صفحه

1

2

...

29

اجاره آپارتمان در وردآورد 

محله وردآورد یکی از مناطق رو به رشد شهر تهران است که با شهرک سازی و اتوبان کشی‌های اصولی و متعدد نظر بسیاری از افراد را جهت سکونت و زندگی به خود جلب کرده است. البته یکی دیگر از دلایل اصلی محبوبیت این محله دسترسی بسیار راحت و مناسب به اتوبان‌ها و جاده‌های اصلی است.

موقعیت جغرافیایی وردآورد به گونه ای است که بخشی از آن در منطقه 21 و بخش دیگر در منطقه 22 تهران واقع شده است. این منطقه به دو قثسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است که بخش شمالی آن در منطقه 22 و بخش جنوبی آن در منطقه 21 شهرداری تهران واقع گردیده است. استانداردهای منطقه 22 تهران در چند سال اخیر برای رفاه حال شهروندان بسیار بالا بوده است به همین دلیل انتظار می‌رود که وردآورد نیز یکی از بخش‌های در حال رشد تهران باشد.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان در وردآورد هستید باید بدانید که این منطقه سرسبز و زیبا که بخش قدیمی‌ آن قدمت 300 ساله دارد، دارای آب و هوای مساعد و درختان قدیمی است. فضای سبز ایده‌آل یکی از بارزترین شاخصه‌های وردآورد به شمار می رود. اجاره آپارتمان در وردآورد به نسبت امکانات رفاهی و ساخت سازه‌های اصولی کاملا مناسب است و قابل مقایسه با مناطق گرانقیمت تهران نمی باشد.

بیشتر بدانید: وردآورد تهران ؛این محله قدیمی و سرشناس را بیشتر بشناسید!

اجاره خانه در ورداورد

برای اجاره خانه در ورداورد باید با صفر تا صد این منطقه آشنا شوید به عنوان مثال خیابان ولیعصر اصلی‎ترین خیابان منطقه وردآورد می باشد. در این خیابان آپارتمان‌های نوساز متعددی به فروش می رسد. خیابان ولیعصر در کنار دسترسی مناسب خود دارای امکانات مطلوبی جهت سکونت می باشد. از آنجایی که محله وردآورد با مرکز شهر حدود نیم ساعتی فاصله دارد اما به دلیل دسترسی مناسب به بزرگراه ها و اتوبان های محدوده خود به شما امکان جابجایی ایده‌آلی خواهد داد.

اگر قصد اجاره خانه در ورداورد را دارید بهتر است از قبل اقدامی بودجه در اختیار خود را مشخص کنید و با یک مشاور املاک باتجربه و قابل اعتماد مشورت نمائید.

اجاره آپارتمان در وردآورد شمالی

اجاره آپارتمان در وردآورد شمالی

همانطور که به آن اشاره کردیم وردآورد محله ای قدیمی و با اصالت است، اگر به دنبال خرید آپارتمان در تهران یا اجاره آپارتمان در تهران هستید و در جستجوی محله ای خوش آب و هوا با دسترسی عالی می باشید ، اجاره و یا خرید آپارتمان در وردآورد شمالی و جنوبی گزینه‌ی بسیار مناسبی است شما می توانید در همین صفحه ، آگهی های مربوط به اجاره آپارتمان در وردآورد شمالی را مشاهده کنید

شایان به ذکر است که قیمت اجاره آپارتمان در وردآورد شمالی به سال ساخت و نوع مصالح به کار رفته در آن متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر از آگهی های خرید و اجاره آپارتمان در وردآورد و سرمایه گذاری در آن، می‌توانید با مشاوران آقای املاک تماس حاصل نمائید.

اجاره آپارتمان در شهرک آتی شهر

وردآورد دارای شهرک های متنوعی است که هر کدام از آنها از امکانات خاصی برخوردارند . شهرک های وردآورد به صورت اصولی و مطابق با شرایط جغرافیایی و شهری ساخته شده است. یکی از این شهرک های معروف و به نام در این منطقه، شهرک آتی ساز می باشد که امکانات بسیار خوبی برای زندگی دارد. شهرک آتی شهر یکی از بهترین و مدرن ترین شهرک‌ های وردآورد به شمار می آید.

برای افرادی که قصد اجاره آپارتمان در شهرک آتی شهر را دارند باید گفت که این شهرک به بزرگراه تهران-کرج ، همت، رسالت غرب و آزادگان دسترسی دارد. همچنین مترو وردآورد نیز نزدیک آن قرار گرفته است که به وسیله آن می توانید به سرعت خودتان را به محل مورد نظر در شهر تهران یا حتی کرج برسانید. بسیاری این شهرک را به لحاظ ساخت و امکانات با شهرک اکباتان مقایسه می‌کنند.

این شهرک با مراکز تجاری متعدد، مراکز فرهنگی و فرهنگسراها و سالن تئاتر و کتابخانه خود نشان می‌دهد که سازندگان به فکر سکونت قشر طبقه متوسط و نیازهایشان بوده‌اند. 

شایان به ذکر است که تمام سازه‌های این شهرک به صورت فلزی و بتنی و سقف‌ها کامپوزیت می باشد و نمای آنها از سنگ و سیمان رنگی ساخته شده اند. شهرک آتی ساز در عین سادگی، از تمامی المان‌های مدرن زندگی شهری برخوردار است.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک