صفحه

1

2

...

490

خرید برج در منطقه ۲۲

خرید برج در منطقه ۲۲ و خرید آپارتمان در منطقه 22 به دلیل موقعیت جغرافیایی و ویژگی ها و امکانات رفاهی شهری، فرصت یک زندگی رویایی، جذاب، آسوده و البته یک سرمایه گذاری حرفه ای را برای مالکان و ساکنان به ارمغان می آورد. شکل گیری منطقه 22 تهران به دلیل افزایش جمعیت تهران و نیاز به فضای مسکونی بیشتر انجام شد، به همین دلیل ساخت برج های لوکس با کاربری مسکونی و تجاری در منطقه 22 تهران روزبه روز در حال افزایش است.

با افزایش ساخت و ساز در تهران، برج نشینی به ویژه در منطقه 22 روند صعودی در پیش گرفت. به همین منظور افراد بسیاری به خرید قطعی و یا پیش خرید برج های منطقه 22 به منظور سکونت و یا سرمایه گذاری روی آوردند.

افراد بسیاری سکونت در برج های منطقه 22 را به دلیل شرایط اقلیمی، وجود مراکز تفریحی و خرید متعدد و همچنین دسترسی مناسب این منطقه به بزرگراه ها، به زندگی در مناطق مختلف تهران ترجیح می دهند. به طور کلی برج های منطقه 22 را می توان به دو دسته برج های بالای اتوبان خرازی که در مجاورت آبشار و پارک جنگلی لتمان کن قرار دارند و پایین اتوبان خرازی که در مجاورت دریاچه چیتگر واقع شده اند، دسته بندی کرد.

خرید آپارتمان در برج منطقه 22

خرید آپارتمان در برج منطقه 22 یا حتی اجاره آپارتمان در منطقه 22 تهران امروزه بسیار پرتقاضا است. برج های چیتگر در منطقه 22 تهران توسط پیمانکاران مختلف، با کیفیت و امکانات متفاوتی ساخته شده اند و البته تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند. در ساخت برخی از برج های منطقه 22 از نقشه های مناسب و مصالح ساختمانی مرغوب تری استفاده شده است که همین امر ارزش خرید و سرمایه گذاری در آنها را چندین برایبر کرده است. همچنین نوع سازه برج ها، استحکام آن ها در برابر حوادثی از جمله زلزله و به کارگیری سیستم های هوشمند از ویژگی های مهم برج های منطقه 22 تهران به حساب می آید.

داشتن پارکینگ، انباری، آسانسور و محوطه سازی از جمله امکانات برج های منطقه 22 تهران می باشد. علاوه بر این امکانات، برخی از برج ها از امکانات بی نظیری مانند لابی و لابی من، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، استخر، سونا و جکوزی، روف گاردن، هلی پد، سالن مطالعه، کافی شاپ، مهد کودک، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مستقل و یا مرکزی، شوتینگ زباله، سیستم های اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات امنیتی نظیر دوربین های مدار بسته بهره مند می باشند که به منظور رفاه حال ساکنان تعبیه شده و می تواند سکونت در برج های منطقه 22 تهران را مطلوب و خوشایند سازد.

قیمت خرید برج در منطقه ۲۲ تهران

مطالب مرتبط: چرا سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران سودآور است؟

فروش برج در منطقه 22

برج ها و شهرک های مسکونی در منطقه 22 تهران به دو دسته شخصی ساز و تعاونی ساز به فروش می رسند که معمولا برای تامین هزینه های ساخت برج، تعدادی از واحدها به صورت پیش فروش عرضه می شوند. شرایط پیش فروش به عوامل مختلفی مانند نوع پروژه، قیمت و زمان تحویل بستگی دارد. علاقه مندان به سرمایه گذاری و یا خواهان سکونت در برج های منطقه 22 می توانند باتوجه به سرمایه و شرایط خود اقدام به پیش خرید این واحدها نمایند.

دو روش خرید سهام و خرید امتیاز از روش های پیش فروش پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 تهران به شمار می روند. در روش خرید سهام هر شخصی می تواند چند متر از یک واحد را خریداری کرده و تا زمان تحویل بر سهام خود اضافه کند و یا آن را به قیمت روز بفروشد. اما در روش خرید امتیاز، هر فردی باید حق عضویت فرد دیگری را که در پروژه شریک است، خریداری نماید. در مورد پروژه های شخصی، یک واحد آپارتمان باتوجه به شرایط پرداخت اعلام شده، از شخص یا شرکت سازنده به طور مستقیم خریداری می شود.

قیمت برج در منطقه ۲۲

عوامل مختلفی از جمله؛ نوع سند، لوکیشن، کیفیت ساخت و امکانات برج ها در تعیین قیمت برج در منطقه ۲۲ تاثیرگذارند. به عنوان مثال در میان برج های منطقه 22 ، برج های منطقه چیتگر مانند برج های 3گانه ایزدیار، کادوس و لبخند از قیمت بیشتری نسبت به سایر برج ها و شهرک های مسکونی چیتگر برخوردارند.

اکثر متقاضیان خرید برج های چیتگر ترجیح می دهند که با صرف هزینه بیشتر واحدهای خوش نقشه و باکیفیتی را جهت سکونت در برج های چیتگر انتخاب نمایند. علاوه بر کیفیت بالای ساخت، داشتن سند رسمی و وجود امکانات رفاهی متعدد از جمله: امکانات ورزشی، تفریحی و خدماتی در برج ها، بر قیمت آن ها می افزاید.

لوکیشن ، یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت برج در منطقه 22 می باشد چرا که به لحاظ دسترسی و چشم انداز در میان متقاضیان بسیار مورد توجه قرار می گیرد. به اینگونه که هرچه دسترسی یک برج به بزرگراه ها و خیابان های اصلی، فروشگاه ها، مراکز خرید و مراکز بهداشتی و درمانی بهتر و نزدیک تر باشد، از قیمت بالاتری نسبت به برج های دورافتاده برخوردار است. همچنین موقعیت برج های چیتگر به دلیل داشتن چشم انداز بسیار زیبا به مناطق جنگلی و یا دریاچه بر قیمت آن ها تاثیرگذار است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک