خرید و فروش آپارتمان در شهرک راه آهن (شهرک گلستان)

شهرک راه آهن (شهرک گلستان)

اینستاگرام آقای املاک
سوپر اپلیکیشن آقای املاک
آموزش مشاور املاک

خرید آپارتمان در شهرک گلستان 

در سال ۱۳۵۹ شهرک گلستان ( شهرک راه آهن) برای کارکنان شرکت راه آهن تاسیس شد. از همان زمان تاکنون در این محله ساخت و سازهای بسیاری صورت گرفته است به گونه ای که در حال حاضر محله شهرک گلستان به یکی از قطب های برج سازی در منطقه ۲۲ تهران تبدیل شده است. نام این محله در ابتدا شهرک راه آهن بوده که به مرور زمان و بر اساس سیاست گذاری های کلان شهری به شهرک گلستان تغییر نام داد. اما با این حال بسیاری از مردم همچنان این محله را به عنوان شهرک راه اهن می شناسند.

مزایای خرید آپارتمان در شهرک گلستان

شهرک گلستان تهران (شهرک راه آهن) یکی از بزرگترین شهرک ها در غرب استان تهران به شمار می رود، این شهرک خواهان بسیار زیادی برای سرمایه گذارهای ملکی دارد. شاید بتوان گفت دلیل اصلی جذب افراد برای خرید خانه در شهرک گلستان بافت نوساز، خانه‌های ویلایی و برج های لوکس،متراژ بالای واحدهای مسکونی، خیابان‌های عریض،دسترسی های محلی مناسب و امکانات رفاهی مناسب به ویژه مراکز تفریحی مانند آبشار تهران و دریاچه چیتگر (دریاچه خلیج فارس) باشد. خرید خانه در شهرک راه آهن همانند خرید آپارتمان در چیتگر یا خرید آپارتمان در کوهک مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از مزیت های مهم خرید خانه در این شهرک معروف دسترسی بسیار مناسب آن به اتوبان همت از سمت شمال، بزرگراه آزادگان از سمت شرق و بزرگراه حکیم از سمت جنوب می باشد. همچنین شهرک گلستان (شهرک راه آهن) به ایستگاه مترو چیتگر بسیار نزدیک است.

دلیل اصلی رشد شهرک گلستان

یکی از بزرگترین دلایل رشد این محله وجود شهرک های همسایه مانند شهرک شهید باقری،شهرک سرو آزاد و شهرک چیتگر بود که در چند سال اخیر رشد بسیار زیادی داشته اند . همچنین مراکز توریستی و تفریحی مانند پارک جنگلی آبشار تهران و دریاچه ی شهدای خلیج فارس از دیگر عوامل رشد این منطقه به شمار می روند تا جایی که در حال حاضر شاهد رشد قیمت های واحدهای مسکونی نسبت به چند سال یا حتی چند ماه اخیر هستیم.

قیمت آپارتمان در شهرک گلستان

در حال حاضر شهرک گلستان (راه‌آهن) یکی از مناطق مدرن و لوکس برای سکونت به شمار می رود. میانگین قیمت آپارتمان در شهرک گلستان به دلیل آب و هوای مساعد، سطح واقعی قیمت خانه، دسترسی و امکانات رفاهی مناسب مانند مراکز تفریحی بزرگ (پارک و دریاچه چیتگر) روبه بالا است. با توجه به اینکه این شهرک به لحاظ موقعیت چغرافیایی به تهران نزدیک است و همچنین از مراکز درمانی، تفریحی و ورزشی و مراکز فرهنگی مختلفی برخوردار است، یک موقعیت بسیار عالی برای بازنشستگان و زوج های جوان می باشد.اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار مسکن هستید، منطقه ۲۲ تهران به ویژه شهرک گلستان بهترین انتخاب برای شما خواهدبود.

یکی از مزایای سکونت در این محله، قیمت مناسب آپارتمان در آن است. البته قیمت آپارتمان در شهرک گلستان با توجه به امکانات و مشاعات، سن بنا و... متفاوت است. شما می توانید جهت اطلاع از به روزترین قیمت های آپارتمان در شهرک گلستان با توجه به شرایط ملکی آپارتمان دلخواه خود با مشاورین املاک آقای املاک در تماس باشید.

قیمت خرید آپارتمان در شهرک گلستان تهران

قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان تهران

این شهرک از همان ابتدا به عنوان یکی از بزرگ ترین شهرک های غرب تهران با خانه های ویلایی شناخته شده بود که باگشت زمان بافت ویلایی خود را ازدست داد. در حال حاضر در خیابان های بنفشه و یاس هنوز خانه های ویلایی دیده می شود البته در نقاط دیگر این شهرک نیز خانه های ویلایی وجود دارند. شما می توانید جهت اطلاع از به روزترین قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان با توجه به بودجه خود با مشاورین املاک آقای املاک در تماس باشید.

قیمت زمین در شهرک گلستان تهران

شهرک گلستان به تنوع زمین هایش معروف است که قیمت آن با توجه به مشخصات و ویژگی های زمین مانند کاربری، پهنه و برو... می تواند متفاوت باشد. در گذشته قیمت زمین های شهرک گلستان بسیار ارزان بود اما با گذشت زمان قیمت این زمین ها چندین برابر شد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های به روز و یا سرمایه گذاری در شهرک گلستان با مشاورین آقای املاک مشورت کنید.

فراموش نکنید که قیمت گذاری خرید و فروش املاک و مستغلات در شهرک گلستان و نوسانات آن تنها به ظرفیت پیشرفت منطقه ۲۲ و امکانات مدرن آن مربوط نمی شود، در واقع این نوسانات گاهی به دلیل محدودیت های اعمال شده بر روی زمین های مسکونی است، مانند مجوزهای ساخت و ساز، سیاست انبوه سازی در منطقه و موقعیت آن زمین و ... . بنابراین قیمت زمین ، آپارتمان و خانه های ویلایی در محله ها و شهرک های مختلف منطقه ۲۲ دستخوش اختلاف بسیار زیادی می شود.

دسترسی های محله شهرک گلستان

شهرک گلستان محله ای است در قسمت غربی استان تهران که به عنوان یکی از محله های منطقه ۲۲ شهرداری شناخته می شود. این شهرک از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت جنوب به پارک جنگلی چیتگر، از سمت شرق به بزرگراه آزادگان و از سمت غرب به برج های اطراف دریاچه چیتگر منتهی شده است. دسترسی های متعددی به شهرک گلستان وجود دارد بد نیست بدانید که این منطقه درست در بین شاهراه های اصلی تهران قرارگرفته است. آزاد راه تهران- کرج، بزرگراه شهید همدانی، بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه آزادگان از مسیرهای پرتردد و اصلی تهران به شمار می روند که همگی به نوعی مسیر ورودی به شهرک گلستان می باشند.

همچنین از وسایل حمل و نقل عمومی مهم در نزدیکی این محله نیز می توانیم به ایستگاه مترو چیتگر اشاره کنیم. وسایل حمل و نقل عمومی دیگری مانند تاکسی و اتوبوس نیز در این شهرک بزرگ در حال تردد هستند که رفت و آمد مسافرین را آسان کرده اند.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک