خرید و فروش آپارتمان در شهرک راه آهن (شهرک گلستان)

شهرک راه آهن (شهرک گلستان)

صفحه

1

2

...

273

خرید آپارتمان در شهرک گلستان 

اگر جزو غرب نشینان و غرب دوستان شهر تهران هستید و دوست دارید در منطقه‌ای زندگی کنید که به لحاظ شهرسازی و کیفیت برج و ساختمان در سطح بسیار خوبی قرار دارد، خرید آپارتمان در شهرک گلستان به شما پیشنهاد می‌شود.
شهرک گلستان در منطقه چیتگر یکی از مناطقی است که با وجود تراکم پایین جمعیت، از امکانات شهری بسیار خوبی برخوردار است.
به طور مثال:
•    دسترسی به بزرگراه‌های شهید خرازی و آزادگان که جزو شاه‌راه‌های ارتباطی تهران هستند.
•    وجود فروشگاه‌های بسیار بزرگ با امکانات عالی که مردم منطقه را از رفتن به مناطق دیگر بی نیاز می‌کند.
•    دسترسی به ایستگاه متروی چیتگر و پایانه‌های اتوبوس و تاکسی.
•    وجود درمانگاه‌های متعدد، بیمارستان، مراکز تفریحی و مدرسه.
شهرک گلستان در منطقه 22 به لحاظ شهری بسیار مهندسی ساز است. این موضوع را خیابان‌های عریض و کوچه‌های پهن و کم تعداد این منطقه تایید می‌کند. همچنین اغلب آپارتمان و برج‌هایی که در این شهرک ساخته شده به لحاظ متریال و نقشه عالی و مورد تایید کارشناسان فنی هستند.
بنابراین، اگر تصمیم به خرید خانه در یکی از محله‌های آرام، امن، مدرن و روبه رشد غرب تهران را دارید، خرید آپارتمان در شهرک گلستان به شما توصیه می‌شود.

مزایای خرید آپارتمان در شهرک گلستان

شهرک گلستان تهران (شهرک راه آهن) یکی از بزرگترین شهرک ها در غرب استان تهران به شمار می رود، این شهرک خواهان بسیار زیادی برای سرمایه گذارهای ملکی دارد. شاید بتوان گفت دلیل اصلی جذب افراد برای خرید خانه در شهرک گلستان بافت نوساز، خانه‌های ویلایی و برج های لوکس،متراژ بالای واحدهای مسکونی، خیابان‌های عریض،دسترسی های محلی مناسب و امکانات رفاهی مناسب به ویژه مراکز تفریحی مانند آبشار تهران و دریاچه چیتگر (دریاچه خلیج فارس) باشد. خرید خانه در شهرک راه آهن همانند خرید آپارتمان در چیتگر یا خرید آپارتمان در کوهک مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از مزیت های مهم خرید خانه در این شهرک معروف دسترسی بسیار مناسب آن به اتوبان همت از سمت شمال، بزرگراه آزادگان از سمت شرق و بزرگراه حکیم از سمت جنوب می باشد. همچنین شهرک گلستان (شهرک راه آهن) به ایستگاه مترو چیتگر بسیار نزدیک است.

خرید خانه در شهرک گلستان چیتگر

یکی از کارهایی که قبل از خرید خانه باید انجام دهید، شناخت درست محله‌های آن منطقه است. محله‌ها و اسم آن‌ها نقش بسیار زیادی در تعیین قیمت آپارتمان در هر منطقه را بازی می‌کنند. به طوریکه گاهی فاصله قیمت هر متر مربع خانه در یک منطقه 1.5 تا 2 برابر قیمت خانه در همان منطقه اما در محله دیگراست.
مهم‌ترین و معروف‌ترین محله‌های شهرک گلستان چیتگر موارد زیر هستند:

• محله امیرکبیر:

این محله شامل بلوار امیرکبیر و بلوار هوانیروز می‌شود. بلوار امیرکبیر از منطقه تفریحی، تجاری بام لند آغاز شده و به میدان المپیک می‌رسد. این منطقه تقریباً نیمه نظامی است. چون پادگان هوافضا در آن قرار دارد.
خانه‌ای این محله هم از نوع ویلایی و هم از نوع آپارتمانی است. برج‌های واقع شده در محله امیرکبیر از ویوی دریاچه لذت می‎برند.
سرای محله هوانیوز، پارک ناز، پارک سلامت، پارک افق و چندین باشگاه معروف جزو امکانات شهری این محله محسوب می‌شوند.
این که قیمت هر متر خانه ویلایی یا آپارتمان در این محله چقدر است؟ پاسخ روشنی ندارد. چون بنابر عرف آپارتمان‌ها بر اساس متراژ، سال ساخت، کلید نخورده بودن، اسم برج و عوامل دیگری تعیین می‌شوند.
اگر این محله را دوست دارید و تمایل به خرید خانه یا آپارتمان در آن را دارید، با کارشناسان ما در آقای ملک تماس بگیرید.

• محله گل‌ها:

محله گل‌ها در نیمه شرقی شهرک گلستان واقع شده است. این محله نیز جزو مناطق خوب شهرک گلستان محسوب می‌شود.
محله هاشم زاده، اقاقیا و کاشان نیز جزو مشهورترین محله‌های شهرک گلستان هستند.

خرید خانه در شهرک گلستان تهران

اگر برای زندگی منطقه‌ای را دوست دارید که بافت شهرنشینی خوبی داشته باشد، تراکم جمعیت آن به نسبت مساحتی که دارد پایین باشد، به امکانات شهری دسترسی داشته باشد، به مناطق تفریحی با کیفیت نزدیک باشد، به اندازه کافی مدرسه و فرهنگسرا داشته باشد و با اتوبان‌های اصلی دسترسی داشته باشد، ما به شما خرید خانه در شهرک گلستان تهران را توصیه می‌کنیم.
گرچه بافت این منطقه بسیار با کیفیت و شهرنشینی است اما مناطق تجاری و اداری در آن بسیار زیاد است. به همین دلیل این منطقه از نظر سکنه از آنچه فکر می‌کنید، خلوت‌تر و آرام‌تر است.
این شهرک برای زندگی یک خانواده جوان یا بازنشسته عالی است و برای خانواده‌هایی که یک یا دو فرزند دارند، ایده‌آل به نظر می‌رسد.

قیمت آپارتمان در شهرک گلستان منطقه22

به این موضوع اشاره کردیم که قیمت آپارتمان با در نظر گرفتن شاخص‌های مختلفی تعیین می‌شود. اما شاید بد نباشد برای روشن‌تر شدن ذهن شما و بودجه بندی بهتر برای خرید خانه در این منطقه نرخ عرف این منطقه را بگوییم.
این مطلب در آذر 1401 تهیه شده است. در زمان ذکر شده قیمت هر متر آپارتمان در شهرک گلستان منطقه 22، بین 24 تا 50 میلیون نرخ گذاری می‌شود.
البته بسیاری از برج‌های این منطقه قیمت‌های بسیار بالاتری دارند. آنچه ما به عنوان عرف قیمت از آن یاد می‌کنیم متوسط عددی است که در آذر 1401 برای خرید خانه در این منطقه تعیین شده است.
مراقب باشید که خرید خانه موضوع ساده‌ای نیست. اگر در این منطقه خانه‌ای ارزان‌تر یا خیلی گران‌تر از این نرخ گذاری شده بود، به صحت و ارزشمندی آن شک کنید و حتماً موضوع را با یک یا دو کارشناس خبره ملک درمیان بگذارید. مطمئن شوید قیمت تعیین شده بنا به دلایل ذکر شده توسط مشتری منصفانه و مطابق با عرف منطقه است.

یکی از مزایای سکونت در این محله، قیمت مناسب آپارتمان در آن است. البته قیمت آپارتمان در شهرک گلستان با توجه به امکانات و مشاعات، سن بنا و... متفاوت است. شما می توانید جهت اطلاع از به روزترین قیمت های آپارتمان در شهرک گلستان با توجه به شرایط ملکی آپارتمان دلخواه خود با مشاورین املاک آقای املاک در تماس باشید.

قیمت خرید آپارتمان در شهرک گلستان تهران

قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان تهران

این شهرک از همان ابتدا به عنوان یکی از بزرگ ترین شهرک های غرب تهران با خانه های ویلایی شناخته شده بود که باگشت زمان بافت ویلایی خود را ازدست داد. در حال حاضر در خیابان های بنفشه و یاس هنوز خانه های ویلایی دیده می شود البته در نقاط دیگر این شهرک نیز خانه های ویلایی وجود دارند. شما می توانید جهت اطلاع از به روزترین قیمت خانه ویلایی در شهرک گلستان با توجه به بودجه خود با مشاورین املاک آقای املاک در تماس باشید.

قیمت زمین در شهرک گلستان تهران

شهرک گلستان به تنوع زمین هایش معروف است که قیمت آن با توجه به مشخصات و ویژگی های زمین مانند کاربری، پهنه و برو... می تواند متفاوت باشد. در گذشته قیمت زمین های شهرک گلستان بسیار ارزان بود اما با گذشت زمان قیمت این زمین ها چندین برابر شد. شما می توانید جهت آگاهی از قیمت های به روز و یا سرمایه گذاری در شهرک گلستان با مشاورین آقای املاک مشورت کنید.

فراموش نکنید که قیمت گذاری خرید و فروش املاک و مستغلات در شهرک گلستان و نوسانات آن تنها به ظرفیت پیشرفت منطقه ۲۲ و امکانات مدرن آن مربوط نمی شود، در واقع این نوسانات گاهی به دلیل محدودیت های اعمال شده بر روی زمین های مسکونی است، مانند مجوزهای ساخت و ساز، سیاست انبوه سازی در منطقه و موقعیت آن زمین و ... . بنابراین قیمت زمین ، آپارتمان و خانه های ویلایی در محله ها و شهرک های مختلف منطقه ۲۲ دستخوش اختلاف بسیار زیادی می شود.

دسترسی های محله شهرک گلستان

شهرک گلستان محله ای است در قسمت غربی استان تهران که به عنوان یکی از محله های منطقه ۲۲ شهرداری شناخته می شود. این شهرک از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت جنوب به پارک جنگلی چیتگر، از سمت شرق به بزرگراه آزادگان و از سمت غرب به برج های اطراف دریاچه چیتگر منتهی شده است. دسترسی های متعددی به شهرک گلستان وجود دارد بد نیست بدانید که این منطقه درست در بین شاهراه های اصلی تهران قرارگرفته است. آزاد راه تهران- کرج، بزرگراه شهید همدانی، بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه آزادگان از مسیرهای پرتردد و اصلی تهران به شمار می روند که همگی به نوعی مسیر ورودی به شهرک گلستان می باشند.

همچنین از وسایل حمل و نقل عمومی مهم در نزدیکی این محله نیز می توانیم به ایستگاه مترو چیتگر اشاره کنیم. وسایل حمل و نقل عمومی دیگری مانند تاکسی و اتوبوس نیز در این شهرک بزرگ در حال تردد هستند که رفت و آمد مسافرین را آسان کرده اند.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک