آپارتمان ها و واحدهای خاص، جمعیت رو به رشدی دارد و ساخت و سازهای جدید روز به روز در حاشیه بزرگزاه همت انجام می شود و در نتیجه کل جمعیت منطقه افزایش می یابد. به لحاظ قیمت، آپارتمان های شهرک شهید باقری از قیمت متوسط رو به بالایی برخوردار است ودر حقیقت قیمت آپارتمان در شهرک شهید باقری نسبت به متراژ و سال ساخت و امکانات داخلی ساختمان مشخص می شود.

با در نظر گرفتن تمام مزیت ها و دسترسی های این منطقه می توان از این شهرک، به عنوان یکی از شهرک های ایده آل و عالی برای سکونت در منطفه ۲۲ تهران یاد کرد. اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری تهران را دارید و می خواهید از قیمت‌های روز این منطقه با خبر شوید؛ می توانید از آگهی های ثبت شده در همین صفحه از وبسایت آقای املاک دیدن نمائید و با مشاوران ما تماس بگیرید. 


سوپر اپلیکیشن آقای املاک